Tušenie o jestvovaní Bytia

Teraz sa nachádzame na prahu novej časovej doby. Pred nami stoja udalosti prevratu. Koleso času sa stále pohybuje hektickejšie. Ľudstvo potrebuje vnútornú cestu, nutnejšie ako inokedy.

Viem, ako sa cítite

Príroda je otrávená a atmosféra je stále tenšia, lebo nerovnosť a snaženie sa o moc vo veľkom, ako i v malom vedie k neliečiteľným napätiam. Jednotlivec sa nechá unášať oceánom sveta bez cieľa, stiesnený strachom a neistotou, neslobodný a utláčaný vnúteniami, ktorých sa sám nemôže zbaviť. Nepokojne sa stále usiluje o nové ciele.

Rozumom, intelektom

sa snaží nájsť chodníky k uskutočneniu týchto cieľov a často sa pokúša so všetkými prostriedkami dobyť a zaistiť si miesto v tomto svete. Trápi sa a namáha zariadiť si život príjemne, ako je to len možné a vydobyť si šťastie, o ktorom si myslí, že ho môže nájsť len na povrchu.

Jestvovanie Bytia

Tak je človek nasmerovaný na život tohto sveta. Jeho vedomie je ohraničené a nasmerované len na materiálne. Hrubolátkové bytie, ktoré pochopí a vidí ako jedinú realitu. Naplnenie, ktoré ponúka tento svet, sa prejaví len zdanlivo, odpočinok a výdych sú len na krátko. Trápenie a námaha, hnanie a usilovanie sa, bez konca!

Človek nikdy nenájde v povrchnosti

To, čo predsa dúfa a po čom túži hlboko vo svojom vnútri: hĺbku, vnútorný pokoj, všetko-obsahujúcu útulnosť. Nepominuteľnú čistú lásku a to bohatstvo, ktoré naplní srdce radosťou a ozajstným trvajúcim šťastím.

Pokoj, ktorý je zároveň tichosťou v žijúcom bytí, plnom harmónie, jednoty a lásky, sa nedá dosiahnuť a usilovať sa, hnaním a námahou.

V pra-základoch každej ľudskej duši je hlboko zakorenené tušenie o jestvovaní Bytia. O Bohu.

V našej duši spočíva náš pôvodný život. Je to realita Ducha, z ktorej pochádzame. Sme predovšetkým duchovné bytosti. A do ktorej sa znovu vrátime.

Vedomie tejto pravej reality zaniklo, pretože sme vyvinuli egoizmus a vzťah k materiálnosti. Ego obklopené drsným kmitaním tohto sveta a potlačené ľudským intelektom, ktorý si absolútne nárokuje na to, že musí všetko pochopiť.

Žili sme vo večnej láske, zladení v absolútnej harmónii s najvyšším princípom. Tieto svety čistoty sme opustili.

„Každý človek na tejto zemi, a to v prvom rade, očistením svojej mysle od negatívnych myšlienok prispeje k svetovému mieru. Potom nebudú mať utrpenie, trápenie, a vojny nad ľudstvom moc! „

Dennodenným, neustálym, neprestajným čistením myšlienok a spomienok. Návratom do nulového stavu. Tak sa môže ukotviť a šíriť skutočné šťastie. Pokoj, radosť, láska, zdravie. V človeku. Do rodiny. Do spoločnosti.

„Poznaj sám seba a spoznáš celý svet.“

Mnoho ľudí hľadá liek pre svoje trápenie 

⬅ prečítajte si článok a ak sa vám páči, zdieľajte ho so svojimi blízkymi.

Alebo si prečítajte knihu Zmysel života 〉 〉 〉 

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv. Kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a lieči,

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Moja duša sa prebúdza v energetickom poli lásky
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok