KATARÍNA LIHOCKÁ

~ Centrum pre osobnú obnovu

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a lieči!

HYPNÓZA

je život sám. Najjednoduchší spôsob, ako ovplyvniť zmenu vo Vašom živote, pretože pozitívne správy idú rovno do Vášho podvedomia bez námahy. Hypnóza je liečenie ľudskej mysle.

REFERENCIE

 

Pomohli mi "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Prinesú človeku pokoj do duše. Urobil som veľa pozitívnych životných zmien, bez depresií. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováčherec

Ostala som pokojnejšia. Dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi môj cukor v krvi, tak isto sa artróza na prstoch rúk zmiernila. Odporúčam.

Magdaléna Pohorelcováopatrovateľka

Nadobudla som nové poznatky, pocity, kľud, a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som mala pred tým. Vynikajúca je technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokováadministratívny pracovník v oblasti onkológie

Všetko bolo pre mňa prínosné. Pomáha mi to. Mala som strach, z niektorých stretnutí. Tiež obavy z tobogana, teraz si ho naplno vychutnávam. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému. Cítim zmenu a to čo som túžila, sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra Kováčováherečka

Som veľmi šťastná. Vďaka tomu, čo som sa naučila ma prestal bolieť kĺb. Darí sa mi. Neprejde deň, čo si na Teba nespomeniem. Bola si pre mňa anjel. Zmenila som po rokoch zamestnanie, ktoré ma nenapĺňalo. Ďakujem

Helga Hrčková

Som kľudnejšia. Viem riešiť veci už nie alkoholom, ale našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine.Veľmi rada odporúčam, naučilo ma to, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, už k lepšiemu.

Eva Lipnickákaderníčka

Som veľmi spokojná s terapiami aj s konzultáciami. Veľa som sa naučila nového a užitočného. Odniesla som si vnútorný pokoj a pozitívne naladenie. Pomohlo mi to pri práci na sebe samej a pri novom pohľade na seba a svoje okolie. Naučila som sa nové metódy a postupy. Ako si pomôcť (zbaviť sa stresu, napätia, zdravotných problémov a i. ) Doporučila by som to všetkým. Priateľom, rodine, aby im to pomohlo v ich živote.

Slávka Valockováučiteľka

Mala som zmiešané pocity, vyčerpaná som bola psychicky aj z toho, že sa mi rozpadol vzťah. Už som bola na dobrej ceste opustiť stavy depresie, ale sa mi akosi nedarilo. Po prečítaní si e-knihy a našich skype hovorov mi bolo oveľa lepšie. Začala som vidieť nové možnosti. Zobrala som život do svojich rúk. Už sa nepotrebovala pýtať niekoho tam vonku. S pomocou, večným optimizmom, vierou v dobro a pozitívne myslenie sa moje vnímanie sveta postupne obrátilo tým lepším smerom. Ďakujem

Tatiana PozelováStokholm - pradajca

Pomohlo mi to pri vnímaní sabasamej. Naučila som sa žiť s pokojnou mysľou. Odniesla som si pozitívny prístup, ako získať pokojnú myseľ a zbaviť sa negatívnych myšlienok. Zachovať pokoj. Som veľmi spokojná. Odporúčam každému. Som veľmi rada, že som Ťa spoznala, lebo si mi veeeeľmi pomohla a za to Ti veľmi pekne ďakujem. Ty si ako anjel. Včera som bola na kontrole na onko a všetko je v poriadku. Janka

Jana Mišutkováúčtovníčka

Myslím, že človek potrebuje skľudnenie a oporu doma, aj od ľudí, ktorí sú nezainteresovaní. Určite doporučujem stretnutia s Katarínou. Som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu, harmóniu a veriť si. Ďakujem.

Drahomíra Pohánková

Rada by som sa poďakovala Kataríne a doporučila jej služby, nakoľko sa cítim šťastnejšia, pokojnejšia a to isté prajem aj svojim priateľom a ostatným ľuďom. Som veľmi spokojná s jej službami. Objavila som v sebe pokoj, pozitívny postoj ku sebe samej. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, ktoré sa so mnou dejú. Našla som v sebe silu, urobila zmenu v zamestnaní, ktoré som dlho odkladala. Ďakujem

Marcela Milková

NIEČO MÁLO O KATARÍNE

Miluje svoj život taký aký je, v každej jeho chvíli.

Sprevádza a ukazuje ľuďom cesty, vedie ich krok po kroku k ich vlastnému objaveniu pokoja a sebaliečenia. 

Všetka jej práca je založená predovšetkým duchovne.

Nebojujte proti sebe, začnite so sebou spolupracovať a objavte mechanizmy, ktoré Vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo Vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

Zaraďte do svojho života POKOJ a objavte ako jednoducho môžete meniť všetko, prečo sa sami rozhodnete.

Život je radosť, večne vibrujúci rytmus, harmónia a zvuk.

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje!