Ako vám môžem pomôcť urobiť

váš deň lepším?

  • Rozpoznajte, že šťastie je vo vás

  • Keď je myseľ pokojná, zvládne aj nemožné

  • Pomôžem vám pri zmene vašich negatívnych presvedčení a programov

  • Pri emočných a fyzických problémoch, ako sú: vzťahy, strachy, traumy, stres, závislosti, práca, úspech, zdravie, rôzne bolesti, chronické a akútne ochorenia, alergie a i.

  • Naučíte sa ako si môžete pomôcť sami

  • Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ a POKOJ

Nebojujte proti sebezačnite so sebou spolupracovať a objavte mechanizmy, ktoré vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

 

Zaraďte do svojho života POKOJ a objavte ako jednoducho môžete meniť svoje pocity, emócie, chute a čokoľvek ďalšie, či už úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a i. 

 

Osloboďte svoje podvedomé procesy, naučte sa kontemplácii a uverte si.

Často kladené otázky

Tu nájdete najčastejšie otázky, ktoré sa ma pýtate

Čo je to hypnóza?

Hypnóza je stav. Stav bytia. Je to predovšetkým forma harmonickej komunikácie so sebou samým. Prináša harmóniu a viac možností do akejkoľvek oblasti. Zažívame všetky hypnózy počas nášho dňa. Do hypnózy vstupujeme dobrovoľne niekoľkokrát počas dňa. Hypnóza je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, ktorú by ste sa mohli niekedy naučiť. Obľúbená technika k zníženiu utrpenia, pretože sa dá ľahko naučiť a aplikovať. Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný. Je to liečivé umenie venované na pomoc ľuďom prekonať problémy. Je jednou z ciest, ako sa napojiť na svoje jadro. Byť šťastný. Hypnóza je jednoducho liečenie ľudskej mysle. Hypnóza je vlastné liečenie /sebaliečenie a transformácia/ v stave hypnózy využívame vlastnej kapacity vysporiadať sa s vlastnými problémami. Hypnóza je prírodný duševný stav. Zmierňuje bolesti rôznych stavov fyzických, aj psychických. Je široko rešpektovanou a je to praktický spôsob liečby.

Čo je to technika EFT?

Ide o silnú holistickú liečivú techniku /techniku emočnej slobody/, ktorá dokáže efektívne riešiť celý rad problémov, vrátane stresu, úzkosti, emočných porúch, fóbie, závislosť, chronickej bolesti, kontroly hmotnosti a i. Poťukávaním si na určité, dané meridiánové body na tele sa touto jednoduchou alternatívnou metódou odstránia energetické bloky, ktoré bránia energii voľne prúdiť. V priebehu života sme nahromadili rôzne negatívne emócie a traumatické zážitky, ktoré sme nespracovali správne. Negatívne energie ktoré bránia energii voľne prúdiť, a ktoré sa po určitom čase prejavujú v podobe rôznych fyzických a psychických ťažkostí. Terapia je založená na kombinovaných princípoch starovekej čínskej akupresúry a modernej psychológie. Klepanie končekov prstov na koncové meridiánove body, zatiaľ čo sa zameriava na negatívne emócie, alebo fyzické vnemy, pomáha upokojiť nervový systém, prepracovať mozog, aby reagoval zdravším spôsobom a obnovil telesnú rovnováhu energie. EFT metódou / poklepávaním sa stimulujú akupresúrne body a pritom sa nahlas opakuje stručne formulovaný problém. Náš energetický systém takto nadobúda opäť vnútornú harmóniu a v "energetických blokoch" začína opäť prúdiť energia.

Čo je to NLP metóda?

Umenie alternatívnej terapeutickej metódy, predovšetkým o harmonickej komunikácii. Harmonickej a efektívnej komunikácii. Telo a myseľ tvoria neoddeliteľný celok. NLP - N - neuro - označuje zmyslové orgány, to, že svet vnímame práve našimi zmyslami L - lingvistické, označuje reč a to, že vnímané a prežívané je organizované, uchovávané a predávané práve pomocou jazyka P - programovanie - znamená opakujúce sa vzorce vnímania, myslenia a cítenia - naše vedomé a nevedomé plánovanie situácií na základe jazykového hodnotenia vnímanej situácie

Čo je Ho´oponopono?

Ho´oponopono je stará havajská technika pre objavenie a nájdenie vlastného JA. Čistenie negatívnej energie. Návrat do nulového stavu. Stačí, ak prevezmeme zodpovednosť za všetko, čo sa deje v našom živote. Neanalyzuje, kde problém vznikol a čo je to presne za problém. Ho´oponopono je všeobjímajúca láska.

SLUŽBY

Spôsob, ako zlepšiť svoj život vo všetkých oblastiach.

hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie

Konzultácie, koučing, poradenstvo, hypnoterapia

Osobné stretnutia sú tou najlepšou voľbou pre vás. Objednajte si stretnutie.

Katarína Lihocká
Katarína Lihocká

VŠETKY INFORMÁCIE OBSIAHNUTÉ NA TEJTO WEBOVEJ STRÁNKE SLÚŽIA IBA PRE VAŠE INFORMAČNÉ ÚČELY. INFORMÁCIE, KTORÉ NÁJDETE NA TÝCHTO WEBOVÝCH STRÁNKACH BY NEMALI BYŤ VAMI POUŽÍVANÉ AKO LEKÁRSKA POMOC, ALEBO AKO NÁHRADA ZA ODBORNÚ LEKÁRSKU POMOC, STANOVENIE DIAGNÓZY ALEBO LIEČBY. S PRÍPADNÝMI OTÁZKAMI, KTORÉ MÔŽETE MAŤ OHĽADOM ZDRAVOTNÉHO STAVU SA VŽDY PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM. PRODUKTY A SLUŽBY HYPNOTERAPIE NEMAJÚ DIAGNOSTIKOVAŤ A LIEČIŤ CHOROBY. JEDNÁ SA O PRÍRODNÉ PRODUKTY A SLUŽBY, KTORÉ SÚ URČENÉ NA POUŽITIE AKO DOPLNKOVÉ LIEČEBNÉ UMENIE. PRODUKTY A SLUŽBY POUŽÍVAJTE PODĽA POKYNOV A AK BUDETE POTREBOVAŤ LEKÁRSKU POMOC, DIAGNOSTIKU ALEBO LIEČBU NAVŠTÍVTE LEKÁRA.

Potrebujete pomoc?

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.