Hľadáte odpovede, na niektoré z týchto otázok?

Máte pocit že nie je niečo v poriadku vo vašom živote?

Trpíte zdravotnými problémami a už neviete, čo s nimi?

Máte strach, obavy a trpíte fóbiami?

Chcete sa zbaviť negatívnych emócií, ktoré vás zväzujú a pohnúť sa z miesta?

Aké by to bolo..

keby ste prišli na príčinu vašich zdravotných problémov? 

Vyriešili ich alebo eliminovali?

Ako by ste sa cítili..

keby ste sa zbavili všetkých strachov, obáv a fóbií, ktoré máte?

Keby ste žili v harmónii so svojim okolím?

Ako by sa vám žilo..

 

keby ste sa zbavili negatívnych emócií a konečne sa pohli z miesta?

Keby ste žili v harmónii sami so sebou?

služby, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie, referencie

Moje zameranie

hypnóza a hypnoterapia je veľmi účinná pri pomoci jednotlivcom liečiť, povzbudiť a uvedomiť si svoje vnútorné sily. Dosahujeme to tak, že poskytujeme neutrálny bezpečný priestor, počúvam vaše obavy a prispôsobujem liečebný plán. 

Čo vám ponúkam?

Sľubujem, že tam budem pre vás v každom kroku vašej cesty. Mojim cieľom je pomôcť vám prekonať a zvládnuť vaše "boje" a uzdraviť sa z vašej bolesti a pohnúť sa dopredu tam, kde si prajete byť vo vašom živote.

Ak ste sa rozhodli zobrať svoj život do vlastných rúk, prijať zodpovednosť, ste na správnom mieste.

Práca s hypnoterapiou, NLP, Ho´oponopono, meditáciami, modlitbami a EFT vám pomôžu vyriešiť vaše problémy psychické, fyzické, vzťahové, emočné, akékoľvek.

Minulosť nemôžeme zmeniť. Čo zmeniť môžeme, je myšlienka TU a TERAZ.

Byť v prítomnosti. Tu a teraz s pozitívnou myšlienkou. 

Čo všetko môžeme spolu riešiť? Všetko, čokoľvek, čo vám príde na myseľ. 

Naslúcham

a počúvam všetko, čo mi poviete, aj to vami nevypovedané.

Sledujem

a pozorujem pozorne vaše reakcie tela a stým následne ďalej spolu pracujeme.

Verím

tomu, čo mi poviete a že ste maximálne úprimní a otvorení. A ochotní urobiť pre váš život niečo aj sami.

Nesúdim

vás, a ani to čo mi poviete. Som iba váš sprievodca a nestranný pozorovateľ.

Mlčím

o všetkom, s čím sa mi zdôveríte a čo mi poviete.

Pokojnú atmosféru,

v ktorej sa budete cítiť príjemne uvoľnene a relaxačne.

S čím vám môže pomôcť hypnoterapia a NLP

Sres a úzkosť

stres, úzkosť, panika, hypnoterapia, hypnóza, NLP, koučing

Strach, smútok a úzkosť sú jednými z najčastejších a nepríjemných emócií, ktoré môžeme zažiť v určitom okamihu nášho života. S hypnoterapiou som schopná pomôcť vám obnoviť motiváciu, perspektívu a radosť, ktorú ste kedysi mali vo svojom živote.

Trauma a PTSD

stres, úzkosť, panika, hypnoterapia, hypnóza, NLP, koučing

Mnohí ľudia môžu pociťovať symptóny spojené s bolestivými a traumatickými okolnosťami. Úzkosť, strach a beznádej je niekoľko emócií, ktoré môžu pretrvávať po traumatických udalostiach. Môžem vám pomôcť prekonať tieto príznaky a viesť vás procesom smútku a uzdravenia. 

Vzťahy

láska, sebaliečenie, sebapoznanie, hypnoterapia, koučing, konzultácie, poradenstvo, hypnóza

Hypnoterapia VZŤAH môže byť prospešná pre páry, ktoré chcú posilniť svoje emocionálne spojenie vo všetkých fázach svojho vzťahu. Hypnoterapia a NLP sedenia sa konajú s oboma pármi a je podporným miestom na diskusiu o otázkach a riešeniach na lepšie posilnenie vášho vzťahu.

Čo je to hypnóza?

Hypnóza je prirodzený mentálny stav, ktorý zažívame počas nášho života bežne. V skutočnosti sa všetci už rodíme do tohto hypnotického stavu. Ide o zmenený stav, kde je myseľ otvorená, sústredená a vnímavá. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia o hypnóze je ľudský mozog aktívny a vedomý. V tomto stave je myseľ otvorená návrhom a môže sa naučiť nové spôsoby získavania informácií, čo je prospešné pri zmene správania a "preprogramovaní" starej falošnej viery, ktorá v našich životoch vytvára negatívne presvedčenia. Vstúpiť do tohoto "vedomého" stavu nám umožňuje využívať naše vlastné fyzické a mentálne zdroje. V hypnóze človek nespí nachádza sa iba v hlbokom relaxačnom stave podobnom pri cvičení jógy, meditácii alebo duševných okamžikov, kedy je tak človek ponorený do určitej činnosti, že nič iné sa nezdá byť dôležité.

Čo je hypnoterapia?

V hypnoterapii používame hypnotický stav a aplikujeme pokročilé techniky. Vrátane regresie, metaforovej terapie, analytickej hypnoterapie, dychovej práce a oveľa viac. Je to dokonalý spôsob, ako preniknúť do mentálnych bariér vedomej mysle, takže môžete preprogramovať vaše podvedomie oveľa plynulejšie. Ľahko a bez námahy. Ide o psychologický liečebný proces. 

Čo je reč tela?

Jazyk tela je prvý jazyk "reči" ľudí. Pred tým, ako sme začali hovoriť so slovami, niečo pred 10 000 - 20 000 rokmi, sme používali naše pohyby tela, aby sme vyjadrili emócie a to, čo sme chceli povedať. Každá časť nášho tela je informáciou o tom, ako sa cítime. Každá emócia, ktorú cítime je vyjadrená spôsobom, akým sa pohybujeme od hlavy k vašim prstom. Všetko máte pred sebou. To je prospešné vo vzťahoch, pároch, kde potrebujete vedieť, kto je pre vás pravdivý, prospešné pri predaji, pri riadiacich pozíciách, takže môžete pre svoju situáciu urobiť to najlepšie.

Často kladené otázky

Najčastejšie mýty o hypnóze

Jedinou vecou, ktorá môže zabrániť vstupu do hypnózy, je strach.

Nemôžem byť zhypnotizovaný

Pokiaľ tomu človek verí, je to pravda. Ktokoľvek ale zhypnotizovaný byť chce, môže byť. V skutočnosti každá hypnóza je sebahypnóza a hypnotizér je iba sprievodca.

Nemôžeme zhypnotizovať sami seba

Môžeme sami seba zhypnotizovať a dávať si pozitívne sugescie na zmenu.

Hypnotizovaný človek stráca vedomie

Hypnotizovaný zameriava svoju pozornosť tam, kam ho vedie hypnotizér. Je v bdelom stave a plne pri vedomí pri hypnóze.

Človek môže v hypnóze uviaznuť a ostať tam

Hypnotizovaný človek sám seba vyvedie z hypnózy ľahko. Buď zaspí a zobudí sa, alebo otvorí oči.

Naozaj je potrebná hlboká hypnóza k tomu, aby sa dosiahlo dobrých výsledkov

Akákoľvek úroveň hypnózy môže vyprodukovať dobré výsledky.

Hypnóza ma môže prinútiť urobiť veci proti mojej vôli

Nie je to pravda. Nemôžeme nikoho v hypnóze prinútiť, aby urobil niečo čo urobiť nechce. Ak dávame sugescie, ktoré klient nechce, vystúpi z hypnózy.

Slová klientov ..

Marek Kováč

Herec
Pomohli mi sedenia hypnózy, "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Prinesú človeku pokoj do duše. Urobil som veľa pozitívnych životných zmien, bez depresií. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Eva Lipnická

Kaderník
Som kľudnejšia. Viem riešiť veci, už nie alkoholom. Našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine. Veľmi rada odporúčam. Naučilo ma to, že sa dajú riešiť veci úplne inak.

Magdaléna Pohorelcová

Opatrovateľka
Ostala som pokojnejšia. Dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi cukor v krvi, artróza na prstoch rúk sa zmiernila. Odporúčam.

V prípade otázok ma kontaktujte

 

katarina@katarinalihocka.sk

S otvoreným 💛 sa na vás teším

Stiahnite si zdarma:

 

  • Osteochondróza pre profesionálneho pacienta

    Máte pred sebou unikátnu knihu, ktorá nemá obdoby! Je to lekársky bestseller, v ktorom sú pútavou formou predložené jednak základné pojmy z anatómie chrbtice, ale tiež sa dozviete o jednotlivých etapách rozvoja osteochondrózy a o najnovších vedeckých poznatkoch v oblasti obnovy (regenerácie) poškodenej medziobratlovej platničky metódou vertebrorevitológie.

Nezabúdajte:

VŠETKY INFORMÁCIE OBSIAHNUTÉ NA TEJTO WEBOVEJ STRÁNKE SLÚŽIA IBA PRE VAŠE INFORMAČNÉ ÚČELY. INFORMÁCIE, KTORÉ NÁJDETE NA TÝCHTO WEBOVÝCH STRÁNKACH BY NEMALI BYŤ VAMI POUŽÍVANÉ AKO LEKÁRSKA POMOC, ALEBO AKO NÁHRADA ZA ODBORNÚ LEKÁRSKU POMOC, STANOVENIE DIAGNÓZY ALEBO LIEČBY. S PRÍPADNÝMI OTÁZKAMI, KTORÉ MÔŽETE MAŤ OHĽADOM ZDRAVOTNÉHO STAVU SA VŽDY PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM. PRODUKTY A SLUŽBY HYPNOTERAPIE NEMAJÚ DIAGNOSTIKOVAŤ A LIEČIŤ CHOROBY. JEDNÁ SA O PRÍRODNÉ PRODUKTY A SLUŽBY, KTORÉ SÚ URČENÉ NA POUŽITIE AKO DOPLNKOVÉ LIEČEBNÉ UMENIE. PRODUKTY A SLUŽBY POUŽÍVAJTE PODĽA POKYNOV A AK BUDETE POTREBOVAŤ LEKÁRSKU POMOC, DIAGNOSTIKU ALEBO LIEČBU NAVŠTÍVTE LEKÁRA.