Tu je rýchla cesta k plynulej angličtine

Dá sa naučiť anglicky pomocou hypnózy?

Odpoveď je: „Áno, dá sa!“

Nová metóda ako sa rýchlo a efektívne naučiť cudzí jazyk. Aby ste si mohli ľahko a trvalo zapamätať 10 krát rýchlejšie dôležité slovíčka, potrebujete začať myslieť inak. Všetky jazyky sa dajú naučiť pomocou hypnózy v kratšom čase.

 • Chcete vedieť ako hypnóza pracuje v takom prípade?
 • Chcete sa naučiť anglicky rýchlo a hravo?
 • Chcete sa učiť bez stresov?

Ukážem vám, že to ide aj jednoduchšie, ako ste sa to doteraz učili v škole. Nastáva nová éra. Existuje pár vecí, ktoré ste sa doteraz o zrýchlenom učení angličtiny nedozvedeli.

Metodika zrýchleného učenia podporuje zdravé sebavedomie a harmonizujúce myslenie.

banner-300x300-01.gif

Táto metóda pomocou hypnózy sa však nerozšírila nie preto, že je náročná pre študentov, ale preto, že je náročná pre učiteľov. S pomocou moderných technológií sa dá angličtina naučiť rýchlo a bezbolestne. To čo ste sa učili v škole za 80 hodín, teraz sa naučíte za 8 hodín.

Tento unikátny jazykový projekt štúdia angličtiny je tak hravý, že sa naň budete tešiť. Budete nadšený z prekvapivých výsledkov.

V čom je angličtina s hypnózou iná?

Ide o psychologicky najprepracovanejší systém na svete.
Uvedomte si, že jazyk sa skutočne nenaučíte školskými postupmi. Nikdy sa ho nenaučíte rýchlo cez gramatiku! Ide to inak.

Angličtina s hypnózou sa VYMYKÁ všetkým štandardom. To pretože mozog podvedome odmieta školské teoretické pravidlá. Mozog sa chce baviť, chce si užívať a nie sa trápiť. Anglické slovesá 10 x rýchlejšie >>>

Nemusíte vedieť, ako vedecky je podložený fakt, že ľudský mozog je od narodenia pripravený na ovládnutie mnoho jazykov.

A to pravdepodobne ľubovoľného množstva, ako dokazuje príklad polyglóga Powela Janulusa, ktorý sa naučil cez 80 jazykov.

Hypnoterapeut, špecialista na zrýchlené učenie, autor bestselleru Ovládnite svoj mozog, Libor Činka, ktorý sa venuje Angličtine hypnózou, napísal tiež vynikajúcu knihu nielen pre blondínky.

Knihu si môžete objednať TU: Anglická gramatika bezbolestne i pre blondýnky >>> 

kniha-300-1444668170.png

Prečítajte si ďalší článok: Rýchly svet >>>

Alebo si prečítajte knihu: Hypnóza > > > 

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv. Kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok