Hypnóza je jednou z brán k podvedomiu

Mýty a fakty o hypnóze

Stáva sa vám niekedy, že niečo robíte a ste tak zaujatí, že ani nevnímate, čo sa okolo vás deje? Stáva sa vám, že cestujete do práce autom, alebo iným dopravným prostriedkom a ani si nevšimnete, ako ste sa dostali do cieľa? Že ste ani nevnímali cestu? Je tomu tak preto, že sa nachádzate práve v stave tranzu. Ide o stav alfa, ktorý zažívame denne.

Ráno sa prebudíte v stave nazývanom beta, idete sa sprchovať, vstupujete do stavu alfa. V tomto stave alfa sa nachádzate počas dňa i pri jazde autom, čítaní knihy alebo pozeraní TV. Takže si môžete všimnúť, že počas dňa ste v hypnóze niekoľkokrát. Hypnóza je prirodzená.

Frekvencie hypnózy v stave:

 • Alfa
 • Beta
 • Delta
 • Theta
 • Poznáme i frekvencie Gamma /pre paranormálne javy/

V tomto článku by som vás rada informovala, ako to s hypnózou je.

Mnoho ľudí je už hypnóze otvorených, pretože si začali uvedomovať, aký v sebe skrýva potenciál. Mnoho je i takých, ktorí majú z nejakého dôvodu pred ňou rešpekt. Majú strach. Je to predovšetkým vyvolané tým, že nás tak naprogramovala naša spoločnosť, sociálne prostredie a médiá. Ak však skutočne porozumiete tomu, čo je to hypnóza a sami sa ju i naučíte aplikovať do svojho života, prinesie to do vašich životov pozitívne zmeny.

DNA, Klinická hypnóza, koučing, poradenstvo, zdravie, relaxácia, šťastie, uvolnenie, hypnoterapia, sebaliečenie

Najčastejšie mýty o hypnóze

Hypnotický stav je bezvedomie. Túto mylnú predstavu má mnoho ľudí, avšak pravdou je, že hypnotizovaná osoba je pri plnom vedomí. Vedomá časť sa prizerá ako prebieha komunikácia s podvedomím. Pozornosť sa zameria na podvedomie.

Hypnóza je hlboký spánok a hypnotizér ma môže ovládať proti mojej vôli 

V skutočnosti vás nemôže nikto zhypnotizovať! Nie je možné prinútiť človeka, aby konal proti svojej vôli. Klient musí spolupracovať, aby uvoľnil zovretie mysle. Keď je myseľ uvoľnená je na klientovi či návrhy, ktoré mu hypnotizér predkladá príjme alebo odmietne. Ak je sugescia klientovi nepríjemná automaticky klient z hypnózy vystúpi. Hypnóza je bezpečná. Niet sa čoho báť.

Z hypnózy sa nemusím zobudiť

Niektorí ľudia sa boja, že sa z hypnózy nemusia nikdy zobudiť. Pravda je taká, že ak by hypnotizér opustil miestnosť, je na hypnotizovanom, že si uvedomí, že je v hypnóze, že v nej už nechce byť a z hypnózy vystúpi.

Nebudem si nič pamätať

Iba zriedka vloží hypnotizér klientovi sugesciu, aby ostala hlboko v podvedomí, ak je to pre klienta prospešné. Klient si pamätá zo zasadnutia hypnózy všetko.

Čo je to hypnóza

Hypnóza je stav. Stav bytia. Je to predovšetkým forma harmonickej komunikácie so sebou samým. Prináša harmóniu a viac možností do akejkoľvek oblasti. Zažívate všetky hypnózy počas vášho dňa. Do hypnózy vstupujete dobrovoľne niekoľkokrát počas dňa. Hypnóza je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, ktorú by ste sa mohli niekedy pre seba naučiť.

Obľúbená technika k zníženiu utrpenia, pretože sa dá ľahko naučiť a aplikovať. Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný. Je to liečivé umenie venované na pomoc ľuďom prekonať problémy. Je jednou z ciest, ako sa napojiť na svoje jadro. Byť šťastný.

Hypnóza je jednoducho liečenie ľudskej mysle. Hypnóza je vlastné liečenie /sebaliečenie a transformácia/. V stave hypnózy využívate vlastnej kapacity vysporiadať sa s vlastnými problémami. Hypnóza je prírodný duševný stav. Zmierňuje bolesti rôznych stavov fyzických, aj psychických. Je široko rešpektovanou a je to praktický spôsob liečby.

Prečítajte si ďalší článok  Viem, kto si! Ďakujem, že si! >>  

Alebo si prečítajte  Kniha o láske >>

Páčil sa vám článok a viete o niekom kto by si tiež rád prečítal? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Byť pokojný, zdravý mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv. Kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Moja duša sa prebúdza v energetickom poli lásky
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok