klinicky hypnoterapeut, DNA, hypnóza, koučing, zdravie, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, hypnoterapia, šťastie, bohatstvo mysle

Poznanie

Láska je prúdiace svetlo

V nás je život. Život, z ktorého všetko vzišlo. Jeho pôvodom je láska. Láska je prúdiace svetlo, ktoré neustále živý a udržuje všetky formy bytia nekonečnosti silami života. Láska je všeobsiahnuteľný prúdiaci život, večne účinkujúci a nekonečne jestvujúce Ja Som.

Sily lásky tečú do čiastočiek buniek, orgánov, zásobujú našu dušu a fyzické telo životnou silou. Potrebujeme tieto sily lásky. V meditáciách/modlitbách sa týmto silám otvárame.

Aby mohla v nás meditácia/modlitba pôsobiť, mali by ste ju praktikovať,  ak je to možné, zakaždým v skorých ranných i večerných hodinách každého jedného dňa.

Takto sa môžeme pripraviť na nový deň. Spoznaním samého seba a uskutočnením večných zákonov, môže duša a človek duchovne dozrievať.

Jasné rozhodnutie

Keď sa nemôžeme jasne rozhodnúť pre jednu duchovnú cestu, skôr, alebo neskôr stroskotáme. Predstavte si, že chcete prejsť riekou. Rieka je naše ľudské ja, ktoré „treba premôcť“.

Keď nastúpite do dvoch člnov tak, že vstúpite do každého jednou nohou, potom sa dostanete pri prvom najmenšom prúde do výkyvu, pri väčšom sa začnete nahýňať a spadnete do vody.

Tak isto sa stane na vnútornej ceste, keď sa nemôžete jasne rozhodnúť.

Každý človek je zároveň vysielačom a prijímačom. Je dôležité, aké informácie, myšlienky prijíma a aké vydáva.

Poznanie, meditácia, motlitba, hypnóza

Rozličné duchovné techniky

Ak sa nasmerujeme praktikovaním rozličných duchovných techník zároveň na viaceré vysielače, potom budú v nás, v prijímači účinný vír síl, ktorému nemôže každý človek odolať. Vnútorná CESTA LÁSKY je nám daná.

Z UNIVERZÁLNEHO ŽIVOTA, ktorým všetci sme. Spojený silou lásky. Preto sa nalaďujte každý deň na lásku. To je tá správna a najúčinnejšia cesta.

Každý deň má nový odev.

Tak ako ráno stretneš deň, tak sa pre teba vyvinie.

Postretneš mladý deň nezištne a priateľsky, s vďakou v srdci a v harmónii, potom sa deň pre teba odeje do svetelného odevu. 

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • STIAHNITE SI PRÍRUČKU
    hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
  • Prečítajte si
  • Stretneme sa na FACEBOOKU:
  • INSTAGRAM
  • Rubriky