Tu je rýchla cesta k plynulej angličtine

S pomocou moderných technológií sa dá angličtina naučiť rýchlo a bezbolestne.

Dá sa naučiť anglicky pomocou hypnózy?

Odpoveď je: „Áno, dá sa!“

Nová metóda ako sa rýchlo a efektívne naučiť cudzí jazyk. Aby ste si mohli ľahko a trvalo zapamätať 10 krát rýchlejšie dôležité slovíčka, potrebujete začať myslieť inak. Všetky jazyky sa dajú naučiť pomocou hypnózy v kratšom čase.

  • Chcete vedieť ako hypnóza pracuje v takom prípade?
  • Chcete sa naučiť anglicky rýchlo a hravo?
  • Chcete sa učiť bez stresov?

Ukážem vám, že to ide aj jednoduchšie, ako ste sa to doteraz učil v škole. Nastáva nová éra. Existuje pár vecí, ktoré ste sa doteraz o zrýchlenom učení angličtiny nedozvedeli. Metodika zrýchleného učenia podporuje zdravé sebavedomie a harmonizujúce myslenie.

banner-300x300-01.gif

Táto metóda pomocou hypnózy sa však nerozšírila nie preto, že je náročná pre študentov, ale preto, že je náročná pre učiteľov. S pomocou moderných technológií sa dá angličtina naučiť rýchlo a bezbolestne. To čo ste sa učili v škole za 80 hodín, teraz sa naučíte za 8 hodín.

Tento unikátny jazykový projekt štúdia angličtiny je tak hravý, že sa naň budete tešiť. Budete nadšený z prekvapivých výsledkov.

V čom je angličtina s hypnózou iná?

Ide o psychologicky najprepracovanejší systém na svete.
Uvedomte si, že jazyk sa skutočne nenaučíte školskými postupmi. Nikdy sa ho nenaučíte rýchlo cez gramatiku!

Ide to inak.

Angličtina s hypnózou sa VYMYKÁ všetkým štandardom. To pretože mozog podvedome odmieta školské teoretické pravidlá. Mozog sa chce baviť, chce si užívať a nie sa trápiť. Anglické slovesá 10 x rýchlejšie.

Nemusíte vedieť, ako vedecky je podložený fakt, že ľudský mozog je od narodenia pripravený na ovládnutie mnoho jazykov. A to pravdepodobne ľubovoľného množstva, ako dokazuje príklad polyglóga Powela Janulusa, ktorý sa naučil cez 80 jazykov.

Hypnoterapeut, špecialista na zrýchlené učenie, autor bestselleru Ovládnite svoj mozog, Libor Činka, ktorý sa venuje Angličtine hypnózou, napísal tiež vynikajúcu knihu nielen pre blondínky.

Knihu si môžete objednať TU: Anglická gramatika bezbolestne i pre blondýnky

kniha-300-1444668170.png

 

Chcete sa na niečo spýtať, napíšte mi, alebo mi zavolajte: Katarína Lihocká

FB skupina Angličtina hrou pre každého

 

 

Páčil sa vám článok, viete o niekom, kto by sa rád učil anglicky? Zdieľajte článok so svojimi priateľmi.

Láska  Mier

Katarína Lihocká

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí sprevádzaním ľudí pomôcť im objaviť v sebe svoj vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Objavte myslenie zázrakov

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky