blog,začiatok, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo. konzultácie, zdravie, sebaliečenie, láska, strach, obavy, závislosti

Prečo som začala písať tento blog?

Moje poslanie

Sprevádzam ľudí pri objavovaní vnútorného pokoja a sebaliečenia. Som žena, matka krásnej, zdravej dcéry. Pomáham ľuďom objaviť v sebe pokoj a sebaliečenie. 

Čokoľvek sa nám v živote prihodí, ja prežíva iba ja, ktoré je samé sebou. Skutočnú realitu.

Dôvod, prečo som začala písať tento blog, je láska. Je potrebné si uvedomiť, že všetci, každý jeden človek na tejto planéte, sme predovšetkým duchovné bytosti. To, čo myslí, uvedomuje si, nie je hmota.

Vlastnosťou čistēho stavu mysli je jasnosť, ktorá sa rozvinie do čistēho svetla prirodzeného stavu. Čisté svetlo rozpoznať svoju vlastnú prirodzenosť a uplatňovať ju vždy vo všetkom, keď chodíme, hovoríme, sedíme, ležíme. Splynutie všetkého.

Učím a pomáham ľuďom objaviť svoju prirodzenosť mysle. Naučiť sa ovládať svoju myseľ je veľmi dôležité v živote človeka, inak ona ovládne jeho.

Zmysel v živote človeka

Pozrite sa okolo seba. Pozrite sa na seba. Zázrak života je v každej chvíli. V každom okamihu. V každom nádychu. Vidieť dokonalosť aj v tej najväčšej nedokonalosti. Darujte úsmev životu. Darujte život sebe. Prítomnosť je stále v teraz!

Môžete robiť čokoľvek, pre čo sa v živote rozhodnete a plne tomu veríte. Môžete kresliť, spievať, tancovať, hrať na hudobné nástroje, cestovať po svete alebo i žiť niekde v malom domčeku obklopený zeleňou a čistou pramenistou vodou.

Záleží na myšlienkach, ktoré počas života my ľudia o sebe máme. A čokoľvek sa nám v ňom stane odpoveď je vždy v nás samých, aj keď ju mnohokrát mnohí nevidia alebo jej nechcú a odmietajú jej uveriť.

Zmyslom v živote každého človeka je niečo iné. Preto sme každý tak výnimoční a jedineční. Každý jeden sme originál. Nenájdete na celej planéte rovnakého človeka, ako ste vy. Milujte! To je najvyššie poslanie tejto planéty a každého človeka. Mnoho ľudí si však zamieňa lásku s emóciami.

Detstvo a dospievanie

Moja duša od ranného detstva zameriavala pozornosť, trénovala ju na presné zacielenie vedomého tvorenia. V jednom roku života si pamätám prvú duchovnú myšlienku. V štyroch rokoch som začala mávať duchovné a spirituálne zážitky a skúsenosti intenzívnejšie. Pozornosť som zameriavala aj vo sne. Naučila som sa jej rozumieť.

prečo som začala písať tento blog, poznanie, láska, harmónia, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, zdravie, strach, fóbie, zlozvyky, šťastie, radosť

V detstve som to ale nechápala a ako som dospievala pre iných som bola divná. Všetci sa so mnou chceli kamarátiť. Dôverovali mi. Hľadali u mňa pochopenie. Prijatie. Vedela som predvídať a predpovedať dopredu čo sa stane.

Odkryla sa mi neviditeľná realita, ktorá so mnou komunikovala. Bola som v tom sama. Ak som sa s niečím zdôverila mame nerozumela mi.

Moje manželstvo

V období vo veku svojich 19-ich rokov, som sa vydala. Narodila sa nám dcéra, čo bolo mojím najkrajším obdobím života. Naše manželstvo nevydržalo.

Rozviedli sme sa. Neskôr som prišla k úrazu. Ocitla som sa na nemocničnom lôžku, z ktorého mi pomáhala na invalidný vozíček mamina.

Na odporúčania lekárov som mala podstúpiť dve operácie. Odmietla som ich. Rozhodla som sa pre vlastnú cestu.

Vedela som, že to zvládnem. Plne som si uvedomila, opäť, tú silu. Ten dar, ktorý máme všetci. Dar Život.

Dokázala som si vyliečiť správnym nastavením myslenia, stravou, pohybom, meditáciami a jógou alergie, ktoré mi boli diagnostikované v detstve a iné choroby. Zlomeniny bez lekára a ďalšie „traumy“ ako napr. obezitu, fajčenie, uhryznutie psom, znásilnenie, život s alkoholikom, nezamestnanosť.

Život bez financií, topenie sa vo vode /napriek tejto skúsenosti som o niekoľko rokov neskôr zachránila dva ľudské životy, pred utopením sa/.  A mnohé ďalšie. Čokoľvek sa zažívala ostávala som vždy v pokoji. V prítomnosti toho, čo sa deje. Vnímala som to ako súčasť života.

Pracovné skúsenosti

Pracovala som ako upratovačka, čistička mašín, predavačka, vedúca skladu, na správe majetku a investičnej činnosti. Pracovala som vo vydavateľstve a školstve. Starala sa o postihnuté detičky, rôznych diagnóz. Downov syndróm, epilepsia, autizmus, ADHD a pod. Pracovala som aj ako opatrovateľka a tiež  ako dobrovoľníčka u nás i v zahraničí.

Uvoľniť zovretie mysle

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie a pokoja.

Kde som zobrala silu?

Vo viere. Vnútornom napojení. Vo svojich snoch, v ktoré som vždy verila a verím. V ich naplnenie.

Čo som na začiatku nemala rada?

Milujem všetko, čo mi život prináša. Som vďačná za všetko čo som do teraz prežila a čo ešte prežijem. Som vďačná za DAR ŽIVOT.

Každý deň, ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

V strese a neustálom boji, o niečo, sa človek naozaj vyliečiť nemôže. Skutočné liečenie začína v pokoji.

Predstavte si, že vám ukážem spôsob, ktorý zmení váš život. V pokoji a bez stresu..

Medzi techniky, ktoré používam patria: hypnoterapia, NLP, koučing, konzultácie, Ho´oponopono, metafory, sebadotazovanie, meditácie, afirmácie, EFT, zrkadlová technika, modlitby a i.

Tieto techniky umožňujú zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie /transformáciu/ závislostí.

Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Radi by ste prispeli ľubovoľnou čiastkou a podporili tvorbu a chod stránok? Oceňujem vaše dary >>

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na facebooku 🙂

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň 

Tagy:

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach.
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.