hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo

Rýchly svet

Žijeme ako v rýchliku

Keď sa pozeráte z rýchlika, ani si nevšimnete, že krajina, ktorú míňate pri pohľade z okna, je rozmazaná vysokou rýchlosťou. Tak je tomu i v životoch mnohých ľudí. Uponáhľaný svet. Nevidieť, aké krásne je nebo, stromy, lúky, jazerá.. V tej rýchlosti na to mnohí ľudia zabúdajú.

Okolo žije veľa ľudí, ktorí poznajú iba rýchly svet. Ten pomalý im nič nehovorí. Akoby naň už zabudli alebo ho ani nepoznali. Iba tak sa zastaviť. Spomaliť. Odpojiť sa od vonkajších impulzov. Len tak, vystúpiť z toho vlaku. Sadnúť si na lavičku a vnímať pohľadom okoloidúcich ľudí.

Nič nerobiť a nechať všetko len tak plynúť. Pripojiť sa k prameňu života. Vychutnávať si pomaly jedlo. Rozhovory s partnerom, rodinou, priateľmi. Spoločnosť je nastavená skôr na rýchly konzum. Produkovať stále viac a viac potravín, ktoré potom aj tak skončia niekde vyhodené. V odpade. Kupovať si viac a viac a tešiť sa menej a menej.

Školy nás učia a pripravujú na zarábanie peňazí. Na úspech, len nie žitie života:

  • Potrebujete mnoho titulov?
  • Potrebujete mnoho certifikátov?
  • Naozaj iba tak budete úspešní a prospešní pre spoločnosť?

Aby ste prežili. Človek je nabádaný k tomu: „Treba si dať iba dostatočný cieľ.“

Takýto svet vyvoláva v človeku chemické látky adrenalín, dopamín a endorfín.

Aby ste nepociťovali únavu, bolesť.

lavička, rýchli svet, pomalý svet, hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo

V stavoch zvýšenej záťaže organizmu, po ich vylúčení do krvi a naviazaní sa na príslušné receptory tieto látky, adrenalín má veľké množstvo biologických účinkov: označuje sa tiež ako „stresový hormón“.

Vedomie, duša a emócie človeka 

Ľudstvo má čím ďalej menej zdravého rozumu. Odpojenie sa od vonkajších impulzov a spomalenie neznamená ležať na pláži. Ale napojiť sa do nášho najvnútornejšieho, najhlbšieho vnútra. Zmyslom života je pochopiť jeho tajomstvo.

Psychosomatické príčiny ochorení vychádzajú z princípu, že vedomie, duša a emócie človeka sú neoddeliteľne spojené s telesnou stránkou organizmu. „Choroby duše“ sa prejavujú navonok prostredníctvom funkčného poškodenia organizmu.

V modernom svete je človek stále viac a viac nútený reagovať na vonkajšie vplyvy stresovými mechanizmami, ktoré sú namierené nechtiac proti samotnému organizmu. Ich vplyvom dochádza neskôr k poruchám vnútorného prostredia. Narušeniu psychosomatickej rovnováhy.

Časom môžu viesť k  poškodeniu orgánov a k vzniku chorôb. Človeku, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie duševné a telesné prospievajú meditácie, modlitby, hypnóza.

Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ POKOJ.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami! 

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >>
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na facebook: Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů