Čo je prirodzený potenciál každého človeka?

Absolútny potenciál

Celý náš život a to ako ho prežijeme sa týka bezprostredne našej vlastnej konkrétnej skúsenosti. Každý jeden človek na tejto planéte prežije svoju vlastnú skúsenosť bytia. Čo máme všetci spoločné je náš prvotný stav.

V našom obmedzenom svete žijeme a konáme v troch úrovniach:

 1. úroveň tela
 2. úroveň hlasu
 3. úroveň mysle

Naša hlavná životná sila úzko spojená s dychom je úroveň hlasu. Myseľ je neviditeľným aspektom nášho života.

Aby sme sa ako ľudské bytosti mohli spojiť v najvnútornejších bytím, slúžia nám k tomu rôzne meditácie a techniky, ktoré nás k stavom „osvietenia“ poznania dokážu priblížiť, alebo nakoniec aj doviesť.

Myseľ v našom živote našimi myšlienkami, pocitmi a konaním ovplyvňuje a určite náš život ako žijeme. Ak je myseľ dlhodobo roztržitá a v depresii, vytvára na energetickej úrovni rôzne poruchy, v dôsledku čoho vznikajú rôzne onemocnenia.

NeMoc

znamená, že nemáte moc nad svojím životom. A začínajú vznikať tzv. choroby. Našťastie tento proces je aj vratný a to prácou na všetkých týchto troch úrovniach TELA, HLASU a MYSLE. 

Ak pracujete so všetkými úrovňami, môžete dospieť k pôvodu ochorenia a nájsť spôsob, ako chorobu odstrániť. A tak navrátiť svojmu organizmu pôvodnú rovnováhu.

„Čo si myseľ dokáže predstaviť, to dokáže aj uskutočniť.“

Prirodzená podstata mysli. Prirodzený stav každého človeka. Tento stav bytia je pôvodom všetkého a vytvára všetko. Aby sme mali bdelé myslenie a stali sa pánmi svojej vlastnej mysli, potrebujeme si vytvoriť základ pre toto poznanie bdelosti. Bdelého vedomia.

Napomáhajú k tomu meditácie, jóga, hypnóza, rôzne techniky. Je to o správnom pochopení. Pôvodným stavom mysli je jej jasnosť. Ak sme si tohoto stavu nie vedomí, v mysli vznikajú iluzorné myšlienky. To sú také myšlienky, ktoré nie sú reálne.

Tieto myšlienky vo vás potom vyvolávajú vášne a vykonávate činnosti, ktoré si hromadíte. Či kladné alebo záporné. A zapríčiňujú váš budúci stav. Čiže aj to, či ste zdraví alebo chorí. Vidíte teda, že podstatou a počiatkom mysle je zmena.

Aké myšlienky máte, taký je váš život a váš fyzický stav bytia.

Meditovať by sa malo učiť už v detstve, v škôlkach a na školách. Pokiaľ ignorujete túto skutočnosť a sústavne sa niečím rozptyľujete, ilúzie a vnútorný zmätok sa stupňujú.

Zodpovednosť za svoj vlastný život sa naučíte odovzdávať iným. Pretože tieto návyky sa vo nás naďalej prehlbujú a zakoreňujú.

Naša myseľ je však čistým základom svetla. To je stav každého človeka. Keď svoju myseľ očistíte svojou ničím nerozptýlenou bdelou pozornosťou, prekážky a ilúzie sa rozplynú.

Náš vonkajší svet, ktorý vnímate, nie je nič reálne

Je iba iluzornou vidinou mysli. Každý človek má svoje vlastné videnie sveta. Odlišné od toho akú má vlastnú skúsenosť. Poznať myseľ znamená byť si plne vedomí svojich myšlienok, ktoré vznikajú, bez toho, aby sme začali vykonávať nejakú činnosť.

energia, čakry, aura, hypnoterapia, koučing, hypnóza, konzultácia, poradenstvo, láska, zdravie, šťastie, sloboda

Myšlienky sú veľmi rýchle a môžete spadnúť z bdelého stavu do stavu spánku a snívať rôzne sny. Keď si udržíte v oboch stavoch, kľude aj v pohybe bdelú prítomnosť, potom ste ju vedome rozpoznali.

Keď meditujete, nie je tak ľahké dostať sa do stavu kľudnej mysle. Častejšie sa stáva, že nerozpoznávate pohyb myšlienok a zaujímate sa o ne. To je znak nepozornosti.

V meditácii to nie je ľahké pochopiť. Stav kľudnej mysli je ten priestor kde nevznikajú myšlienky, jeho vedomé rozpoznanie nehodnotíte. Ono iba je.

Človek by mohol dôjsť k presvedčeniu

Keď si niekto prečíta tento článok mohol by sa domnievať, dôjsť k presvedčeniu, že všetko je iba nereálna ilúzia a že si teda môže robiť čo chce. To by bola ale veľká chyba. Pretože, pokiaľ máme toto fyzické telo, musíme brať ohľad na jeho potreby. Mať na pamäti, čím je obmedzené.

Preto si musíme neustále udržovať bdelé vedomie prítomnosti. Nenechať sa ničím rozptyľovať. To znamená nezaoberať sa minulosťou, neplánovať budúcnosť a nenechať sa ani zaujímať iluzornými myšlienkami, ktoré vznikajú práve v tomto okamžiku, ale obrátiť sa do svojho vnútra.

Pozorovať vlastnú myseľ a ponechávať ju vo svojom vlastnom skutočnom stave, ktorý všetky limity minulosti, prítomnosti a budúcnosti presahuje. Zotrvávať v tomto autentickom stave.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!
Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

 

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • ZÍSKAJTE pre seba POZNANIE⬇⬇⬇
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Darčekový kupón ⬇⬇⬇⬇
 • darčekový certifikát, hypnoterapia, hoóponopono, hypnóza, konzultácie, ,koučing, poradenstvo, zdravie, láska, šťastie, sebaliečenie,
 • Moja duša sa prebúdza v energetickom poli lásky
 • Prečítajte si ďalšie obľúbené články ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
 • Stretneme sa na FACEBOOKU: ⬇
 • INSTAGRAM

  instagram, katarina_lihocka, hypnoza, meditácie

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Spojte sa so mnou na INSTAGRAME > > >

 • Rubriky – vyberte si článok