Hoóponoponopo, hypnóza, relaxácia, sebaliečenie, všeobjimajúca láska

Svetlo, Voda a Čistota slov Ho´oponopono, ako kľúčový spôsob, ako vyčistiť bloky

Voda je jednou z najdôležitejších zložiek v našom organizme.

Je našou súčasťou a s pribúdajúcim vekom množstvo vody v našom tele klesá.

Zastúpenie vody v našom organizme tvorí:

 • v srdci 80-90%
 • v mozgu 80%
 • v krvi 83%
 • vo svaloch 75%

Voda v ľudskom tele - chart

Voda je neutrálna a prijíma informácie sama o sebe. Nakoniec nezáleží na tom, ako čistí a čo voda robí. To je pre myseľ príliš abstraktné. O vode sa toho už veľa popísalo a povedalo.

Rada by som vám v tomto článku poskytla niekoľko spôsobov, ako sa možno práve pomocou vody liečiť. Samozrejme, vždy je to na vás, ktorú alternatívu si pre seba vyberiete.

Ako všetci vieme, viac ako 70% zemského povrchu je voda

Voda zohráva v našich životoch nezastupiteľnú úlohu, je nenahraditeľnou súčasťou v našich životoch.

Voda môže prijímať informáciu. Všetko, čo by ste mali urobiť, je používať túto techniku denne, pre dosiahnutie požadovaných pozitívnych zmien. Naše bunky vnútri tela plávajú v medzibunečnej vode a ako s touto vodou komunikujete, tak reagujú vaše bunky.

Keď je vaša vnútorná komunikácia harmonická, bunky sú zdravé, my sme zdraví.

zem-voda kohútik

Keď plávajú v čistej vode sú zdravé. Ak však túto vodu zakalíme negatívnymi správami, myšlienkami, bunky začínajú chorľavieť.

Vodu vieme ovplyvniť pozitívnymi slovami, myšlienkami, vibráciami

Stačí si nájsť pre seba chvíľku. Byť nikým a ničím vyrušovaný. Urobiť si pohodlie. Môžete sedieť, ležať. Ako je vám príjemnejšie. Uprednostnila by som polohu v sede, pred možným zaspaním.

Nie je to však nevyhnutné. Pretože v spánku prijímame informácie, tiež. To, čo máme medzi našimi dvomi ušami, nikdy nespí.

Takže, keď už máte príjemnú polohu pre vaše telo, zameriame sa intenzívnejšie na vašu myseľ. Urobte niekoľkokrát hlboký nádych a výdych. Nadychujte nosom. Vydychujte ústami. Pomaly. Dobre.

Pri nádychu si predstavte zlaté svetlo lásky. Nadychujte veľmi pomaly.

Toto svetlo prechádza

 • Každou bunkou
 • Každým orgánom
 • Nervovým systémom
 • Krvným obehom

Toto svetlo lieči a prečisťuje každú bunku, každý orgán, celý nervový a krvný systém vášho tela.

Nadychujte sa pomaly do plných pľúc. Chvíľu tam „toto svetlo podržte.“ A pošlite ho ďalej. Pošlite svetlo lásky pomaly do celého tela. Vlejte ho do každej jeho časti. Cítite, ako sa vlieva a tečie celou vašou bytosťou.

Ste naplnení týmto svetlom lásky. Ste týmto svetlom lásky. Toto je energia vášho dňa. Vy ste táto energia. Toto je skutočne váš deň.

Pri výdychu si predstavte, ako všetka negativita, všetko čo ste na seba nabrali počas dňa, týždňov, mesiacov, rokov, odchádza z vášho tela von.  V podobe tmavého dymu. Cítite, ako sa vám uľavuje. Zbavujete sa stresu. Meditácia odstraňuje stres.

Ak niekde v tele pociťujete nejakú bolesť, do tej oblasti pošlite viac svetla. Môžete ho tam chvíľu opäť „podržať.“ A pomaly vydychujte.

Položte si otázku:

 1. Čo teraz vidím?
 2. Čo teraz počujem?
 3. Čo teraz cítim?
 4. Akú mám chuť v ústach?
 5. Čoho sa moje telo dotýka práve v tejto chvíli?

Pripojte sa k vášmu srdcovému priestoru

Pred sebou v oblasti srdca si predstavte zlatú žiariacu guľu. Vezmite túto guľu svetla. Toto žiariace svetlo do svojich rúk, a vložte si ho do svojho srdca. Precíťte, ako sa vlialo do celého vášho tela.

Centrum srdca je bodom uvedomenia, kde sú pocity a energia. Je to priestor vedomia, nielen orgán, ktorý pumpuje krv. V najvyššej energetickej forme má priestor srdca kvalitu POKOJA a SVETLA. 

Použite túto meditáciu svetla, tento „nástroj“, aby ste sa dostali do svojho srdcového priestoru, a aby ste sa pripojili k zdroju vášho vedomia v jeho najčistejšej forme. Zažijete pocit pokoja a oživenia a dokážete sa vyrovnať s výzvami, ktoré vám prídu na vašej ceste.

V pozadí si môžete pustiť príjemnú hudbu tečúcej vody. Zlaté svetlo lásky vnímajte, ako prúd tečúcej krišťálovej vody. Svoje telo si predstavte ako džbán, do ktorého tento prúd krištálovej vody vteká. Jednu ruku si môžete priložiť v oblasti srdca, druhú v oblasti pupka.

Zamerajte sa na ruky. Na stred vašich dlaní a precíťte, ako sa z ich stredu vlieva do vášho tela zlaté svetlo. V oblasti srdca. A v oblasti pupka. Pomaly cez tieto dva centrá sa vlieva do vášho tela.

Preteká každou bunkou. Nervovým systémom. Krvným obehom. Každým vašim orgánom.

Pritom vyslovujte nahlas tieto štyri slová, popísané nižšie. Opakujte ich niekoľkokrát. Môžete ich tiež vyslovovať potichu, alebo si len myslieť. Na začiatok je však lepšie vyslovovať ich nahlas.

Je dobré, aby ste sa počuli. Najmä, ak ste „začiatočníci“ tejto mentálnej očistnej hygieny.

Môžete vyslovovanie tiež striedať:

 • vyslovovať nahlas
 • vyslovovať potichu
 • a vyslovovať iba v mysli

Slová, ktoré opakovane vyslovujete/Čistota slov Ho´oponopono:

 • Ďakujem
 • Prosím prepáč mi
 • Prosím odpusť mi
 • Milujem Ťa

Tým, že vyslovujete túto mantru, čistíte negatívnu energiu mysle. Objavujete a nachádzate svoje vlastné JA. Návrat do nulového stavu. Všeobjímajúcej lásky. Bod, kde nastáva sebaliečenie.

Voda má vysokoočisťujúcu charakteristiku. Tak, ako počas dňa vysýpate svoje odpadky z koša, je potrebné robiť pre našu myseľ očistnú mentálnu činnosť, aby tých odpadkov /čiže myšlienok/ nebolo príliš veľa.

Keď je vo vode veľa odpadkov, všetkému čo v nej žije, sa ťažšie dýcha. Ako náhle pomôžete vode zbaviť sa týchto odpadkov, toxínov, pomôžete uzdraveniu.

Ako si čistíte každý deň svoje zuby, touto meditáciou si čistíte svoju myseľ.

Nemôžete súčasne myslieť na dve myšlienky naraz. Myslieť na pozitívnu a zároveň negatívnu myšlienku. Tak to nefunguje. Preto ak svoju myseľ budete trénovať v tom, aby sa zameriavala, sústreďovala na pozitívne, pravidelným meditovaním, postupne sa naučíte zbavovať stresu sami.

Na zintenzívnenie meditácie môžete použiť zrkadlo. Všetko horevyššie uvedené sa vykonáva so zameraním sa pohľadu do svojich očí. V zrkadle.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Štítky:

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >>
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na facebook: Facebook >>

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů