Referencie

~ Centrum pre osobnú obnovu

Pomohli mi "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Prinesú človeku pokoj do duše. Urobil som veľa pozitívnych životných zmien, bez depresií. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováčherec

Ostala som pokojnejšia. Dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi cukor v krvi, artróza na prstoch rúk sa zmiernila. Odporúčam.

Magdaléna Pohorelcováopatrovateľka

Nadobudla som nové poznatky, pocity, kľud, a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som mala pred tým. Vynikajúca je technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokováadministratívny pracovník v oblasti onkológie

Všetko bolo pre mňa prínosné. Pomáha mi to. Mala som strach, z niektorých stretnutí. Tiež obavy z tobogana, teraz si ho naplno vychutnávam. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému. Cítim zmenu a to čo som túžila, sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra Kováčováherečka

Som veľmi šťastná. Vďaka tomu, čo som sa naučila ma prestal bolieť kĺb. Darí sa mi. Neprejde deň, čo si na Teba nespomeniem. Bola si pre mňa ako anjel. Ďakujem

Helga Hrčková

Som kľudnejšia. Viem riešiť veci, už nie alkoholom. Našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine. Veľmi rada odporúčam. Naučilo ma to, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, už k lepšiemu.

Eva Lipnickákaderníčka

Dlho som mala depresie a nevedela si s tým sama poradiť. Po prečítaní si Tvojej e-knihy, našich spoločných skype hovorov, som opäť v sebe objavila a naštartovala životné zmeny a nepotrebovala sa pýtať už "niekoho tam von." Ďakujem Kati.

Tatiana PoczelováPredajca - Štokholm

Veľa nového a užitočného som sa naučila. Z každého stretnutia som si odniesla vnútorný pokoj a pozitívne naladenie. Pomohlo mi to pri práci a novom pohľade na seba a okolie. Naučila som sa nové metódy a postupy, ako si pomôcť (zbaviť sa stresu, napätia, zdravotných problémov a pod.) Hypnóza je veľmi príjemná forma sebaliečenia. Doporučila by som takéto sedenia každému, aby im to pomohlo v ich živote tiež.

Slávka ValockováUčiteľka

Stretnutia s Katkou doporučujem každému. Som s jej službami veľmi spokojná. Pomôže človeku pri vnímaní sebasamého, naučiť sa žiť s pokojnou mysľou. Naučila som sa transformovať negatívne myšlienky a zachovávať pokoj. Ďakujem

Janka Mišutková

Pomocnou metódy ukľudnenia dychu som sa naučila vnímať viac seba. Priamo na stretnutí s Katkou sa mi zjavil silný obraz seba, mojej hlavy vysmiatej, žiarila som šťastím. Zároveň som dostala odkaz pre seba, čím si prejdem, kým naplním obraz šťastia. Vtedy som sa zľakla brutálnej skúšky v živote. Po roku viem, že som zvládla skúšku s novým poznaním. Často som videla svoj obraz šťastia, čo mi dávalo Silu a Nádej, že raz skončí trápenie. Obraz šťastia sa napĺňa. Mám náhernú rodinku milujúceho manžela, dcérku, rodičov, švagrovcov, brata a jeho rodinku, priateľov. Ďakujem Katka

Miroslava Tišliarová Ištvánová

Myslím, že človek potrebuje skľudnenie a oporu doma, aj od ľudí, ktorí sú nezainteresovaní. Určite doporučujem stretnutia s Katkou. Som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu, harmóniu a veriť si. Ďakujem.

Drahomíra Pohánkovádivadlo

Rada by som sa poďakovala Katke a doporučila jej služby, nakoľko sa cítim šťastnejšia, pokojnejšia a to isté prajem aj svojim priateľom a ostatným ľuďom. Som veľmi spokojná s jej službami. Objavila som v sebe pokoj, pozitívny postoj ku sebe samej. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, ktoré sa so mnou dejú. Našla som v sebe silu. Zmenila som zamestnanie. Ďakujem

Marcela Milkovázdravotná sestra

Rád by som sa poďakoval Kataríne, že mi venovala toľko svojho času. Som už na dôchodku, manželka mi dávnejšie umrela. Myslel som si, mal som aj ťažký úraz, že v tomto veku ostanem už sám. Po našich stretnutiach sa mi lepšie dýcha a našiel som si partnerku, s ktorou teraz trávime spolu spoločné chvíle. Ďakujem.

Ivan Šipošdôchodca

Som už na dôchodku. Mal som dosť problém s udržaním moču. Po technikách, ktoré som sa naučil a práce s dychom som sa s tým naučil pracovať.

J. Dobrockýdôchodca

Zdravím Vás, před několika dny jsem objevila Vaše webové stránky, které mě svým obsahem zaujaly. Chci Vám za ně poděkovat. Našla jsem tam nové informace a některé z nich využiji ve svém životě. Jsem ráda, že mohu čerpat zkušenosti od někoho, kdo ví, o čem mluví a píše. Možná jsem Vám touto zprávou udělala alespoň trochu radost ;-) Ráda se vzdělávám a rozšiřuji své obzory. Těším se na další informace... Přeji hezký den,

Ellen PrekrocSvujStin.com PrekrocSvujStin.blogspot.com

Som veľmi spokojná so službami p. Kataríny. Uvedomila som si samú seba. Vieru v seba, sebavedomia. Je to len o mne. Keď si budem veriť, všetko sa na dobré obráti. Stretnutia s p. Katarínou doporučujem každému, kto si nevie s niečím pomôcť sám. Máme veľmi málo času na seba. Tu sa čas zastaví... Veľa vecí si človek uvedomí. Potom už len pracovať na sebe. Ďakujem Katka, aj vám v živote pokoj a šťastie.

Milada BlažkováZvolen

So spoločných sedení som si odniesla program antistresu. Ako stres zvládať lepšie. Všetkým priateľom a známym odporúčam takéto sedenia, aby sa uvoľnili a načerpali nové sily.

Ivana PruknerováVedúca Žiar nad Hronom

Vyhľadala som p. Katku, ktorú mi odporučila moja známa, ktorá u nej bola. Videla som na nej pozitívne zmeny, ktoré som nechápala a nakoľko roky trpím úzkosťou som sa rozhodla navštíviť ju tiež. Už na našom prvom stretnutí mi pomohla. Na hrudi som cítila úzkosť, stiahnutie svalov. Za pomoci pani Katky mi zdravotné problémy odzneli do pár minút. Odišla som spokojná, vyrovnaná, odľahčená. Som veľmi spokojná s jej službami. Akoby to zo mňa všetko zobrala, stiahla. Pocítila som obrovskú úľavu a pomoc. Zovretie prestalo. Po našich pár stretnutiach som prestala pociťovať chuť na sladké a tiež nepotrebujem lieky na spanie, ktoré som užívala. Pani Katku odporúčam každému, kto trpí nejakou úzkosťou.

Eva DebnárováDetva

Absolvovala som u p. Kataríny Lihockej hypnoterapeutické školenie, s ktorým som veľmi spokojná. Pomohlo mi zmeniť moje myslenie, zmenila som pohľad na život, že život je krásny a zmysluplný,len ľudia si ho znepríjemňujú negatívnymi myšlienkami. Problémy sa dajú riešiť ľahšie, zlepší sa aj zdravotný stav. Ja som veľmi spokojná so školením a prístupom k človeku.

Eva

Stretnutia s Katkou mi veľmi pomohli, nakoľko mi ustúpili fyzické bolesti, prestal som užívať lieky a objavil nový spôsob života. Odporúčam.

Vladko L.Detva