Tu je metóda, ktorá pomáha

hypnoterapia, koučing, hypnóza, konzultácia, poradenstvo, láska, zdravie, šťastie, sloboda

Vedomé bytie môžeme získať udržaním si uvoľneného postoja. To nás vtiahne späť do prítomnosti. V prítomnom okamihu prijímame veci tak, ako sú. Ak chceme pomôcť upokojiť svoju myseľ, meditovať  je to to najlepšie, čo môžeme pre seba urobiť, sústrediť sa na svoj dych. Vedomé prebývanie v prítomnosti má liečivý efekt. Prítomnosť je ten najväčší dar, ktorý stojí za to žiť.

Keď sme s vedomím, venujeme svoju pozornosť tomu, čo robíme v danom okamihu. Je dôležité, aby sme to robili s otvorenou mysľou. Môžeme si myslieť, to je ťažké, ale keď otvoríme svoje zmysly na to, čo robíme, ohromia nás pozitívne pocity.

Prijatie minulosti

Nie je nič, čo by sme mohli urobiť, aby sme zmenili svoju minulosť. Vnášať minulosť myšlienkami do súčasnosti, je ako zatieniť slnko mrakmi. Súčasné myslenie to robí pre nás ťažšie a my sa nemôžeme sústrediť na prítomný okamih. Ak sa naučíme prijímať to čo je, myšlienky z minulosti budú aj naďalej vznikať, budeme však môcť prežívať prítomný okamih bez ľútosti a žiaľu.

V kontakte s prírodou

Urobiť si čas dostať sa do kontaktu s prírodou čo najviac ako je to možné. Môžeme sa vydať na prechádzku, alebo len tak posedieť pod stromom. Nie je veľa vecí, ktoré nás môžu otvoriť až do prítomného okamihu prírody samej.

Prítomný okamih vás prekvapí

Žiť život v túto chvíľu znie jednoducho, aj keď to trvá nejaké úsilie, kým sa to stane zvykom. Deje sa okolo nás toho toľko, je ľahké dostať sa do rozptyľovania… strachov, obáv, frustrácie a stresu. No ako náhle si zvykneme na to, byť v prítomnom okamihu, prekvapí nás, ako sme mohli žiť iným spôsobom.

hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, zdravie, šťastie, láska

Čím viac času môžeme stráviť v prítomnosti, tým lepšie

Samozrejme toto poznanie je najlepšie uskutočniteľné meditačnou praxou. V prípade, že si myslíte, že meditácia nie je pre vás, môžete si vyskúšať tiež akékoľvek činnosti, v ktorých nájdete odpočinok. Aj keď ste v odpočinku, venujte pozornosť svojmu dýchaniu a dýchajte zhlboka.

Život tu a teraz je možnosťou vychutnať si žiť viac plnohodnotný život. To nám umožňuje, aby sme sa cítili v pokoji s ohromujúcou jasnosťou. Kvalita nášho života závisí od kvality našich otázok, ktoré si počas života kladieme, aké odpovede na ne intuitívne dostaneme a ako na ne reagujeme. Keď žijeme vedome v prítomnom okamihu, sme bez stresu života.

Chcete poznať jednoduchú a efektívnu cestu, ako sa môžete naučiť žiť život v prítomnosti? Jedno takéto riešenie vám ponúkam.

Nájdete ho na konci e-booku zDARma: Objavte 3000 Rokov Staré  Duchovné Sebaliečenie >>

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Láska Mier ♥

Katarína Lihocká

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí sprevádzaním ľudí pomôcť im objaviť v sebe svoj vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Objavte myslenie zázrakov

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky