Ako vám môžem pomôcť urobiť váš deň lepším?

  • Rozpoznajte, že šťastie je vo vás

  • Keď je myseľ pokojná, zvládne aj nemožné

  • Pomôžem vám pri zmene vašich negatívnych presvedčení a programov

  • Pri emočných a fyzických problémoch, ako sú: vzťahy, strachy, traumy, stres, závislosti, práca, úspech, zdravie, rôzne bolesti, chronické a akútne ochorenia, alergie a i.

  • Naučíte sa techniky ako si môžete pomôcť sami

  • Tieto techniky umožňujú zmiernenie a odstránenie obáv, fóbií  a závislostí, medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

  • Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ a POKOJ

Nebojujte proti sebe, začnite so sebou spolupracovať a objavte mechanizmy, ktoré vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

 

Zaraďte do svojho života hypnózu a meditáciu a objavte ako jednoducho môžete meniť svoje pocity, emócie, chute a čokoľvek ďalšie, či už úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a i. 

 

Osloboďte svoje podvedomé procesy, naučte sa kontemplácii a uverte si, ako rýchlo a ľahko sa môže vaše doterajšie poznanie o sebe sama zmeniť. 

Často kladené otázky

Tu nájdete najčastejšie otázky, ktoré sa ma pýtate

Potrebujem vstupnú konzultáciu?

Vstupná konzultácia prebieha pred každým prvým sedením. Trvá cca 30-60 min. Jej cieľom je urobiť "kalibráciu" pre našu ďalšiu spoluprácu. To je neskôr zapracované do nasledujúcich sedení.

Čo je to hypnóza?

Hypnóza je stav. Stav bytia. Zažívame všetky hypnózy počas nášho dňa. Do hypnózy vstupujeme dobrovoľne niekoľkokrát počas dňa. Hypnóza je predovšetkým forma harmonickej komunikácie. Prináša harmóniu a viac možností do akejkoľvek oblasti. Hypnóza je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, ktorú by ste sa mohli niekedy naučiť. Obľúbená technika k zníženiu utrpenia, pretože sa dá ľahko naučiť a aplikovať. Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný. Je to liečivé umenie venované na pomoc ľuďom prekonať problémy. Je jednou z ciest, ako sa napojiť na svoje jadro. Byť šťastný. Hypnóza je jednoducho liečenie ľudskej mysle. Hypnóza je vlastné liečenie /sebaliečenie a transformácia/ v stave hypnózy využívame vlastnej kapacity vysporiadať sa s vlastnými problémami. Hypnóza je prírodný duševný stav. Zmierňuje bolesti rôznych stavov fyzických, aj psychických. Je široko rešpektovanou a je to praktický spôsob liečby.

Ako prebieha hypnóza?

Hypnóza pozostáva z 5 krokov. Prebieha následne. Ako prvé je potrebná Vstupná konzultácia tzv. "Pred-konzultácia." Je silným základom akéhokoľvek zážitku z hypnózy, po ktorej sa následne určí, či sú ďalšie sedenia potrebné a vhodné. Ak sa s klientom nadviaže ďalšia spolupráca, prebehne touto formou. Po pred-hovore vstupnej konzultácie nasleduje - Indukcia, používa sa na uvoľnenie klienta do hypnotického stavu. Správne použitie indukcie je nevyhnutné pre akúkoľvek hypnózu. Po vyvolaní hypnózy je klient uvedený hlbšie do hypnotického stavu. Do úplnej relaxácie. Ďalej nasleduje Skript, to, o čom je relácia. Samotné "liečenie." Klient je uvoľnený a prehĺbil sa pocit odpočinku. Tu je čas dodať správu o pozitívnej zmene do klientovho podvedomia. Po samotnom skripte /príbehu/ nasleduje jedno z najzaujímavejších tém hypnózy. Myšlienka je, aby vedomá myseľ klienta zabudla na to, čo sa stalo v relácii, aby prežila túto skúsenosť. Pamäť stále zostáva s podvedomím tak, aby sa zmena stala jednoduchým procesom. A na koniec, čo je klient úspešne uvoľnený, sú mu poskytnuté informácie o pozitívnych zmenách a je mu "dovolené", aby vedome zabudol na reláciu. Hypnotické sedenie je ukončené "vyvedením" z hypnózy.

Čo je to technika EFT?

Ide o silnú holistickú liečivú techniku /techniku emočnej slobody/, ktorá dokáže efektívne riešiť celý rad problémov, vrátane stresu, úzkosti, emočných porúch, fóbie, závislosť, chronickej bolesti, kontroly hmotnosti a i. Poťukávaním si na určité, dané meridiánové body na tele sa touto jednoduchou alternatívnou metódou odstránia energetické bloky, ktoré bránia energii voľne prúdiť. V priebehu života sme nahromadili rôzne negatívne emócie a traumatické zážitky, ktoré sme nespracovali správne. Negatívne energie ktoré bránia energii voľne prúdiť, a ktoré sa po určitom čase prejavujú v podobe rôznych fyzických a psychických ťažkostí. Terapia je založená na kombinovaných princípoch starovekej čínskej akupresúry a modernej psychológie. Klepanie končekov prstov na koncové meridiánove body, zatiaľ čo sa zameriava na negatívne emócie, alebo fyzické vnemy, pomáha upokojiť nervový systém, prepracovať mozog, aby reagoval zdravším spôsobom a obnovil telesnú rovnováhu energie. EFT metódou / poklepávaním sa stimulujú akupresúrne body a pritom sa nahlas opakuje stručne formulovaný problém. Náš energetický systém takto nadobúda opäť vnútornú harmóniu a v "energetických blokoch" začína opäť prúdiť energia.

Čo je to NLP metóda?

Umenie alternatívnej terapeutickej metódy, predovšetkým o harmonickej komunikácii. Harmonickej a efektívnej komunikácii. Telo a myseľ tvoria neoddeliteľný celok. NLP - N - neuro - označuje zmyslové orgány, to, že svet vnímame práve našimi zmyslami L - lingvistické, označuje reč a to, že vnímané a prežívané je organizované, uchovávané a predávané práve pomocou jazyka P - programovanie - znamená opakujúce sa vzorce vnímania, myslenia a cítenia - naše vedomé a nevedomé plánovanie situácií na základe jazykového hodnotenia vnímanej situácie

Čo je Ho´oponopono?

Ho´oponopono je stará havajská technika pre objavenie a nájdenie vlastného JA. Čistenie negatívnej energie. Návrat do nulového stavu. Stačí, ak prevezmeme zodpovednosť za všetko, čo sa deje v našom živote. Neanalyzuje, kde problém vznikol a čo je to presne za problém. Ho´oponopono je všeobjímajúca láska.

Referencie

Čo hovoria ľudia, ktorí už majú skúsenosť s hypnózou, koučingom...

Som vďačná osudu, že mi poslal do cesty tak úžasného, vyrovnaného a pozitívneho človeka, ako si Ty. Si ANJELIK darí sa mi vďaka tomu, čo som sa od teba naučila, som veľmi šťastná, že som ťa mohla spoznať. Neprejde deň, kedy by som si na teba nespomenula, veľa si ma naučila a pochopila som, že ty si bola anjel pre mňa, vďaka tebe, tvojim radám ma prestal bolieť kĺb ( svetlo ), chýbaš mi, aj tvoje zmýšľanie, veľa som si od teba vzala. Často na teba myslím, chýbajú mi tvoje pozitívne myšlienky, ďakujem za to.

Helga HrčkováVydavateľstvo

V našich podmínkách je velmi málo odborníků, kteří problematice rozumí a díky tomu pomáhají lidem eticky. Trochu mě mrzí, že se spíše setkávám s lidmi, kteří bez jakékoliv znalosti lidem servírují nesmyslné sugesce. Vůbec jsem nětušila, co mám čekat, když jsem ebook otevírala a byla jsem příjemně překvapena, protože mezi řádky Katarínina textu jde vidět znalost problematiky a know-how, které převyšuje většinu rádoby expertů. Ebook doporučuji každému, kdo chce žít svůj život v souladu se svou myslí. Katarína se v poslední kapitole velmi trefně ptá: "Máte svoje myšlenky pod kontrolou vy, alebo majú oni vás?..." Již dávno je prokázáno, že v běžném každodenním transu trávíme většinu dne a Katarína učí, jak si ten trans ušít na míru sobě a svému vysněnému životu.

Zuzana Kejíková lektorka, koučka, specialitka na rovnání vbočených palců bez operace www.zuzanakejikova.cz

Mala som zmiešané pocity, vyčerpaná som bola psychicky aj z toho, že sa mi rozpadol vzťah. Už som bola na dobrej ceste opustiť stavy depresie, ale sa mi akosi nedarilo. Po prečítaní si tvojej knihy a našich skype hovorov mi bolo oveľa lepšie, začala som vidieť nové možnosti. Zobrala som život do svojich rúk a už sa nepotrebovala pýtať niekoho tam vonku. S tvojou pomocou, večným optimizmom, vierou v dobro a pozitívne myslenie sa moje vnímanie sveta postupne obrátilo tým lepším smerom. Ďakujem Kati.

Tatiana Pozelova Stockohlm - predajca

So sedeniami som veľmi spokojná. Odniesla som si veľmi veľa a to, že som kľudnejšia, viem riešiť veci nie alkoholom, ale našla som si koníčky a venujem sa viacej rodine.Veľmi rada odporúčam, lebo ma to naučilo, že sa dajú riešiť veci úplne inak. Ešte je predo mnou dlhá cesta, ale už k lepšiemu.

Eva Lipnická Forever Living Products

So službami som veľmi spokojná. Odporučila by som ich každému. Z našich spoločných sedení som si odniesla nové poznatky, pocity, kľud a na niektoré veci iný pohľad, ktorý som pred tým mala. Pomáha mi tiež technika EFT, ktorú som sa naučila. Funguje to a pomáha mi to. Ďakujem.

Anna Pavčoková pracuje v oblasti onkológie

Som so službami spokojný a preto by som ich doporučil každému. Z našich spoločných sedení som si odniesol pozitívnejší pohľad /nadhľad/ na život. Pomohli mi v tom "techniky dychu" na upokojenie mysle, ktoré som sa naučil. Tieto stretnutia prinesú človeku pokoj do duše. Treba na tom pracovať. Ďakujem.

Marek Kováč Herec

Pri našich spoločných stretnutiach som sa mnohému naučil a veľa pochopil. Technikou dýchania, ktorú som sa naučil, dokážem teraz zostať omnoho dlhšie v kľude i keď príde na mňa nutkanie na wc aj v situácii, v ktorej to bolo pred tým pre mňa obtiažne, stresujúce. Naučil som sa situáciu ovládnuť a zvládnuť.

Juraj Dobrocký dôchodca

Bola som veľmi spokojná, nadpriemerne. Neviem si vynachváliť. Si úžasná žena, lepšieho človeka som nestretla. Úplne zo srdca vravím. Všetko bolo pre mňa prínosné a pomáha mi to. Odniesla som si to najdôležitejšie, čomu sa ešte stále učím, lásku. I keď veľa ľudí je skeptických celkovo, doporučujem takéto stretnutia každému a to preto, pretože cítim zmenu a to čo som túžila, tak sa plní. Ďakujem zo srdca.

Petra Ševčíková Herečka

Dostala som sa k tvojmu odkazu o negatívnom myslení. Ďakujem Ti veľmi pekne. Túto hru už vlastne hrám sama so sebou od vtedy ako som vlastne pozitívne myslenie objavila a prišla som na to, že v prítomnosti ľudí, ktorí takto myslia sa cítim oveľa lepšie, ako opačne. Sama som bola veľká negativistka, a vieš si predstaviť, ako som sa narobila aby som s tým pohla. No je to nekonečná práca na sebe a som Ti vďačná za pomôcky, ktoré si mi ukázala. Pekný deň ti prajem a tiež všetko dobré.

Valéria Záchenská

Naše stretnutia mi veľmi pomohli a pomáhajú. Už sa tak nezadýcham a nebýva mi nevoľno, čo mi pred tým bývalo často. Lieky na tlak už neužívam a cítim sa oveľa lepšie. Technika dýchania so "zádržou", ktorú si ma naučila mi pomáha. Cítim sa lepšie a mám pocit, že mám viac energie. Stretol som partnerku, v čo som pred tým už sám neveril. Po pár našich stretnutiach, našich spoločných rozhovorov sa to zmenilo. Ďakujem Katarína.

Ivan Šipoš

So službami a našimi sedeniami som veľmi spokojná. Naučila som sa nájsť v sebe silu a harmóniu. A veriť si. Ďakujem. Odporúčam.

Dada PohánkováDivadlo

Certifikáty

 Životný Kouč

Hypnóza

Erickson Hypnóza

NLP Terapia

Ho´oponopono

Zákon príťažlivosti

Služby

Spôsob, ako zlepšiť svoj život vo všetkých oblastiach.

konzultácie, koučing, poradenstvo, hypnoterapia v oblasti rozvoja ľudských zdrojov

Konzultácie, koučing, poradenstvo, hypnoterapia

V pohodlí vášho domova. Ak nemáte nainštalovanú službu Skype, nainštalujte si ju do vášho počítača, urobte si pohodlie a uistite sa, že nebudete nikým a ničím počas sedenia rušený.

hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie

Konzultácie, koučing, poradenstvo, hypnoterapia

Osobné stretnutia sú tou najlepšou voľbou pre vás. Objednajte si stretnutie TU.

kurzy, semináre, hypnoterapia, koučing, poradenstvo

Prednášky

Pripravujú sa..

hypnoterapia, koučing, konzultácie, poradenstvo, hypnóza

Katarína Lihocká
Katarína Lihocká
Klinický hypnoterapeut a kouč

VŠETKY INFORMÁCIE OBSIAHNUTÉ NA TEJTO WEBOVEJ STRÁNKE SLÚŽIA IBA PRE VAŠE INFORMAČNÉ ÚČELY. INFORMÁCIE, KTORÉ NÁJDETE NA TÝCHTO WEBOVÝCH STRÁNKACH BY NEMALI BYŤ VAMI POUŽÍVANÉ AKO LEKÁRSKA POMOC, ALEBO AKO NÁHRADA ZA ODBORNÚ LEKÁRSKU POMOC, STANOVENIE DIAGNÓZY ALEBO LIEČBY. S PRÍPADNÝMI OTÁZKAMI, KTORÉ MÔŽETE MAŤ OHĽADOM ZDRAVOTNÉHO STAVU SA VŽDY PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM. PRODUKTY A SLUŽBY HYPNOTERAPIE NEMAJÚ DIAGNOSTIKOVAŤ A LIEČIŤ CHOROBY. JEDNÁ SA O PRÍRODNÉ PRODUKTY A SLUŽBY, KTORÉ SÚ URČENÉ NA POUŽITIE AKO DOPLNKOVÉ LIEČEBNÉ UMENIE. PRODUKTY A SLUŽBY POUŽÍVAJTE PODĽA POKYNOV A AK BUDETE POTREBOVAŤ LEKÁRSKU POMOC, DIAGNOSTIKU ALEBO LIEČBU NAVŠTÍVTE LEKÁRA.