STOP! Ako môžeme transformovať takzvané choroby

Takzvané choroby vychádzajú z tvorivej predstavivosti.  Väčšina chorôb, aj organické choroby majú psychosomaticko-nervový pôvod. Najčastejšie sa začínajú namýšľaním si určitej choroby.

Skoro všetky vyvoláva nevedomá obrana človeka unikajúceho do choroby pred zodpovednosťou, rôznymi traumami a sklamaním. 

Napr. dusenie sa, agorafóbia, karcinofóbia, ale zrejme aj choroba z napätia struma, cukrovka, niektoré poruchy srdca, kolísanie krvného tlaku, alergie, ktorých pôvod je nezistiteľný, žalúdočné vredy a ďalšie.

Fantázia je veľký kúzelník

Vo veľkej nevedomosti, silným tlakom citov, myšlienok dovtedy dráždi niektorý :

 •  z orgánov
 • nervovú sústavu
 • látkovú výmenu
 • srdce
 • žľazy
 • pokožku

pokiaľ sa u nich neprejavia, neobjavia najprv príznaky a potom skutočne podľahnú sugescii. Orgány i celý organizmus produkujú pod predstavou slov a emócií, tráum skutočný syndróm, diela choroby.

Tieto „takzvané choroby“ vychádzajú  z tvorivej predstavivosti.

Ako však príslovie hovorí: „Kde je jed, tam je aj liek.“

Dostať sa k neviditeľným koreňom viditeľných vecí, dostať sa k príčine svojich problémov vie človek i sám. Vie si pomôcť sám. Môže sa to naučiť. Myšlienkami a pevnou vierou.

Cieľom je vypestovať si „vakcínu“, protilátku. Liečivé proti-predstavy chorobných predstáv. 

V našom svete plnom napätí, myslím, že je poctivým zámerom, aby sme sa neinfikovali strachom z budúcnosti, minulosti, prítomnosti, zo zlyhania, nesprávnym postojom vyvolávajúcim krivdy, najmä v našom svete plnom napätí.

Uzdravenie

Dokážeme si vo veľkej časti pomôcť sami, ak nie aj úplne. Najlepšie riešenia a odpovede na svoje životné otázky nosíme sami v sebe. Tam je ich potrebné hľadať, v prvom rade.

Každý človek sa to môže naučiť, ak má v srdci tú najvrúcnejšiu prosbu. Pochopiť, čo musíte vy sami spraviť pre to, aby sám Boh vám mohol urobiť to, čo si prajete.

Ak budete stále dôverovať a veriť, že dobro je silnejšie ako zlo, potom sa môžete stať majstrami svojho života, tým, že dosiahnete zdravie a šťastie na všetkých svojich cestách.

Začnite spolupracovať so svojím podvedomím, vaše sebaliečenie bude reálnejšie, než ste si doteraz mysleli.

Viac sa dočítate v článku Ako sa môžeme naučiť byť šťastný>>>

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv. Kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok