Sprevádzam a pomáham ľuďom objaviť v sebe VNÚTORNÝ POKOJ a sebaLIEČENIE

Táto webová stránka je o duchovnej podstate človeka. Hypnoterapii, hypnóze, meditáciách, modlitbách, EFT a iných technikách, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš život.  

Vedomé poznanie Ducha nám daruje vnútornú istotu. Vedie nás k vedomému životu, ktorý nás oslobodzuje. Ktorý nás myšlienkovite odpútava od všetkých strachov.  Život je radosť, večne vybrujúci rytmus, harmónia a zvuk.

  • Rozpoznajte, že šťastie je vo vás

  • Keď je myseľ pokojná, zvládne aj nemožné

  • Pomôžem vám pri zmene vašich negatívnych presvedčení a programov

  • Pri emočných a fyzických problémoch, ako sú: vzťahy, strachy, traumy, stres, závislosti, práca, úspech, zdravie, rôzne bolesti, chronické a akútne ochorenia, alergie a i.

  • Naučíte sa ako si môžete pomôcť sami

  • Naša povaha je sloboda, jediná povinnosť a jediné právo LÁSKA, RADOSŤ POKOJ

Prostredníctvom modlitby, intuície, hypnoterapie, hypnózy, meditácie, jógy, Ho´oponopono, koučingu, EFT a iných techník Vám pomôžem riešiť príčiny Vašich problémov. Pozrieť sa na to čo Vás trápi z iného uhla. Naučím Vás potrebné nástroje a techniky, aby ste mohli začať žiť život podľa svojich predstáv.

Všetky techniky, každá jedna vás má priviesť k svojej prirodzenosti mysle. Všetky techniky sú a slúžia iba ako pomocné barličky. Výsledkom použitia každej z nich je uvedomiť si svoju vlastnú podstatu, prirodzenosť a zodpovednosť sám za seba. 

Zmeny v sebe robíte vy, nie hypnotizér, kouč, terapeut, guru. Objavte, že šťastie je vo vás. Môžete uskutočniť všetko, prečo sa sami rozhodnete. 

Poďme krok po kroku.

Som matka jednej dcéry. Svoj život milujem, taký aký je, v každej jeho chvíli. 

Sprevádzam a ukazujem ľuďom cesty, vediem ich krok po kroku k ich vlastnému objaveniu pokoja a sebaliečenia. 

Medzi techniky, ktoré používam patria modlitby, hypnoterapia, hypnóza, meditácie, EFT, NLP, koučing, konzultácie, metafory, Ho´oponopono, seba dotazovanie, afirmácie, zrkadlová technika a i.

Všetka moja práca je založená predovšetkým duchovne.

https://www.nove-tvare.sk/index.php?type=search&id_sex=0&id_catalog=18978#3

Nebojujte proti sebe, začnite so sebou spolupracovať a objavte mechanizmy, ktoré vás nútili stresovať sa a mať rôzne obavy. To, že ste doteraz nevedeli ako zmeniť čokoľvek negatívne, stresujúce vo vašom živote, neznamená, že to nedokážete!

Zaraďte do svojho života POKOJ a objavte ako jednoducho môžete meniť svoje pocity, emócie, chute a čokoľvek ďalšie, či už úbytok hmotnosti, úzkosť, hnev, odvykanie si od fajčenia, alkoholu, rôzne fóbie (ako napr. strach z lietania, pavúkov, šoférovania…) hryzenie nechtov, bolesť a i. 

Osloboďte svoje podvedomé procesy, uverte si a uzdravte sa.

" Všetko robím tak, aby som dokázala zdanlivo bežným a normálnym ľuďom, že sú vo svojej podstate, vo svojej prirodzenosti mysle jedineční a dokážu v sebe objaviť  "sebaLIEČENIE."

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň

S čím Vám môžem pomôcť?

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.