blog,začiatok, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo. konzultácie, zdravie, sebaliečenie, láska, strach, obavy, závislosti

Prečo som začala písať tento blog?

Moje poslanie

Sprevádzam ľudí pri objavovaní vnútorného pokoja a sebaliečenia. Pomáham ľuďom objaviť v sebe pokoj a sebaliečenie. 

Čokoľvek sa nám v živote prihodí, ja prežíva iba ja, ktoré je samé sebou. Skutočnú realitu.

Dôvod, prečo som začala písať tento blog, je láska. Je potrebné si uvedomiť, že všetci, každý jeden človek na tejto planéte, sme predovšetkým duchovné bytosti. To, čo myslí, uvedomuje si, nie je hmota.

Vlastnosťou čistého stavu mysli je jasnosť, ktorá sa rozvinie do čistého svetla prirodzeného stavu. Čisté svetlo rozpoznať svoju vlastnú prirodzenosť a uplatňovať ju vždy vo všetkom, keď chodíme, hovoríme, sedíme, ležíme. Splynutie všetkého.

Učím a pomáham ľuďom objaviť svoju prirodzenosť mysle. Naučiť sa ovládať svoju myseľ je veľmi dôležité v živote človeka, inak ona ovládne jeho.

Zmysel v živote človeka

Pozrite sa okolo seba. Pozrite sa na seba. Zázrak života je v každej chvíli. V každom okamihu. V každom nádychu. Vidieť dokonalosť aj v tej najväčšej nedokonalosti. Darujte úsmev životu. Darujte život sebe. Prítomnosť je stále v teraz!

Môžete robiť čokoľvek, prečo sa v živote rozhodnete a plne tomu veríte. Môžete kresliť, spievať, tancovať, hrať na hudobné nástroje, cestovať po svete alebo i žiť niekde v malom domčeku obklopený zeleňou a čistou pramenistou vodou.

Záleží na myšlienkach, ktoré počas života o sebe máte.

Zmyslom v živote každého človeka je niečo iné. Preto je každý tak výnimoční a jedineční. Každý jeden sme originál. Nenájdete na celej planéte rovnakého človeka, ako ste vy alebo ja. Milujte! To je najvyššie poslanie planéty a každého človeka.

prečo som začala písať tento blog, poznanie, láska, harmónia, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, zdravie, strach, fóbie, zlozvyky, šťastie, radosť

 

Uvoľniť zovretie mysle

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie a pokoja.

Kde som zobrala silu?

Vo viere. Vnútornom napojení. Vo svojich snoch, v ktoré som vždy verila a verím. V ich naplnenie.

Čo som na začiatku nemala rada?

Milujem všetko, čo mi život prináša. Som vďačná za všetko čo som do teraz prežila a čo ešte prežijem. Som vďačná za DAR ŽIVOT.

Každý deň, ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

Skutočné liečenie začína v pokoji.

Predstavte si, že vám ukážem spôsob, ktorý zmení váš život. V pokoji a bez stresu..

Medzi techniky, ktoré používam patria: hypnoterapia, NLP, koučing, konzultácie, Ho´oponopono, metafory, sebadotazovanie, meditácie, afirmácie, EFT, zrkadlová technika, modlitby a i.

Tieto techniky umožňujú zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie /transformáciu/ závislostí.

Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • STIAHNITE SI PRÍRUČKU
    hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
  • Prečítajte si
  • Stretneme sa na FACEBOOKU:
  • INSTAGRAM
  • Rubriky