hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie

10 dní hry bez negatívnych myšlienok

Chcete jednoduchý spôsob

Ako skutočne zmeniť svoj život? Ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne ste mali rovnaké životné výzvy už dlhšiu dobu bez zmeny riešenia.

Nastal čas vyskúšať niečo iné, namiesto riešenia toho, čo je zlé. Keď sa stretnete s negatívnym nápadom, myšlienkou, najlepšou odpoveďou je premýšľať sami o sebe:

„Ako môžem vyriešiť, alebo vylepšiť, túto životnú výzvu?“

Úlohou je okamžite sa začať sústrediť na riešenia. Keď sa spýtate dobrú otázku, dostanete dobrú odpoveď.

Máme tendenciu myslieť si, že znepokojujúce myslenie nám nejakým spôsobom pomáha. Ale pravdepodobne ste sa báli v živote veľa vecí…

Počas desiatich dní začnete vytvárať zvyk okamžite rozpoznať negatívny duševný stav a potom sa zamerať na riešenie toho, čo sa cíti negatívne. Ak budete pokračovať v procese po 10 dní, vytvoríte si zvyk, ktorý bude vyžadovať len minimálnu snahu.

Tu sú možné riešenia:

  • Ak porušíte jedno z pravidiel, mali by ste začať 10 dní od začiatku. Ak chcete tento efekt dokončiť, musíte dokončiť 10 po sebe nasledujúcich dní. Odmietanie negatívnych myšlienok je trochu ako vzdanie sa drog; Musíte ich úplne prestať používať, inak ste ich naozaj neopustili.
  • Nemôžete sa sústrediť na negatívne myšlienky, alebo zostať v negatívnom emočnom stave, viac ako päť minút. V ideálnom prípade by mal byť čas oveľa kratší. Päť minút by malo byť dostatok času na rozpoznanie toho, čo sa deje a zastaviť to. Pamätajte, že aj jeden prípad dlhší ako päť minút znamená začať od znova.
  • Máte sa sústrediť na riešenia. Keď začínajú negatívne nápady, okamžite začnite premýšľať o ich možných riešeniach. Strávte čas riešením problémov, namiesto toho, aby ste sa na ne zamerali.

Vymazanie vášho zamerania z negatívneho myslenia

Jedným zo spôsobov, ako si pomôcť udržať negatívne myšlienky mimo svojho myslenia, je položiť si pozitívne otázky, ako napríklad:

* Čo je dnes super?
* Čo sa mi najviac páči?
* Čo sa mi dnes podarilo?

hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie, negatívne myslenie

Ak naplníte svoju myseľ pozitívnymi myšlienkami, nie je priestor pre negatívne veci! A keďže môžete vtedy myslieť len na jednu vec, maximálne využitie vašich myšlienok má zmysel.

Vyskúšajte toto 10-dňové dobrodružstvo a zistite, či to mení váš život. Budete sa diviť tomu, že sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k starému spôsobu, ako zvládnuť výzvy vo vašom živote. Takže začnite tento proces dnes a zmeňte svoj život k lepšiemu.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň 

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na facebooku 🙂

Miluje život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry. Expertka na klinickú hypnózu, relaxáciu a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí a pomáha im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť zdravo, šťastne a slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Spolupracuje v systéme prosperity a priamej pomoci YeahCoach >>
Je HPartners HAkademy.

Pripojte sa na facebook: Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.