Kto je Katarína Lihocká?

Volám sa Katarína. Som matka jednej dcéry a svoj život milujem taký, aký je v každej jeho chvíli. Pred pár rokmi som sa rozhodla a radikálne zmenila svoj život. 

Pomáham ľuďom objaviť v sebe VNÚTORNÝ POKOJ a sebaLIEČENIE.

Sprevádzam a ukazujem ľuďom cesty, vediem ich krok po kroku k ich vlastnému objaveniu pokoja a sebaliečenia.  

hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, kontakt

Môj príbeh alebo ako som sa dostala k tomu čo robím dnes

“Náš život je tým najdokonalejším zmyslom”

K tomu, čo robím dnes, som sa dostala svojou celoživotnou cestou. Predovšetkým vlastnými skúsenosťami. Sprevádzam ľudí pomôcť im objaviť v sebe  VNÚTORNÝ POKOJ SEBALIEČENIE.

UVOĽNIŤ ZOVRETIE MYSLE

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Medzi techniky, ktoré používam patria: hypnoterapia, meditácie, modlitby, Ho´oponopono, EFT, NLP, koučing, konzultácie, metafory, seba dotazovanie, afirmácie, zrkadlová technika a i.

prečo som začala písať tento blog, poznanie, láska, harmónia, hypnoterapia, hypnóza, koučing, poradenstvo, konzultácie, sebaliečenie, zdravie, strach, fóbie, zlozvyky, šťastie, radosť

Umožňujú zmiernenie a odstránenie obáv, fóbií a závislostí. Medzi nimi sú úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, depresie, frustrácie, pocity viny, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a ďalšie…

Tieto "techniky" robím spontánne už od svojich štyroch rokov. I jógu so mnou cvičil ocino, keď som bola ešte veľmi malá. Vtedy som však nevedela čo to vlastne je. Nevedel to ani on. A tak som vyrastala a objavovala tieto veci sama. Až, ako dospelá som sa dostala i k informáciám, že tieto "techniky" používa mnoho ľudí sveta. Vo svojom prvom roku si pamätám svoje prvé duchovné skúsenosti. V podobe myšlienky. 

Preto som sa začala o tieto informácie zaujímať hlbšie. 

Vzdelanie v oblasti hypnoterapie a koučingu som získala od svetového lídra Dr. Steve G. Jones Ed. D. v klinickej hypnóze a Dr. Joe Vitale - Zákon príťažlivosti, Ho´oponopono. Celosvetovej Globálnej vedeckej nadácie.

Príliš veľa ľudí trpí vo svojom živote zbytočne, pretože má mylné predstavy o hypnóze, meditáciách a koučingu. Sú to obľúbené techniky k zníženiu utrpenia, pretože sa dajú ľahko naučiť a aplikovať. Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný.

Hypnoterapia, meditácie a koučing je liečivé umenie venované na pomoc ľuďom prekonať problémy. Je jednou z ciest, ako sa napojiť na svoje jadro. Byť šťastný.

Hypnóza je predovšetkým forma harmonickej komunikácie so sebou samým. Prináša harmóniu a viac možností do akejkoľvek oblasti. Hypnóza a koučing, je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, akú sa kedy môžete naučiť.

Hypnóza je jednoDUCHo liečenie ľudskej mysle.

Stala som sa dzoghčen - členkou a obdržala zasvetenie do Kalačakry. Zahrňuje náuky o cykloch planét vo vesmíre až po cykly ľudského dýchania a tiež praxe, ktoré pracujú s najjemnejšími energiami v ľudskom tele.

Naša fyzická zložka, ktorá sa snaží nás chrániť pochádza z nášho systému viery.

Naše presvedčenie kontroluje náš osud, pretože náš osud je určený našimi rozhodnutiami a naša viera ovplyvňuje všetky naše rozhodnutia. Problém je, že väčšina našich presvedčení nie je ani naša vlastná. Prebrali sme ich od svojich rodičov a iných ľudí, už ako deti. Je to nekonečný bludný cyklus negatívnych presvedčení zamaskovaných ako múdrosť alebo ochrana.

hypnóza, hypnoterapia, koučing, poradenstvo, konzultácie

Našim najväčším LIEČITEĽOM a zároveň UČITEĽOM akého môžeme v sebe, ale aj v druhých objaviť, je LÁSKA

Každý z nás je jedinečný a výnimočný! Najlepšie riešenia a odpovede na svoje životné otázky nosí každý sám v sebe. Nie vždy ich ale sám vidí. Moja práca je orientovaná predovšetkým duchovne.

Pôvodom všetkých "chorôb a tráum, či blokov" je nedostatok LÁSKY!

" Všetko robím tak, aby som dokázala zdanlivo bežným a normálnym ľuďom, že sú vo svojej podstate, vo svojej prirodzenosti mysle jedineční a dokážu v sebe objaviť  "sebaLIEČENIE."

 

PREČÍTAJTE SI NAJNOVŠIE ČLÁNKY

hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo

Hypnóza je jednou z brán k podvedomiu

Stáva sa vám niekedy, že niečo robíte a ste tak zaujatí, že ani nevnímate, čo sa okolo…

Celý článek
hypnoterapia, koučing, hypnóza, poradenstvo, konzultácie

Viem, kto si. Ďakujem, že si!

Ste úžasná bytosť Viem, že ste dobrý človek. Starostlivá osoba, a že sa každý deň usilujete prispieť…

Celý článek
Otázky medzi skutočným životom a duchovným životom

Otázky medzi skutočným životom a duchovným životom

Často si hovoríte, že vzniká priepasť medzi otázkami skutočného života a duchovného života, o ktorý ako ľudia…

Celý článek
Jestvovanie Bytia

Tušenie o jestvovaní Bytia

Koleso času sa stále pohybuje hektickejšie Viem, ako sa cítite. Teraz sa nachádzame na prahu novej časovej…

Celý článek
hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, zdravie, šťastie, láska

Je dobré poznať spôsob, ako sa vysporiadať so stresom. Je to tak?

Dobrý deň, sladké Anjelské duše! Ste pripravení na nejaké fantastické prosperity energie? Myslím, ja, že by som…

Celý článek

Potrebujete pomoc?

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.