POZOR AKCIA! eKniha TERAZ zDARma

5 KROKOV, AKO SA STAŤ SÁM SEBE HYPNOTERAPEUTOM A KOUČOM

Hypnóza je prirodzený stav nášho bytia!

Táto jedinečná eKniha Vám menej než za 7 dní odhalí tajný postup, ako sa stať SÁM SEBE HYPNOTERAPEUTOM A KOUČOM vo svojom živote, ktorým je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, akú sa kedy PRE SEBA môžete naučiť.

hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, poznanie, konzultácie, zdravie, šťastie, láska,
0
a viac spokojných čitateľov
0
strán
0
roky písania
0
zážitok a skúsenosť k nezaplateniu

KNIHA JE PRE VÁS, AK..

Hľadáte možnosť vyriešiť príčinu. Nový zmysel pre život

Potrebujete prijať svoje chyby s láskou, vyliečiť potlačené emócie a spomienky. Cítite vo vnútri hlbokú bolesť, s ktorou sa neviete sami vyrovnať. Necítite sa byť milovaní a nedovoľujete si milovať seba samého. Pociťujete strach, zlosť, bolesť, rôzne fóbie, úzkosti, nenávisť, odpor, sklamanie, pocity viny a iné traumy.

Hľadáte možnosť podkopať základy problému

V procese tohto procesu začnete meniť svoje súčasné presvedčenia. Všetka dôvera začína v mysli. Všetko, čo ste, všetko, čo chcete byť, a všetko, čo budete mať, má čo do činenia s dôverou, ktorú máte. A ak narazíte na prekážku na ceste, je to v poriadku, pretože budete schopní nájsť cestu okolo vašich prekážok.

Hľadáte možnosť netápať, nepochybovať a zbytočne nestrácať čas

Dostanete krištálovo jasne presný proces hypnotického ponorenia. Akonáhle zmeníte svoj vnútorný svet hypnózou, automaticky, bez toho, aby ste sa snažili, zmeníte svoj vonkajší svet.

Hľadáte možnosť pochopiť, prečo obvyklé riešenia zlyhávajú

Budete pripravení urobiť akúkoľvek zmenu, ktorú urobiť chcete. Akúkoľvek máte vášeň, akokoľvek veľká myšlienka vás nadchne, teraz budete vedieť, ako to prejaviť, do duchovnej tvorby.

Hľadáte komplexné riešenie pre váš život

Objavíte TAJOMSTVO prevzatia kontroly a dovolíte si konečný duchovný impulz a vonkajšiu tranzFORMÁCIU.

Hľadáte motivujúcu časovú investíciu pár minút denne

Konečne vyčistíte niektoré z najčastejších /a najviac ochromujúcich mentálnych blokov../ dokonca aj bloky, ktoré ste mali celý život.

Hľadáte možnosť trvalej úľavy

Konečná fáza prebudenia. Objavíte v sebe sabaLIEČENIE. Urobte prvý krok práve teraz! Je pravdepodobné, že toto riziko značne zlepší váš život. Mali by ste sa snažiť byť najlepšou osobou, akou môžete byť.

Viem, že pod mojim vedením sa všetko potrebné ľahko naučíte

Dozviete sa čo je to "Hypnotická intenzívna rekonštrukcia" duchovného preprogramovania.

A NAVIAC BONUS V HODNOTE 

Vstupnej konzultácie zDARma!

hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, kontakt

OCHUTNAJTE OBSAH

hypnoterapia, konzultácie, koučing, poradenstvo, zdravie, alternatívne liečenie, láska, šťastie

Čo hovoria tí, ktorí si eKnihu prečítali alebo i tí, ktorí majú s hypnózou, koučingom a meditáciou už skúsenosť ....

V našich podmínkách je velmi málo odborníků, kteří problematice rozumí a díky tomu pomáhají lidem eticky. Trochu mě mrzí, že se spíše setkávám s lidmi, kteří bez jakékoliv znalosti lidem servírují nesmyslné sugesce. Vůbec jsem nětušila, co mám čekat, když jsem ebook otevírala a byla jsem příjemně překvapena, protože mezi řádky Katarínina textu jde vidět znalost problematiky a know-how, které převyšuje většinu rádoby expertů. Ebook doporučuji každému, kdo chce žít svůj život v souladu se svou myslí. Katarína se v poslední kapitole velmi trefně ptá: "Máte svoje myšlenky pod kontrolou vy, alebo majú oni vás?..." Již dávno je prokázáno, že v běžném každodenním transu trávíme většinu dne a Katarína učí, jak si ten trans ušít na míru sobě a svému vysněnému životu.

Zuzana Kejíkoválektorka, koučka, specialitka na rovnání vbočených palců bez operace www.zuzanakejikova.cz

Som vďačná osudu, že mi poslal do cesty tak úžasného, vyrovnaného a pozitívneho človeka, ako si Ty. Si ANJELIK darí sa mi vďaka tomu, čo som sa od teba naučila, som veľmi šťastná, že som ťa mohla spoznať. Neprejde deň, kedy by som si na teba nespomenula, veľa si ma naučila a pochopila som, že ty si bola anjel pre mňa, vďaka tebe, tvojim radám ma prestal bolieť kĺb ( svetlo ), chýbaš mi, aj tvoje zmýšľanie, veľa som si od teba vzala. Často na teba myslím, chýbajú mi tvoje pozitívne myšlienky, ďakujem za to.

Helga Hrčková Vydavateľstvo

Som veľmi spokojná. Odniesla som si veľmi veľa a to, že som kľudnejšia, viem riešiť veci nie alkoholom, ale našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine. Veľmi rada odporúčam, lebo ma to naučilo, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, ale už k lepšiemu.

Eva LipnickáForever Living Products

Mala som zmiešané pocity, vyčerpaná som bola psychicky aj z toho, že sa mi rozpadol vzťah. Už som bola na dobrej ceste opustiť stavy depresie, ale sa mi akosi nedarilo. Po prečítaní si tvojej knihy a našich skype hovorov mi bolo oveľa lepšie, začala som vidieť nové možnosti. Zobrala som život do svojich rúk a už sa nepotrebovala pýtať niekoho tam vonku. S tvojou pomocou, večným optimizmom, vierou v dobro a pozitívne myslenie sa moje vnímanie sveta postupne obrátilo tým lepším smerom. Ďakujem Kati.

Tatiana Pozelova Stockohlm - predajca
hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, sebaliečenie, sebaláska, láska
Katarína Lihocká

Pokiaľ by vás eKniha neoslovila, 

nič neriskujete, môžete len získať.

hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, sebaliečenie, sebaláska, láska

Objavte spôsob, ako zlepšiť svoj život vo všetkých oblastiach!

KTO JE AUTORKA

Katarína Lihocká je autorkou eKnihy 5 Krokov, ako sa stať sám sebe hypnoterapeutom a koučom. 

V eKnihe odkrýva konkrétne postupy, ktoré sama otestovala a aplikovala do svojho života. 

Hypnoterapii a koučingu sa venuje intenzívne ako svojej hlavnej činnosti. 

Urobila si i akreditáciu

Slovenský červený kríž - opatrovateľstvo, 

www.AmericanAllianceofHypnotists.org - Americká aliancia hypnotizérov - Zjednotenie umenia a vedy hypnózy pre vzdelávanie a zlepšenie ľudskosti 

www.aunlp.org - príprava a podpora špičkových NLP praktizujúcich a učiteľov

www.myglobalsciencesfoundation.org - zákon o príťažlivosti, Dr. Steve G. Jones Ed. D  Klinický hypnoterapeut, člen Národnej ligy hypnotizérov, Americkej rady hypnoterapie a prezident Americkej aliancie hypnotizérov. Dr. Steve je bývalým členom predstavenstva Pľúcej Asociácie v Los Angeles. Dr. Joe Vitale - zákon príťažlivosti, známy film Tajomstvo. 

V eKnihe vám poskytne nezvyčajne silný základ, oboznámite sa, čo je hypnóza a ako sa ju môžete i vy jednoducho naučiť a aplikovať do svojho každodenného života.

Vracia stav šťastia, zdravia, hojnosti, v akejkoľvek oblasti, pre ktorú sa rozhodnete, rovnako tak dlho, ako je to možné, pri využití vlastných zdrojov v tele. 

Teraz sa Katarína intenzívne venuje hypnoterapii, koučingu, meditáciám, "energo-informačnej medicíne" a publikuje články.

" Všetko robím tak, aby som dokázala zdanlivo bežným a normálnym ľuďom, že sú vo svojej podstate, vo svojej prirodzenosti mysle jedineční a dokážu v sebe objaviť  "sebaLIEČENIE."

 

https://www.nove-tvare.sk/index.php?type=search&id_sex=0&id_catalog=18978#3
Klinický hypnoterapeut a kouč
hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, sebaliečenie, láska, zdravie
Dr. Steve G. Jones Ed. D Klinický hypnoterapeut
Dr. Joe Vitale a Ihaleakala Hew Len PhD.
hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie
Dr. Steve G. Jones Ed. D a Dr. Joe Vitale

PREBUĎTE V SEBE SVOJU JEDINEČNOSŤ

PÍŠEM TO SRDCOM

Ku eKnihe vám venujem konzultáciu zDARma!

 

Čo sa ešte v e-Booku dočítate a naučíte?

Čo je to Indukcia

Indukcia - používa sa na relaxáciu do hypnotického stavu, je nevyhnutná pred akýmkoľvek hypnotickým sedením

Čo nasleduje po každej indukcii

 Prehĺbenie - po indukcii sa ide do hlbšieho stavu celkovej relaxácie

Kde nastáva samotná liečba/proces zmeny

Scenár /príbeh/ - tu nastáva pozitívna zmena/liečenie

Prečo je dobrá amnézia

Amnézia - aby nedošlo príliš k analyzovaniu skúsenosti vedomej mysle, je toto časť návrhu „k zabudnutiu“ ...zmena sa stáva bez námahy

Ako ukončím hypnózu

Tranz ukončenie - po úspešnom uvoľnení a odovzdaní pozitívnej informácie, môže prísť vedomé zabudnutie a ukončenie hypnózy, je to na klientovi

REFERENCIE

Stretnutia a sedenia, ktoré som absolvovala, by som doporučila každému. Som veľmi spokojná s terapiami aj s konzultáciami. Veľa som sa naučila nového a užitočného. Z každého stretnutia som si odniesla vnútorný pokoj a pozitívne naladenie. Pomohlo mi to pri práci na sebe samej a pri novom pohľade na seba a svoje okolie. Naučila som sa nové metódy a postupy, ako si pomôcť (zbaviť sa stresu, napätia, zdravotných problémov a i. ) Doporučila by som stretnutia známym, priateľom, rodine, aby im to pomohlo v ich živote.

Slávka ValockováUčiteľka

So službami a našimi sedeniami som bola veľmi spokojná. Odniesla som si pokoj. Naučila som sa pozitívny postoj ku sebe samej. Objavila som v sebe silu dať výpoveď v práci a zmeniť obor. Pomohlo mi to chápať moje okolie a veci, čo sa so mnou dejú. Určite by som doporučila takéto stretnutia každému, lebo sa cítim šťastnejšia a pokojnejšia a to isté prajem aj mojim priateľom a aj ostatným ľuďom.

Marcela MilkováORL - nemocnica

Naše stretnutia mi veľmi pomohli a pomáhajú. Už sa tak nezadýcham a nebýva mi nevoľno, čo mi pred tým bývalo často. Lieky na tlak už neužívam a cítim sa oveľa lepšie. Technika dýchania so "zádržou", ktorú si ma naučila mi pomáha. Cítim sa lepšie a mám pocit, že mám viac energie. Stretol som partnerku, v čo som pred tým už sám neveril. Po pár našich stretnutiach, našich spoločných rozhovorov sa to zmenilo. Ďakujem Katarína.

Ivan ŠipošDôchodca

So službami a našimi sedeniami som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu a harmóniu. A veriť si. Zmizol mi i piesok, ktorý som mala pred tým v moči. Ďakujem. Odporúčam.

Dada PohánkováDivadlo

Som so službami spokojný a preto by som ich doporučil každému. Z našich spoločných sedení som si odniesol pozitívnejší pohľad /nadhľad/ na život. Pomohli mi v tom "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Tieto stretnutia prinesú človeku pokoj do duše. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováč Herec

Bola som veľmi spokojná, nadpriemerne. Neviem si vynachváliť. Si úžasná žena, lepšieho človeka som nestretla. Úplne zo srdca vravím. Všetko bolo pre mňa prínosné a pomáha mi to. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému a to preto, pretože cítim zmenu a to čo som túžila, tak sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra KováčováHerečka

Pri našich spoločných stretnutiach som sa mnohému naučil a veľa pochopil. Technikou dýchania, ktorú som sa naučil, dokážem teraz zostať omnoho dlhšie v kľude i keď príde na mňa nutkanie na wc aj v situácii, v ktorej to bolo pred tým pre mňa obtiažne, stresujúce. Naučil som sa situáciu ovládnuť a zvládnuť.

Juraj Dobrocký Dôchodca

Dostala som sa k tvojmu odkazu o negatívnom myslení. Ďakujem ti veľmi pekne. Túto hru už vlastne hrám sama so sebou od vtedy ako som vlastne pozitívne myslenie objavila a prišla som na to, že v prítomnosti ľudí, ktorí takto myslia sa cítim oveľa lepšie, ako opačne. Sama som bola veľká negativistka, a vieš si predstaviť, ako som sa narobila aby som s tým pohla. No je to nekonečná práca na sebe a som ti vďačná za pomôcky, ktoré si mi ukázala. Pekný deň ti prajem a tiež všetko dobré.

Valéria ZáchenskáDôchodkyňa

So službami som veľmi spokojná. Odporučila by som ich každému. Z našich spoločných sedení som si odniesla nové poznatky, pocity, kľud a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som pred tým mala. Pomáha mi tiež technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje to a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčokovápracuje v oblasti onkológie

So službami som spokojná. Odniesla som si len pozitívne veci, napríklad ostala som pokojnejšia, dozvedela som sa veľa informácií, ktoré mi boli doteraz neznáme. Upravil sa mi môj cukor v krvi a tak isto sa artróza na prstoch rúk zmiernila. Odporúčam tieto sedenia.

Magdaléna PohorelcováOpatrovateľstvo

TAK ČO, EŠTE  VÁHATE?

Dúfam, že nenecháte nič, čo by vám bránilo v ceste.

Ste pripravení na zmenu?

Neviem, čo ešte môžem povedať, aby som vás motivovala k tomu, aby ste podnikli kroky.

Ponúkam vám príležitosť na zmenu života. 

Dávam vám kľúč.

Chystáte sa urobiť nejaké kroky? Alebo sa chystáte odísť?

Voľba je vaša, priateľ môj.

Len dúfam, že urobíte správnu voľbu!

Kliknutím na tlačidlo nižšie vám po vyplnení formulára bude eKniha zaslaná na vašu email adresu.

Potrebujete pomoc?

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.