prečo som začala písať tento blog, poznanie, láska, harmónia, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, zdravie, strach, fóbie, zlozvyky, šťastie, radosť

Prečo som začala písať tento blog?

Kto som, môj príbeh a moje poslanie

Moje meno je Katarína. Sprevádzam ľudí pri objavovaní vnútorného pokoja a sebaliečenia. Som žena, matka krásnej, zdravej dcéry. Pomáham ľuďom objaviť v sebe pokoj a sebaliečenie. 

Čokoľvek sa nám v živote prihodí, ja prežíva iba ja, ktoré je samé sebou. Skutočnú realitu.

Dôvod, prečo som začala písať tento blog, je láska. Je potrebné si uvedomiť, že všetci, každý jeden človek na tejto planéte, sme predovšetkým duchovné bytosti. To, čo myslí, uvedomuje si, nie je hmota.

Vlastnosťou čistēho stavu mysli je jasnosť, ktorá sa rozvinie do čistēho svetla prirodzeného stavu. Čisté svetlo, rozpoznať svoju vlastnú prirodzenosť a uplatňovať ju vždy, vo všetkom, keď chodíte, hovoríte, sedíte, ležíte, splynutie všetkého.

Učím a pomáham ľuďom objaviť svoju prirodzenosť mysle. Naučiť sa ovládnuť svoju myseľ, inak ona ovládne vás. Pozrite sa okolo seba. Pozrite sa na seba. Zázrak života je v každej chvíli, v každom okamihu, v každom nádychu. Vidieť dokonalosť i v tej najväčšej nedokonalosti. Darujte úsmev životu. Darujte život sebe. Prítomnosť je stále v teraz!

Zmysel v živote človeka

Môžete robiť čokoľvek, pre čo sa v živote rozhodnete a plne tomu veríte. Môžete kresliť, spievať, tancovať, hrať na hudobné nástroje, cestovať po svete alebo i žiť niekde v malom domčeku obklopený zeleňou a čistou pramenistou vodou.

Záleží na myšlienkach, ktoré počas života máte. A čokoľvek sa vám v ňom udeje, odpoveď je vždy vo vás samých aj keď ju mnohokrát mnohí nevidíte alebo jej nechcete a odmietate jej uveriť.

Zmyslom v živote každého človeka je niečo iné. Preto sme každý tak výnimoční a jedineční. Všetci sme originál. Nenájdete na celej planéte rovnakého človeka, ako ste vy. Milujte! To je najvyššie poslanie tejto planéty a každého človeka. Mnoho ľudí si však zamieňa lásku s emóciami.

Krajčír a ihla

Možno ste už niektorí z vás počuli príbeh o krajčírovi a ihle. Krajčír stratil ihlu a mysliac si, že ju prehltol. Cítiac, že ju zhltol, dostal skutočné bolesti brucha. Jeho priateľ videl, že ihla spadla iba na zem. Nemohol ho o tom presvedčiť, že to bola tá jeho stratená ihla. Preto navrhol, aby krajčír išiel na veľkú potrebu. Keď išiel, priateľ potajomky položil ihlu do stolice. Len čo krajčír uvidel ihlu, jeho žalúdočné bolesti prestali. Zázračne zmizli. Podobne, keď uvidíte skutočnú podstatu, potom vaše lipnutie na zjavoch a utrpenie zmiznú.

Ako spojenie súcitu a realizácie prázdna následkom zákona príčiny a následku ako výsledok vašich mottlidieb a prianí, dostaví sa pomáhať iným bez námahy.

Detstvo a dospievanie

Moja duša od ranného detstva zameriavala pozornosť, trénovala ju na presné zacielenie vedomého tvorenia. V jednom roku života si pamätám prvú duchovnú myšlienku a vo štyroch rokoch som začala mávať duchovné a spirituálne zážitky a skúsenosti intenzivnejšie. Pozornosť som zameriavala i vo sne, keď som „spala.“ Naučila som sa jej rozumieť. Najradšej som bola sama.

V detstve som to ale nechápala a ako som dospievala pre iných som bola divná, častokrát to počujem i dnes. Všetci sa so mnou chceli kamarátiť, dôverovali mi. Hľadali u mňa pochopenie, prijatie. Vedela som i predvídať a predpovedať, čo sa stane.

Odkryla sa mi neviditeľná realita, ktorá so mnou komunikovala. Bola som v tom sama. Ak som sa s niečím i zdôverila mamine, nerozumela mi a snažila sa mi to vysvetliť. Väčšinou slovami: „To sa ti iba snívalo. Neskôr som už nehovorila nič ani jej. A tak som vyrástla v dospelú ženu. Poznanie toho, čo sa mi však už odkrylo v detstve a počas dospievania ostalo.

Pracovné skúsenosti

Pracovala som, ako upratovačka, čistička mašín, predavačka, vedúca skladu, na správe majetku a investičnej činnosti. Pracovala som vo vydavateľstve a školstve. Starala sa o postihnuté detičky, rôznych diagnóz. Downov syndróm, epilepsia, autizmus, ADHD a pod. Tiež, ako dobrovoľníčka a opatrovateľka u nás, i v zahraničí.

Moje manželstvo

V období vo veku svojich 19-ich rokov, som sa vydala. Narodila sa nám dcéra, čo bolo mojím najkrajším obdobím života. Naše manželstvo nevydržalo.

Rozviedli sme sa. Neskôr som prišla k úrazu. Ocitla som sa na nemocničnom lôžku, z ktorého mi pomáhala na invalidný vozíček vlastná mamina.

Na odporúčania lekárov som mala podstúpiť dve operácie. Odmietla som ich. Rozhodla som sa pre vlastnú cestu.

Vedela som, že to zvládnem. Plne som si uvedomila, opäť, tú silu. Ten dar, ktorý máme všetci. Dar Život.

Dokázala som si vyliečiť stravou, pohybom a správnym nastavením myslenia alergie, ktoré mi boli diagnostikované, neliečené zlomeniny a iné traumy. Ktoré som ja však vždy vnímala ako súčasť života. Preto čokoľvek sa dialo a som zažila ostávala som v pokoji.

Uvoľniť zovretie mysle

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie a pokoja.

Kde som zobrala silu?

Vo viere. Vnútornom napojení. Vo svojich snoch, v ktoré som vždy verila a verím. V ich naplnenie.

Čo som na začiatku nemala rada?

Milujem všetko, čo mi život prináša. Som vďačná za všetko čo som do teraz prežila a čo ešte prežijem. Som vďačná za DAR ŽIVOT.

Každý deň, ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

V strese a neustálom boji, o niečo, sa človek naozaj vyliečiť nemôže. Skutočné liečenie začína v pokoji.

Predstavte si, že vám ukážem spôsob, ktorý zmení váš život, v pokoji a bez stresu

Medzi techniky, ktoré používam patria: hypnoterapia, NLP, koučing, konzultácie, Ho´oponopono, metafory, sebadotazovanie, meditácie, afirmácie, EFT, zrkadlová technika, modlitby a i.

Tieto techniky umožňujú zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie /transformáciu/ závislostí.

Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň 

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na facebooku 🙂

Radi by ste prispeli ľubovoľnou čiastkou a podporili tvorbu i chod stránok? Oceňujeme vaše dary.

Môj dar:

Ďakujeme.sk

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Všetci sme predovšetkým duchovné bytosti.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>

Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.