maják, konzultácie, poradenstvo, koučing, meditácie, hypnóza, hypnoterapia, zdravie, sebaliečenie

Tušenie o jestvovaní Bytia

Koleso času sa stále pohybuje hektickejšie

Viem, ako sa cítite. Teraz sa nachádzame na prahu novej časovej doby. Pred nami stoja udalosti prevratu. Ľudstvo potrebuje vnútornú cestu, nutnejšie ako inokedy.

Koleso času sa pohybuje stále hektickejšie, príroda je otrávená a atmosféra je stále tenšia, lebo nerovnosť a snaženie sa o moc vo veľkom, ako i v malom vedie k neliečiteľným napätiam.

Jednotlivec sa nechá unášať oceánom sveta bez cieľa, stiesnený strachom a neistotou, neslobodný a utláčaný vnúteniami, ktorých sa sám nemôže zbaviť. Nepokojne sa stále usiluje o nové ciele.

Rozumom, intelektom

sa snaží nájsť chodníky k uskutočneniu týchto cieľov a často sa pokúša so všetkými prostriedkami dobyť a zaistiť si miesto v tomto svete.

Trápi sa a namáha zariadiť si život príjemne, ako je to len možné a vydobyť si šťastie, o ktorom si myslí, že ho môže nájsť len na povrchu.

Jestvovanie Bytia

Tak je človek nasmerovaný na život tohto sveta. Jeho vedomie je ohraničené a nasmerované len na materiálne, hrubolátkové bytie, ktoré pochopí a vidí ako jedinú realitu.

Naplnenie, ktoré ponúka tento svet, sa prejaví len zdanlivo, odpočinok a výdych sú len na krátko. Trápenie a námaha, hnanie a usilovanie sa, bez konca!

Človek nikdy nenájde v povrchnosti

To, čo predsa dúfa a po čom túži hlboko vo svojom vnútri: hĺbku, vnútorný pokoj, všetko-obsahujúcu útulnosť. Nepominuteľnú čistú lásku a to bohatstvo, ktoré naplní srdce radosťou a ozajstným trvajúcim šťastím.

Pokoj, ktorý je zároveň tichosťou v žijúcom bytí, plnom harmónie, jednoty a lásky, sa nedá dosiahnuť a usilovať sa, hnaním a námahou.

V prazákladoch každej ľudskej duši je hlboko zakorenené tušenie o jestvovaní Bytia.

V našej duši spočíva náš vlastný, pôvodný život. Je to realita Ducha, z ktorej pochádzame, pretože sme predovšetkým duchovné bytosti. A do ktorej sa znovu vrátime, ktorá sa nachádza v našom vnútri.

Vedomie tejto pravej reality zaniklo, pretože sme vyvinuli egoizmus a vzťah k materiálnosti, obklopené drsným kmitaním tohto sveta a potlačené ľudským intelektom, ktorý si absolútne nárokuje na to, že musí všetko pochopiť.

Žili sme vo večnej láske, zladení v absolútnej harmónii s najvyšším princípom, s večnou láskou. Opustili sme svety čistoty.

„Ak by si každý človek na tejto zemi očistil svoju myseľ od negatívnych myšlienok, utrpenie, trápenie a vojny by nemohli existovať! „

Slobodnou vôľou

Ako ľudstvo sme si  vytvorili utrpenie, preto tou istou cestou, akou sme si ho vytvorili, dokážeme ho ako ľudstvo i opustiť. Každý sám za seba. Navrátiť sa do svojej čistoty mysle.

Do nulového stavu. Dennodenným, neustálym čistením myšlienok a spomienok. Tak sa môže ukotviť a šíriť skutočné šťastie, pokoj, radosť, láska, zdravie. V človeku samom, do rodiny a do spoločnosti.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

 

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >>
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na facebook: Facebook >>

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů