šťastie, láska, hypnoterapia, hypnóza, koučing, hoóponopono, konzultácie, alternatívne liečenie, bytie

Ako sa môžeme naučiť byť šťastný

Predstavte si, aký by ste mali pocit, keby vás šťastie opustilo?

Ak ste ako väčšina ľudí, možno si myslíte: „Že šťastie buď máte alebo nemáte.“  Tak tomu v skutočnosti nie je. Pravdou je. Šťastie je našou prirodzenosťou. Našou súčasťou. Prirodzenosť mysle. Keď sme vo svojej prirodzenosti mysle cítime šťastie = lásku.

Keď sa od našej prirodzenosti odkloníme, začneme mať pocit, že šťastie nemáme. Že nás opustilo. A že ho musíme ísť niekde hľadať.

Dobrou správou je. Nemusíte nikam chodiť. Stačí „očistiť svoju myseľ od negatívnych myšlienok“  ku svojej prirodzenosti sa navrátite s ľahkosťou. Pocítite šťastie. Radosť a lásku z toho, že ste. A to stačí.

Keď začnete hľadať šťastie mimo seba, od skutočného šťastia sa začnete vzďaľovať. 

Prekážky

Keď sa rozhodnete naladiť na šťastie, na ceste za šťastím vás môžu postretnúť rôzne prekážky. My ľudia sa z nejakých obáv potom môžeme zastaviť. Také dve, ktoré určite prídu, sú trpezlivosť a pohodlnosť.

No keď si tieto prekážky nebudete všímať a budete robiť malé krôčiky napriek ich prítomnosti, jedného dňa zmiznú sami. Prestanú sa javiť ako vaše prekážky a naopak, premenia sa na vaše vnútorné poklady.

Keď zotrváte vo vytváraní si svojho šťastia napriek všetkým vonkajším prekážkam, ktoré vás postretnú, výsledky sa skôr, či neskôr dostavia. A tak vaše poznanie budete môcť odovzdávať a zdieľať s ostatnými. S tými, ktorí stratili vieru v seba, nádej a potrebujú vaše vnútorné povzbudenie.

Šťastie sa nedá kúpiť

Určite ste to už všetci aspoň raz v živote počuli. Sú ľudia, ktorí si svoje šťastie kupujú. Sú naozaj šťastní? Prečo niektorí ľudia nikdy nebudú šťastní? Pretože šťastie sa nedá kúpiť. Keď som ako Človek naozaj šťastný, šťastie si kupovať nepotrebujem.

hypnóza, sebaliečenie, zdravie, šťastie, láska, mier

Šťastie je našou súčasťou

Za akýchkoľvek okolností. Takisto ako aj láska. Jedno od druhého nie sú oddelené. Tvoria jeden celok. Jeden bez druhého nemôžu fungovať. Keď pociťujeme šťastie cítime zároveň lásku. A naopak. 

Šťastie sa dá aj natrénovať. Keby ste vedeli, že šťastie sa dá natrénovať, ako čokoľvek iné, ako aj iné naše schopnosti, začali by ste hľadať informácie a učiť sa z nich.

Dennodennými krokmi. Po celý čas vášho života. Veriť, že je to možné! Správne sa naladiť a pustiť sa do toho! 

Čo nám bráni ísť za svojim šťastím?

Sú to obavy. Obavy z toho, čo si kto o nás pomyslí. A sú to i strachy z prehry. A preto radšej veľa krát ani nezačneme. Svoje priania a túžby potlačíme.

Ale, všetko čo v živote chceme poznať a naučiť sa, jedným z toho je aj byť šťastný. Naučíte sa to len tak, že to budete precvičovať každý jeden deň. A tak ako sme sa naučili chodiť, keď sme boli deťmi, tak sa raz postavíte na svoje vlastné „Nohy šťastia.“

Za svojím šťastím ísť, si bránime sami. Vašimi myšlienkami a vašimi rozhodnutiami.

Priateľstvo so strachom

Ak je váš strach veľmi veľký, urobte si z neho priateľa. Nakoniec vám bude na vašej ceste za šťastím pomáhať. Napriek strachu sa budete na život pozerať ako na hru, ktorá sa deje nám všetkým a všetko závisí len na vašich vlastných rozhodnutiach.

Tak je tomu aj s rozhodnutím o strachu. Spriatelíte sa s ním alebo sa ho budete naďalej báť. Ako sa rozhodnete vy?

Sú dve cesty „Cesta lásky a Cesta strachu.“ Ak sa chcete dostať z cesty strachu na cestu lásky, je potrebné strach prijať taký aký je. Nebojovať s ním. Keď si ho precítite v hĺbke duše, dokážete ho objať, transformuje sa na lásku. 

šťastie, zdravie, láska, hypnóza, hypnoterapia, koučing, alternatívne liečenie, bytie, zdroj, konzultácie, vedomie

Sú k tomu nápomocné i drôzne techniky, ako sú napríklad:

  • Meditácie
  • Modlitby
  • Jóga
  • Relaxácie
  • Ho´oponopono
  • EFT
  • Hypnóza
  • a i.
Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!
Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Radi by ste prispeli ľubovoľnou čiastkou a podporili tvorbu a chod stránok? Oceňujem vaše dary >>  

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň 

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na facebooku 🙂

Tagy:

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach.
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.