Rýchly svet

Žijeme ako v rýchliku

Keď sa pozeráte z rýchlika, ani si nevšimnete, že krajina, ktorú míňate pri pohľade z okna, je rozmazaná vysokou rýchlosťou. Tak je tomu v životoch mnohých ľudí. Uponáhľaný svet. Nevidieť, aké krásne je nebo, stromy, lúky, jazerá.. V tej rýchlosti na to mnohí ľudia zabúdajú.

Okolo žije veľa ľudí, ktorí poznajú iba rýchly svet. Ten pomalý im nič nehovorí. Akoby naň už zabudli alebo ho ani nepoznali. Iba tak sa zastaviť. Spomaliť. Odpojiť sa od vonkajších impulzov. Len tak, vystúpiť z toho vlaku. Sadnúť si na lavičku a vnímať pohľadom okoloidúcich ľudí.

Nechať všetko len tak plynúť

Nič nerobiť a nechať všetko len tak plynúť. Pripojiť sa k prameňu života. Vychutnávať si pomaly jedlo. Rozhovory s partnerom, rodinou, priateľmi. Spoločnosť je nastavená skôr na rýchly konzum. Produkovať stále viac a viac potravín, ktoré potom aj tak skončia niekde vyhodené. V koši. Kupovať si viac a viac a tešiť sa menej a menej.

Školy nás učia a pripravujú na zarábanie peňazí. Na úspech, len nie žitie života:

 1. Potrebujeme mnoho titulov?
 2. Potrebujeme mnoho certifikátov?
 3. Naozaj iba tak budeme úspešní a prospešní pre spoločnosť?

Aby sme prežili. Človek je nabádaný k tomu: „Treba si dať iba dostatočný cieľ.“

Takýto svet vyvoláva v človeku chemické látky, ktoré v stavoch zvýšenej záťaže organizmu, po ich vylúčení do krvi a naviazaní sa na príslušné receptory látky, adrenalín, dopamín a endorfín má veľké množstvo biologických účinkov. Aby človek nepociťoval únavu, bolesť. Adrenalín sa označuje tiež ako „stresový hormón“.

Vedomie, duša a emócie človeka

Zmyslom života je pochopiť jeho „tajomstvo“. Ľudstvo má čím ďalej menej zdravého rozumu.

Psychosomatické príčiny ochorení vychádzajú z princípu, že vedomie, duša a emócie človeka sú neoddeliteľne spojené s telesnou stránkou organizmu. „Choroby duše“ sa prejavujú navonok prostredníctvom funkčného poškodenia organizmu.

Časom môžu viesť k poškodeniu orgánov a k vzniku chorôb. Človeku, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie duševné a telesné meditácie, modlitby, hypnóza a iné doplňujúce techniky, keď si nevie naozaj pomôcť sám, prospievajú. Láska prekonáva egoizmus. Láska k blížnemu je proti egoizmu. Nechce iba číru zmenu systému, siaha priamo po jeho koreňoch.

Poruchy vnútorného prostredia

V modernom svete je človek stále viac a viac nútený reagovať na vonkajšie vplyvy stresovými mechanizmami, ktoré sú namierené nechtiac proti samotnému organizmu. Ich vplyvom dochádza neskôr k poruchám vnútorného prostredia. Narušeniu psychosomatickej rovnováhy.

Ak láska k blížnemu uchváti myseľ ľudí a zatlačí egoizmus, stratí peňažný systém svoju základňu. Potom nikto nebude chcieť svojho blížneho využívať, vykorisťovať, či stavať si na jeho účet kariéru. Konkurenčné myslenie bude vykorenené a túžba po bohatstve vymizne.

Neklaňať sa peniazom

Kto miluje svojho blížneho, ten ho nemôže nikdy okrádať, využívať, zraňovať alebo dokonca usmrcovať. Kto miluje život, nemôže ničiť prírodu, zamorovať jedom rieky, vyklčovať lesy, mučiť zvieratá. Neprenesie cez srdce to, aby ničil to, čo miluje.

Všetci ľudia sú hodní toho, aby im bolo pomohnuté. A je to jedno akého sú náboženstva, akej rasy alebo národnosti. Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo láska, radosť a pokoj. Život je posvätný dar a človek je tvor, nie stvoriteľ. Bohužiaľ peniaze vládnu svetom a tým je povedané všetko.

Pocit bezpečia miesto strachu

Nájdením a objavením viery v sebe je dané všetkým ľuďom znovu získať zdravie a tiež si ho uchovať. Je to viera v dobro, oddelenie sa od zla. Zlo musíte od seba vyhnať a keď to všetko urobíte, potom sa presvedčíte, že všetko je oveľa krajšie. Potom bude všetko iné.

My ľudia sme na prírode závislí. Či už chceme alebo nechceme. Používať umelú cestu k tomu, aby sa mohlo žiť, je proste nemožné. Núdza dnešnej doby je. Na jednej strane prebytok, na druhej hlad. Človek stratil spojenie s prírodou a my ľudia musíme zostať na prírodnej ceste. Verte vždycky. Pretrvávajúce dobro prekoná zlo. “Chráňte sa pred každou zlou myšlienkou!”

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv. Neviete si sami pomôcť? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami! 

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Moja duša sa prebúdza v energetickom poli lásky
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok