Katarína Lihocká

KLINICKÝ HYPNOTERAPEUT A KOUČ

Objavte v sebe POKOJ a SEBALIEČENIE

hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, kontakt

Sprevádzam ľudí objaviť v sebe POKOJ a sebaLIEČENIE

Vedomé poznanie Ducha nám daruje vnútornú istotu. Vedie nás k vedomému životu, ktorý nás oslobodzuje. Ktorý nás myšlienkovite odpútava od všetkých strachov. Život je radosť, večne vybrujúci rytmus, harmónia a zvuk.

  • Rozpoznajte, že šťastie je vo Vás

  • Keď je myseľ pokojná, zvládne aj nemožné

  • Pomôžem Vám pri zmene Vašich negatívnych presvedčení a programov

  • Pri emočných a fyzických problémoch, ako sú: vzťahy, strachy, traumy, stres, závislosti, práca, úspech, zdravie, rôzne bolesti, chronické a akútne ochorenia, alergie a i.

  • Naučíte sa ako si môžete pomôcť sami

  • Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ POKOJ

Máte pocit, že zlyhávate v práci, v rodine? Máte pocit, že niečo vo Vašom živote nefunguje podľa Vašich predstáv? Cítite sa nenaplnený? Sužuje Vás strach? Je v poriadku, že si priznáme, že potrebujeme občas pomoc, keď sa cítime bezmocní. Viem sa maximálne vcítiť do toho, čo prežívate. 

Nemusíte mať strach. Mnou zostrojený individuálny program, je systém nadväzujúcich praktík, ktorý dokážem implenmentovať pre akúkoľvek vekovú kategóriu či jednotlivca. Záleží mi na tom, aby som Vám pomohla. 

Medzi techniky, ktoré používam patria: hypnoterapia, NLP, koučing, konzultácie, Ho´oponopono, metafory, sebadotazovanie, meditácie, afirmácie, EFT, zrkadlová technika, modlitby a i.

Tieto techniky umožňujú zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie /transformáciu/ závislostí.

Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

Od koho som sa učila?

Člen Národného cechu hypnotizérov a Prezident AAH a NLP. Bývalý člen predstavenstva pľúcnej asociácie v Los Angeles. Napísal viac ako 22 kníh o hypnoterapii. Patrí medzi najlepších klinických hypnoterapeutov na svete.

Dr. Steve G. Jones Ed.D.www.stevegjones.com

Joe and Hew vytvorili program Miracles Coaching a pomáhajú ľuďom dosiahnuť svoje sny tým, že porozumejú hlbším aspektom zákonu príťažlivosti a zákonu správneho konania. Joe bol kedysi bez domova. Dnes je najpredávanejším autorom, ktorý verí v zázraky.

Dr. Joe Vitale and Dr Hew Ľanwww.mrfire.com

Predstaviteľka ženského hnutia za sebavvdomie. Autorka knihy Mrcha vs. hodná holčička.

Martina Brandováwww.zakonybohatstvi.cz

Brand manager, branding, marketing, spisovateľ. Autor knihy Jsi značka?! a Strážce majáku. Učí ľudí, ako sa stať vyhľadávanou osobnosťou vo svojom obore.

Tomáš Lukavecwww.zakonybohatstvi.cz

Coach, mentor, international speaker, spiritual teacher. Partner celosvetovej platformy GetMeUp ako unikátneho nástroja vo vzdelávaní v osobnom rozvoji.

Michal Siklienkawww.sikyspirit.com/

Eric Ho je renomovaný medzinárodný rečník, podnikateľ, filantrop, pedagóg a autor.

Eric Howww.erichoofficial.com

KTO JE KATARÍNA LIHOCKÁ?

Matka jednej dcéry. Život miluje, taký aký je, v každej jeho chvíli. 

Sprevádza a ukazuje ľuďom cesty, vedie ich krok po kroku k ich vlastnému objaveniu pokoja a sebaliečenia. 

Všetka jej práca je založená predovšetkým duchovne.

https://www.nove-tvare.sk/index.php?type=search&id_sex=0&id_catalog=18978#3

Nebojujte proti sebe, začnite so sebou spolupracovať a objavte mechanizmy, ktoré vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

Zaraďte do svojho života POKOJ a objavte ako jednoducho môžete meniť svoje pocity, emócie, chute a čokoľvek ďalšie, či už úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a i. 

Nikdy nie je neskoro. " Uvoľnite sa a urobte tri krát nádych a výdych."

Osloboďte svoje podvedomé procesy, uverte si a uzdravte sa.

Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ POKOJ

5x zažila dotyk so smrťou, momenty, ktoré zmenili jej život

Zachránila mnohé životy

Učila sa od svetových mentorov, kovčov a duchovných učiteľov

Absolvovala významné očistné procesy tela, mysle a duše. S budhistickými a dzogčhenovými majstrami

S meditáciami má celoživotnú prax a skúsenosť

Učí metódu "Nulové limity" návrat k nule. Ho´oponopono, Meditácie, EFT a Hypnózu

Spolupracuje v dvoch projektoch pre osobnostný rozvoj človeka. V systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach a HPartners HAkademy.com

Opatrovala a starala sa o deti a seniorov. S rôznym zdravotným postihnutím a hendikepom, u nás a v zahraničí

Vzdelanie v oblasti hypnoterapie a hypnózy získala od svetového lídra v klinickej hypnóze Dr. Steve G. Jones Ed.D. Člen Národného cechu hypnotizérov a prezident AAH a NLP. Bývalý člen predstavenstva pľúcnej asociácie v Los Angeles. Napísal viac ako 22 kníh o hypnoterapii. V oblasti havajskej techniky Hoóponopono od Dr. Hew Ľan a Dr. Joe Vitale, známeho z filmu The Secret /Tajomstvo/

Urobila si akreditáciu Slovenského Červeného kríža. Cieľom hnutia je chrániť životy, zdravie, dôstojnosť a znižovať utrpenie ľudí v núdzi následkom vojen, prírodných alebo technických katastrof a epidémií bez ohľadu na národnosť, pôvod, náboženstvo alebo politický názor postihnutých

Čo môžete získať

Individuálny prístup na základe Vašich potrieb

Získate energiu k realizácii životných zmien

Naučíte sa techniky pomôžu Vám udržať focus a navždy

Naučíte sa rozpoznávať strach, ktorý Vám bráni žiť život po akom túžite a premeniť tento strach vo Vašu silu

Pochopíte hlboké nastavenia Vašej podvedomej mysle a objavíte svoje silné stránky

Nadobudnete motiváciu, bude vychádzať z Vás, nie z externých zdrojov

Zvýši sa Vaša efektivita a chuť do života

Budete si vedieť sami pomôcť. Uľaviť od bolestí psychických a fyzických. Naučíte sa a pochopíte silu sebaliečenia

Nenechajte si ujsť túto príležitosť!

Referencie

Pomohli mi "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Prinesú človeku pokoj do duše. Urobil som veľa pozitívnych životných zmien, bez depresií. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováčherec

Ostala som pokojnejšia. Dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi môj cukor v krvi, tak isto sa artróza na prstoch rúk zmiernila. Odporúčam.

Magdaléna Pohorelcováopatrovateľka

Nadobudla som nové poznatky, pocity, kľud, a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som pred tým mala. Vynikajúca je technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje to a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokovápracuje v oblasti onkológie

Všetko bolo pre mňa prínosné. Pomáha mi to. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému a to preto, pretože cítim zmenu a to čo som túžila, tak sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra Kováčováherečka

Darí sa mi vďaka tomu, čo som sa naučila. Som veľmi šťastná. Vďaka radám ma prestal bolieť kĺb. Ďakujem za to.

Helga Hrčkovátlačiareň

Som kľudnejšia. Viem riešiť veci už nie alkoholom, ale našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine.Veľmi rada odporúčam, lebo ma to naučilo, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, ale už k lepšiemu.

Eva LipnickáForever Living Products a Kaderník

Mala som zmiešané pocity, vyčerpaná som bola psychicky aj z toho, že sa mi rozpadol vzťah. Už som bola na dobrej ceste opustiť stavy depresie, ale sa mi akosi nedarilo. Po prečítaní si e-knihy a našich skype hovorov mi bolo oveľa lepšie. Začala som vidieť nové možnosti. Zobrala som život do svojich rúk. Už sa nepotrebovala pýtať niekoho tam vonku. S pomocou, večným optimizmom, vierou v dobro a pozitívne myslenie sa moje vnímanie sveta postupne obrátilo tým lepším smerom. Ďakujem

Tatiana Pozelovápredajca - Švédsko

Som veľmi spokojná. Veľa som sa naučila nového a užitočného. Odniesla som si vnútorný pokoj a pozitívne naladenie. Pomohlo mi to pri práci na sebe samej a pri novom pohľade na seba a svoje okolie. Naučila som sa nové metódy a postupy. Ako si pomôcť (zbaviť sa stresu, napätia, zdravotných problémov a i. ) Doporučila by som to všetkým. Priateľom, rodine, aby im to pomohlo v ich živote.

Slávka Valockováučiteľka

Pomohlo mi to pri vnímaní sabasamej. Nakoľko som prekonala ťažkú nevyliečiteľnú chorobu. Naučila som sa žiť s pokojnou mysľou. Odniesla som si pozitívny prístup, ako získať pokojnú myseľ, a zbaviť sa negatívnych myšlienok. Zachovať pokoj. Som veľmi spokojná. Každému by som to doporučila.

Janka Mišutková účtovníčka

Bola som veľmi spokojná. Odniesla som si pokoj. Naučila som sa pozitívny postoj ku sebe samej. Objavila som v sebe silu dať výpoveď v práci a zmeniť obor. Darí sa mi v novej práci lepšie. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, čo sa so mnou dejú. Určite by som to doporučila každému. Cítim sa šťastnejšia a pokojnejšia. A to isté prajem aj mojim priateľom a aj ostatným ľuďom.

Marcela MilkováNemocnica B. Bystrica

V prípade otázok kontaktujte

katarina@katarinalihocka.sk

S otvoreným srdcom sa na Vás teším

Individuálny Koučing/Hypnóza

60 minút / so mnou Osobne alebo Online / 

Dr. Steve G. Jones si účtuje 25 000 dolárov na dve hodiny stretnutia s vrcholovými manažérmi, hercami, režisérmi a producentmi. 

270 EUR           70 EUR