hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, poznanie, konzultácie, zdravie, šťastie, láska

Poznanie

V nás je život. Život, z ktorého všetko vzišlo. Jeho pôvodom je láska. Láska je prúdiace svetlo, ktoré neustále živý a udržuje všetky formy bytia nekonečnosti silami života. Láska je všeobsiahnuteľný prúdiaci život, večne účinkujúci a nekonečne jestvujúce Ja Som. Sily lásky tečú do čiastočiek buniek, orgánov, zásobujú našu dušu a fyzické telo životnou silou. Potrebujeme tieto sily lásky. V meditáciách/modlitbách sa týmto silám otvárame.

Poznanie

Aby mohla v nás meditácia/modlitba pôsobiť, mali by sme ju praktikovať,  ak je to možné, zakaždým v skorých ranných hodinách každého jedného dňa. Takto sa môžeme pripraviť na nový deň. Spoznaním samého seba a uskutočnením večných zákonov, môže duša a človek duchovne dozrievať.

Jasné rozhodnutie

Keď sa nemôžeme jasne rozhodnúť pre jednu duchovnú cestu, skôr, alebo neskôr stroskotáme. Predstavte si, že chcete prejsť riekou. Rieka je naše ľudské ja, ktoré „treba premôcť“. Keď nastúpite do dvoch člnov tak, že vstúpite do každého jednou nohou, potom sa dostanete pri prvom najmenšom prúde do výkyvu, pri väčšom sa začnete nahýňať a spadnete do vody. Tak isto sa stane na vnútornej ceste, keď sa nemôžete jasne rozhodnúť. Každý človek je zároveň vysielačom a prijímačom. Je dôležité, aké informácie, myšlienky prijíma a aké vydáva>>

Rozličné duchovné techniky

 

Ak sa nasmerujeme praktikovaním rozličných duchovných techník zároveň na viaceré vysielače, potom budú v nás, v prijímači účinný vír síl, ktorému nemôže každý človek odolať. Vnútorná CESTA LÁSKY je nám daná Z UNIVERZÁLNEHO ŽIVOTA, ktorým všetci sme, spojení silou lásky. Preto sa nalaďujme každý deň na lásku. To je tá správna a najúčinnejšia cesta.

Každý deň má nový odev. Tak ako ráno stretneš deň, tak sa pre teba vyvinie. Postretneš mladý deň nezištne a priateľsky, s vďakou v srdci a v harmónii, potom sa deň pre teba odeje do svetelného odevu. 

Prajem šťastie každý jeden deň ♥ Katarína

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce, aby jej dni pretekali medzi prstami. Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Katarína je autorka eKnihy 5 Krokov, ako sa stať sám sebe hypnoterapeutom a koučom >> Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne, objavili v sebe pokoj a sebeliečenie. Naučili sa využiť svoj potenciál a vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>
Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Pozornosť je ohromná sila, ktorá aktivuje všetko v našom živote.

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky