Toto ma hreje a bude hriať v navždy

Kto sa pozerá smerom von, do vonkašieho sveta, sníva. Ale ten, kto sa pozerá do svojho vnútra, prebudí sa ♥ 

REFERENCIE

Som so službami spokojný a preto by som ich doporučil každému. Z našich spoločných sedení som si odniesol pozitívnejší pohľad /nadhľad/ na život. Pomohli mi v tom "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Tieto stretnutia prinesú človeku pokoj do duše. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek KováčHerec

Bola som veľmi spokojná, nadpriemerne. Neviem si vynachváliť. Si úžasná žena, lepšieho človeka som nestretla. Úplne zo srdca vravím. Všetko bolo pre mňa prínosné a pomáha mi to. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému a to preto, pretože cítim zmenu a to čo som túžila, tak sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra KováčováHerečka

So službami som spokojná. Odniesla som si len pozitívne veci, napríklad ostala som pokojnejšia, dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi môj cukor v krvi a tak isto sa artróza na prstoch rúk zmiernila. Odporúčam tieto sedenia.

Magdaléna PohorelcováOpatrovateľstvo

So službami som veľmi spokojná. Odporučila by som ich každému. Z našich spoločných sedení som si odniesla nové poznatky, pocity, kľud a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som pred tým mala. Pomáha mi tiež technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje to a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokovápracuje v oblasti onkológie

Som vďačná osudu, že mi poslal do cesty tak úžasného, vyrovnaného a pozitívneho človeka, ako si Ty. Si ANJELIK darí sa mi vďaka tomu, čo som sa od teba naučila, som veľmi šťastná, že som ťa mohla spoznať. Neprejde deň, kedy by som si na teba nespomenula, veľa si ma naučila a pochopila som, že ty si bola anjel pre mňa, vďaka tebe, tvojim radám ma prestal bolieť kĺb ( svetlo ), chýbaš mi, aj tvoje zmýšľanie, veľa som si od teba vzala. Často na teba myslím, chýbajú mi tvoje pozitívne myšlienky, ďakujem za to.

Helga Hrčková Vydavateľstvo

V našich podmínkách je velmi málo odborníků, kteří problematice rozumí a díky tomu pomáhají lidem eticky. Trochu mě mrzí, že se spíše setkávám s lidmi, kteří bez jakékoliv znalosti lidem servírují nesmyslné sugesce. Vůbec jsem nětušila, co mám čekat, když jsem ebook otevírala a byla jsem příjemně překvapena, protože mezi řádky Katarínina textu jde vidět znalost problematiky a know-how, které převyšuje většinu rádoby expertů. Ebook doporučuji každému, kdo chce žít svůj život v souladu se svou myslí. Katarína se v poslední kapitole velmi trefně ptá: "Máte svoje myšlenky pod kontrolou vy, alebo majú oni vás?..." Již dávno je prokázáno, že v běžném každodenním transu trávíme většinu dne a Katarína učí, jak si ten trans ušít na míru sobě a svému vysněnému životu.

Zuzana Kejíková koučka, specialitka na rovnání vbočených palců bez operace www.zuzanakejikova.cz

Mala som zmiešané pocity, vyčerpaná som bola psychicky aj z toho, že sa mi rozpadol vzťah. Už som bola na dobrej ceste opustiť stavy depresie, ale sa mi akosi nedarilo. Po prečítaní si tvojej knihy a našich skype hovorov mi bolo oveľa lepšie, začala som vidieť nové možnosti. Zobrala som život do svojich rúk a už sa nepotrebovala pýtať niekoho tam vonku. S tvojou pomocou, večným optimizmom, vierou v dobro a pozitívne myslenie sa moje vnímanie sveta postupne obrátilo tým lepším smerom. Ďakujem Kati.

Tatiana Pozelova Stockohlm - predajca

So sedeniami som veľmi spokojná. Odniesla som si veľmi veľa a to, že som kľudnejšia, viem riešiť veci nie alkoholom, ale našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine.Veľmi rada odporúčam, lebo ma to naučilo, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, ale už k lepšiemu.

Eva Lipnická Forever Living Products a Kaderník

So službami a našimi sedeniami som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu a harmóniu. A veriť si. Nastala zmena, v niektorých, pred tým zdravotných problémoch, ako bol piesok v moči, ktorý sa už nevyskytol na snímkoch. Ďakujem. Odporúčam.

Dada PohánkováDivadlo

Pri našich spoločných stretnutiach som sa mnohému naučil a veľa pochopil. Technikou dýchania, ktorú som sa naučil, dokážem teraz zostať omnoho dlhšie v kľude i keď príde na mňa nutkanie na wc aj v situácii, v ktorej to bolo pred tým pre mňa obtiažne, stresujúce. Naučil som sa situáciu ovládnuť a zvládnuť.

Juraj DobrockýDôchodca

Naše stretnutia mi veľmi pomohli a pomáhajú. Už sa tak nezadýcham a nebýva mi nevoľno, čo mi pred tým bývalo často. Lieky na tlak už neužívam a cítim sa oveľa lepšie. Technika dýchania so "zádržou", ktorú si ma naučila mi pomáha. Cítim sa lepšie a mám pocit, že mám viac energie. Stretol som partnerku, v čo som pred tým už sám neveril. Po pár našich stretnutiach, našich spoločných rozhovorov sa to zmenilo. Ďakujem Katarína.

Ivan ŠipošDôchodca

Dostala som sa k tvojmu odkazu o negatívnom myslení. Ďakujem ti veľmi pekne. Túto hru už vlastne hrám sama so sebou od vtedy ako som vlastne pozitívne myslenie objavila a prišla som na to, že v prítomnosti ľudí, ktorí takto myslia sa cítim oveľa lepšie, ako opačne. Sama som bola veľká negativistka, a vieš si predstaviť, ako som sa narobila aby som s tým pohla. No je to nekonečná práca na sebe a som ti vďačná za pomôcky, ktoré si mi ukázala. Pekný deň ti prajem a tiež všetko dobré.

Valéria ZáchenskáTlačiareň

So službami a našimi sedeniami som bola veľmi spokojná. Odniesla som si pokoj. Naučila som sa pozitívny postoj ku sebe samej. Objavila som v sebe silu dať výpoveď v práci a zmeniť obor. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, čo sa so mnou dejú. Určite by som doporučila takéto stretnutia každému, lebo sa cítim šťastnejšia a pokojnejšia a to isté prajem aj mojim priateľom a aj ostatným ľuďom.

Marcela MilkováORL - nemocnica

Stretnutia a sedenia, ktoré som absolvovala, by som doporučila každému. Som veľmi spokojná s terapiami aj s konzultáciami. Veľa som sa naučila nového a užitočného. Z každého stretnutia som si odniesla vnútorný pokoj a pozitívne naladenie. Pomohlo mi to pri práci na sebe samej a pri novom pohľade na seba a svoje okolie. Naučila som sa nové metódy a postupy, ako si pomôcť (zbaviť sa stresu, napätia, zdravotných problémov a i. ) Doporučila by som stretnutia známym, priateľom, rodine, aby im to pomohlo v ich živote.

Slávka ValockováUčiteľka

Před několika dny jsem objevila Vaše webové stránky, které mě svým obsahem zaujaly. Chci Vám za ně poděkovat. Našla jsem tam nové informace a některé z nich využiji ve svém životě. Jsem ráda, že mohu čerpat zkušenosti od někoho, kdo ví, o čem mluví a píše. Ráda se vzdělávám a rozšiřuji své obzory. Možná jsem Vám touto zprávou udělala alespoň trochu radost 😉 Přeji hezký den,

Ellen

Potrebujete pomoc?

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.