hypnoterapia-koučing-zdravie-poradenstvo-konzultácie

1+1 Na tanieri

Sme tým, čo jeme

Oblasť výživy. Práve v tejto oblasti sa robia chyby, ktoré mávajú najťažšie dôsledky. V dnešnej dobe sa stravuje nezdravo väčšina populácie. Nielenže sa stravuje dnešný človek nezdravo, ale aj príliš veľa.

Najčastejšou chybou v stravovaní je prílišná konzumácia “prázdnych sacharidov”, ktoré sa nachádzajú predovšetkým v cukre. V sladených potravinách, rafinovanej múke, sladkostiach a mnohých alkoholických nápojoch.

Telo nevie spracovať nadbytočné kalórie. Tie sa potom ukladajú, ako tukové vankúše. S narastaním nadváhy rastie aj riziko úmrtia. Až o cca 60 % nad priemer, v dôsledku Angíny Pectoris, Infarkt Myokardu /srdcovej choroby/ !

Do budúcnosti je účinnou alternatívou oddelená strava, za ktorej pomoci zrieknutia sa určitých potravín sa dosiahne zníženie hmotnosti. Je založená na jednoduchosti. Jesť niektoré potraviny sa spolu hodia, iné nie.
K jedlám z mäsa sa hodí zelenina, skôr ako jedlá obsahujúce škrob a to z toho dôvodu, že sa trávia v zásaditom prostredí. Mäso naopak v kyslom.
 hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo
Do každodenného jedálneho lístka na pozitívne očistenie procesu by mal byť zaradený aspoň jeden druh z tejto zeleniny: 
 1. cibuľa
 2. červená repa
 3. špenát
 4. zelená paprika
 5. reďkovka
 6. čierna reďkev
 7. cukina
 8. kel
 9. artičoky
 10. kaleráb
 11. mrkva
 12. uhorky
 13. púpava
 14. zelený hrášok
 15. brokolica
 16. karfiol
 17. žerucha
 18. hlávkový šalát
 19. druh čakanky – endívie
 20. čakanka
 21. valeriána
 22. zeler
 23. špargľa

Odporúča sa predovšetkým:

 • ananás
 • pomaranče
 • čučoriedky
 • jahody
 • citróny
 • grapefruit
 • mango
 • jablká

Podporujú trávenie bielkovín. Ovocie sa má jesť oddelene. Nie spolu. Zdravá a vyrovnaná výživa nie je všetko. Pohyb a šport podporujú činnosť tráviacich orgánov. Zabraňujú poruchám látkovej výmeny a zvyšovaniu nadváhy. Najlepšie je jesť ovocie do obeda, v ranných hodinách.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!
Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Dôveruj a ver, Božia sila pomáha a uzdravuje

Vaša

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie. Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť. Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >> Je HPartners HAkademy. Pripojte sa na facebook: Facebook >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • STIAHNITE SI PRÍRUČKU
  hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie
 • Prečítajte si
 • Stretneme sa na FACEBOOKU:
 • INSTAGRAM
 • Rubriky