Referencie

~ Centrum pre osobnú obnovu

Pomohli mi "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Prinesú človeku pokoj do duše. Urobil som veľa pozitívnych životných zmien, bez depresií. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováčherec

Ostala som pokojnejšia. Dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi cukor v krvi, artróza na prstoch rúk sa zmiernila. Odporúčam.

Magdaléna Pohorelcováopatrovateľka

Nadobudla som nové poznatky, pocity, kľud, a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som mala pred tým. Vynikajúca je technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokováadministratívny pracovník v oblasti onkológie

Všetko bolo pre mňa prínosné. Pomáha mi to. Mala som strach, z niektorých stretnutí. Tiež obavy z tobogana, teraz si ho naplno vychutnávam. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému. Cítim zmenu a to čo som túžila, sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra Kováčováherečka

Som veľmi šťastná. Vďaka tomu, čo som sa naučila ma prestal bolieť kĺb. Darí sa mi. Neprejde deň, čo si na Teba nespomeniem. Bola si pre mňa anjel. Zmenila som po rokoch zamestnanie, ktoré ma nenapĺňalo. Ďakujem

Helga Hrčková

Som kľudnejšia. Viem riešiť veci, už nie alkoholom. Našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine. Veľmi rada odporúčam. Naučilo ma to, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, už k lepšiemu.

Eva Lipnickákaderníčka

Myslím, že človek potrebuje skľudnenie a oporu doma, aj od ľudí, ktorí sú nezainteresovaní. Určite doporučujem stretnutia s Katkou. Som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu, harmóniu a veriť si. Ďakujem.

Drahomíra Pohánková

Rada by som sa poďakovala Katke a doporučila jej služby, nakoľko sa cítim šťastnejšia, pokojnejšia a to isté prajem aj svojim priateľom a ostatným ľuďom. Som veľmi spokojná s jej službami. Objavila som v sebe pokoj, pozitívny postoj ku sebe samej. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, ktoré sa so mnou dejú. Našla som v sebe silu, urobila zmenu v zamestnaní, ktoré som dlho odkladala. Ďakujem

Marcela Milková

Rád by som sa poďakoval Kataríne, že mi venovala toľko svojho času. Som už na dôchodku, manželka mi umrela na ťažkú chorobu a myslel som si, mal som aj ťažký úraz, že v tomto veku ostanem už sám. Po našich sedeniach sa mi lepšie dýcha, hore po schodoch sa už tiež tak nezadýcham a našiel som si aj partnerku, s ktorou teraz trávime spolu príjemné chvíle.

Ivan šipošdôchodca

Som už na dôchodku. Mal som dosť problém s udržaním moču. Po technikách, ktoré som sa naučil a práce s dychom som sa s tým naučil pracovať.

J. Družbackýdôchodca

Zdravím Vás, před několika dny jsem objevila Vaše webové stránky, které mě svým obsahem zaujaly. Chci Vám za ně poděkovat. Našla jsem tam nové informace a některé z nich využiji ve svém životě. Jsem ráda, že mohu čerpat zkušenosti od někoho, kdo ví, o čem mluví a píše. Možná jsem Vám touto zprávou udělala alespoň trochu radost ;-) Ráda se vzdělávám a rozšiřuji své obzory. Těším se na další informace... Přeji hezký den,

Ellen PrekrocSvujStin.com PrekrocSvujStin.blogspot.com

O KATARÍNE

Milujem život taký aký je, v každej jeho chvíli.

Sprevádzam a ukazujem ľuďom cesty, vediem ich krok po kroku k ich vlastnému objaveniu pokoja a sebaliečenia. 

Všetka moja práca je založená predovšetkým duchovne.

Nebojujte proti sebe.

Začnite so sebou spolupracovať.

Objavte mechanizmy, ktoré vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo Vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

Zaraďte do svojho života POKOJ.

Objavte, ako jednoducho môžete meniť všetko.

Život je radosť, večne vibrujúci rytmus, harmónia a zvuk.

Vo svojich 4 rokoch rokoch som objavila túto silu.

Medzi techniky, ktoré používam patria:

hypnoterapia, NLP, koučing a konzultácie
metafory, seba dotazovanie, meditácie, afirmácie a EFT
Ho´oponopono, zrkadlová technika, modlitby.

Tieto techniky umožňujú zmiernenie a odstránenie obáv, fóbií a závislostí. Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie, hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie...

Vzdelanie v oblasti hypnoterapie a koučingu som získala od svetového lídra Dr. Steve G. Jones Ed. D. v klinickej hypnóze a Dr. Joe Vitale - Zákon príťažlivosti, Ho´oponopono.

Príliš veľa ľudí trpí vo svojom živote zbytočne, pretože má mylné predstavy o hypnóze, meditáciách a koučingu. Sú to obľúbené techniky k zníženiu utrpenia, pretože sa dajú ľahko naučiť a aplikovať.

Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný.

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje!