hypnóza, pypnoterapia, koučing, poradenstvo, konzultácie

STOP! Ako môžeme transformovať takzvané choroby

Kde je jed, tam je aj liek

Takzvané choroby „vychádzajú z našej tvorivej predstavivosti.“ Väčšina chorôb, aj organické choroby majú psychosomaticko-nervový pôvod a najčastejšie sa začínajú namýšľaním si určitej choroby, strachom. Napr. dusenie sa, agorofóbia, karcinofóbia, ale zrejme aj choroba z napätia struma, cukrovka, niektoré poruchy srdca, kolísanie krvného tlaku, alergie, ktorých pôvod je nezistiteľný, žalúdočné vredy a ďalšie.

Skoro všetky vyvoláva nevedomá obrana človeka unikajúceho do choroby pred zodpovednosťou, rôznymi traumami a sklamaním. Tieto „takzvané choroby“ vychádzajú z našej „tvorivej predstavivosti.“ Fantázia je veľký kúzelník. 

A vo veľkej nevedomosti, silným tlakom našim citov, myšlienok dovtedy dráždi niektorý z našich orgánov, nervovú sústavu, látkovú výmenu, srdce, žľazy, pokožku, pokiaľ sa u nich neprejavia, neobjavia najprv príznaky a potom skutočne podľahnú nebezpečnej sugescii.

Naše orgány i celý náš organizmus produkujú pod paľbou našich hrôz, tráum skutočný syndróm, dielo choroby. Môžeme sa sami dostať k neviditeľným koreňom viditeľných vecí, dostať sa k príčine účinkov. Môžeme sa to sami naučiť.

Pomocou hypnoterapie. Cieľom týchto metód je z hrozných, sebasužujúcich ublížení si vypestovať vakcínu, protilátku. Liečivé proti-predstavy chorobných predstáv. Záleží na nás, ako sa rozhodneme a čomu veríme.

„Kde je jed, tam je aj liek“

 

Záleží na každom jednom z nás

V našom svete plnom napätí, myslím, že je poctivým zámerom, aby sme sa neinfikovali strachom z budúcnosti, minulosti, prítomnosti, zo zlyhania, nesprávnym postojom vyvolávajúcim krivdy, najmä v našom svete plnom napätí. Dokážeme si vo veľkej časti pomôcť sami, ak nie aj úplne. Správne odpovede…

Najlepšie riešenia a odpovede na svoje životné otázky nosíme sami v sebe.

A tam je ich potrebné hľadať v prvom rade. Len ich nie vždy sami vidíme.

Započúvajte sa v stave alfa relaxácii sebaliečenia.

Koniec stresu, zažívajte pokoj kedykoľvek a kdekoľvek.

Dobre položené otázky vedú k odpovediam, ktoré môžu pozitívne zmeniť, ovplyvniť naše konanie, zdravie, náš život.

Objavte 3000 rokov staré duchovné sebaliečenie>>

„Ak začnete spolupracovať so svojím podvedomím, vaše sebaliečenie bude reálnejšie, než ste si doteraz mysleli.“

Ďalší článok si môžete prečítať TU: Čo by sme mali vedieť, aby sme poznali zmysel svojho života >>

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Láska Mier ♥

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce, aby jej dni pretekali medzi prstami. Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Katarína je autorka eKnihy 5 Krokov, ako sa stať sám sebe hypnoterapeutom a koučom >> Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne, objavili v sebe pokoj a sebeliečenie. Naučili sa využiť svoj potenciál a vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>
Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Pozornosť je ohromná sila, ktorá aktivuje všetko v našom živote.

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky