Je dobré poznať spôsob, ako sa vysporiadať so stresom. Je to tak?

V poriadku nádherná bytosť, tu je vaša Aktivácia Energie:

Ste pripravení na nejaké fantastické prosperity energie?

Myslím, ja, že by som povedala áno!

Dobrý deň, sladké Anjelské duše!

Krása tejto aktivácie energie, nie je nič, čo je potrebné urobiť na jej získanie, než čítať slová obsiahnuté v tomto článku a váš pohľad na obrázok nižšie.

Nemusíte robiť nič. Stane sa pre vás práve tu a teraz, ako budete čítať a pozerať sa. Tak jednoduché, že? 

Jediné, čo musíte urobiť, je poskytnúť svoj vedomí súhlas tým, že jednoducho hovoríte áno buď potichu alebo nahlas (cítite áno zo svojho srdca ) a naše nádherné Univerzum urobí všetko potrebné za vás.

Aaaahhh zhlboka sa nadýchnite a potom vydýchnite … príjemné a jednoduché.

Teraz, tu sú niektoré úplne jednoduché pokyny pre príjem energie: 

Ticho sa pozerajte na obrázok nižšie a urobte hlboký, pomalý, prirodzený nádych. Tento obrázok je zámerne taký a váš pohľad má byť mäkký. Nemusíte sa naň „zamerať“ silno.

Tento obrázok obsahuje aktiváciu energie pre vás.

Vzhľadom k tomu, nádherná, teplá, milujúca, zlatá energia začne prúdiť do vášho tela cez chodidlá. Predstavte si, že sa naďalej šíri ďalej a ďalej a ďalej celou vašou bytosťou

Z vašich chodidiel do členkov, do vašich nôh, do jadra vašej bytosti, víriaca a razí si svoju cestu náručím a do vašich rúk a prstov.

Predstavte si, ako si razí svoju cestu do vášho hrudníka. Do krku. A hlavy, až kým sa úplne naplní s týmto zlatým svetlom energie, a vidíte, že vyteká z vrcholu vašej hlavy.

Zlatá energia prúdi a víri cez chodidlá smerom hore vašim telom, von cez temeno hlavy.

Udržujte tento prúd toku ako aktivačnú energiu, ktorá robí svoju prácu za vás. Presne vie, čo budete potrebovať. Vie, ako odblokovať, čo vám bráni, aké máte skryté bloky. Vie, ako aktivovať energiu vo vás. Aby zodpovedala, čo si želáte vo svojom živote.

Vediete si skvele!

Len ticho seďte, niekoľko krát sa pomaly a zhlboka nadýchnite. Pohodlne, zatiaľ čo energia vo vás dokončí svoju aktiváciu.

Chvíľu takto v tichu seďte a dýchajte.

Teraz po príchode z tejto aktivácie, môžete sa cítiť inak, alebo môžete pociťovať závrat, či smiať sa, alebo môžete mať pocit, počuť bzučanie, alebo nemusíte cítiť vôbec nič.

Každá z týchto skúseností je perfektná. Je jedinečná a individuálna. Neexistuje žiadny dobrý alebo zlý spôsob, ako získať energetické liečenie.

A ak čítate toto niekoľko dní alebo týždňov potom, čo som uverejnila tento článok, žiadny problém! Aktivácia sa stane, keď budete čítať tento článok. Keď budete čítať a prijímať. Hurá, že ano?!

Ďakujem s cieľom uľahčiť toto liečenie pre vás. Pre vaše šťastie, zdravie, nádheru a prosperitu!

Páčil sa vám článok a viete o niekom kto by si ho tiež rád prečítal? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi 🙂

Radi by ste si prečítajte ďalší článok? Kliknite na tento link:  Viem, kto si! Ďakujem, že si! >>  

Alebo si prečítajte  Knihu o láske >>

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť v harmónii. Kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Moja duša sa prebúdza v energetickom poli lásky
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok