Viem, kto si. Ďakujem, že si!

Viem, že ste dobrý človek. Starostlivá osoba, a že sa každý deň usilujete prispieť zmysluplným spôsobom svetu. Ste úžasná bytosť.

Možno sme sa nikdy nestretli, ale poznám vás. Ste osoba, ktorá má záujem o zlepšenie vášho života. Hľadáte spôsoby, ako zlepšiť svoj život. Svoje vzťahy. A nájdete ich.

Viem, že rozkvitnete do nádhernej osoby. Viem, že akákoľvek situácia, v ktorej sa nachádzate teraz, a ktorá nie je vo váš prospech, zmeníte ju. Zvládnete ju. Život je neustále prebiehajúca sa zmena.

Urobíte to, čo je vo vašom najlepšom záujme. Od teraz si vyberiete iba tie veci, ktoré sú s vami v súlade. Pomôžu vám a umožnia posunúť sa smerom k vašej harmónii.

Viem to o TEBE, pretože to viem o sebe. Vždy ste cítili vo vnútri, že ste schopný oveľa viac, ako robíte práve teraz.

A keďže sme ľudia, máme tieto vlastnosti. Máme prirodzenú túžbu pomáhať druhým. Viem to preto, pretože všetci zdieľame túto silu.

Viem, že napriek tomu, že ste nie vždy dostali uznanie za svoje úsilie, dokážete to. Pretože ste pochopili, že ste na správnej ceste. A naozaj ste.

Pochopili ste na najhlbšej duchovnej úrovni!

vie, kto si, hypnóza, koučing, hypnoterapia

Vytváranie rovnováhy vo vašom živote je veľmi dôležité. Znižuje stres a pomáha nám žiť radostnejšie. Práca môže byť náročná a stresujúca, čo vplýva i na váš osobný život, ale nemusí to tak byť.

Môžete znížiť stres vo všetkých oblastiach svojho života vyrovnaním rovnováhy. Uvedomte si, že váš čas je vzácny. Vytvorte rovnováhu života.

Zorganizujte a zharmonizujte svoj pracovný a osobný život, aby všetko fungovalo hladko a efektívne. Venujte sa pozitívnym zmenám.

Nečakajte, urobte to teraz.

Ďakujem, že ste. Že ste vami.

Láska MierHudba

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce, aby jej dni pretekali medzi prstami. Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Katarína je autorka eKnihy 5 Krokov, ako sa stať sám sebe hypnoterapeutom a koučom >> Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne, objavili v sebe pokoj a sebeliečenie. Naučili sa využiť svoj potenciál a vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>
Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Pozornosť je ohromná sila, ktorá aktivuje všetko v našom živote.

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky