láska, sebaliečenie, sebapoznanie, hypnoterapia, koučing, konzultácie, poradenstvo, hypnóza

Odpustenie vedie ku šťastiu

Čo keby som vám povedala, že:

„Šťastie je relatívne a objektívne súčasne.“

Existujú univerzálne veci, ktoré robia ľudí šťastnými.

Pár si ich uveďme:

 • rodina
 • podporujúci priatelia
 • partner, ktorý nás má rád
 • kariéra a i.

Ďalšie veci, ktoré zvyšujú životnú hodnotu pozitívneho myslenia, je nájdenie zmyslu života. Takže krok po kroku, je každý krok príjemnejší.

Zdá sa, že sú to malé veci. Nemožno ich však považovať za samozrejmosť. V konečnom dôsledku robia, tak veľký rozdiel.

Skúste pridať niekoľko takých malých krokov do svojho dňa. Toľko, koľko môžete. Milovať.

Odpustenie vedie ku šťastiu. Ak vám niekto ublížil, je ťažké zabudnúť na bolesť, ktorú vám spôsobil. Často-krát sa rozhodnete zostať nahnevaní. Ignorovať osobu a pokračovať vo vašich životoch.

Keď sa naučíte odpúšťať, váš život sa stane jednoduchším. Šťastnejším. Je to preto, pretože keď prijímame veci také, aké sú a odpustíme, zbavíme sa akéhokoľvek hnevu, nenávisti, úzkosti, depresie a horkosti.

Keď uvoľníte tieto negatívne pocity, ktoré spôsobujú stres vo vašich životoch, budete sa cítiť ľahšie a uvoľnenejšie.

hypnóza, hypnoterapia, koučing, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, zdravie, sebarozvoj

Každý človek, s ktorým sa v živote stretneme, je našim učiteľom. A my sme učiteľom jeho. On nás niečomu učí. Je nám poslaný z nejakého dôvodu. A čo sa máme v živote naučiť je, zvládnuť ťažké situácie.

Môže to chvíľu trvať. Ak sú krivdy a rany hlboké. Uzdravovanie je proces. Každý potrebuje svoj čas. Pomocou hypnózy, meditáce, motdlitby, koučingu sa dá proces  sebaliečenia urýchliť.

Keď sa zaviažete mať pozitívny postoj vo svojom živote, bude to mať vplyv na spôsob, akým svoj život žijete. Akceptujete všetky svoje skúsenosti. Či už je to dobré, alebo „zlé.“

Vašou MANTROU DŇA, nech sa stane: “ Prijímam, to, čo sa stalo a uvoľním zo srdca všetky negatívne pocity.“

Táto mantra vás môže sprevádzať v tichej meditácii, kedy ste na ňu zameraní svojou pozornosťou. Ruku si môžete priložiť  v oblasti „solar plexus.“ A takto zotrvávajte v meditácii. Odpustenie je nevyhnutné pre vaše vlastné šťastie.

Keď sa hlas a vízia zvnútra stanú hlbšími a jasnejšími, ako názory zvonka, potom ste ovládli svoj život.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • STIAHNITE SI PRÍRUČKU
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Prečítajte si
 • Stretneme sa na FACEBOOKU:
 • INSTAGRAM
 • Rubriky