Je dobré poznať spôsob, ako sa vysporiadať so stresom. Je to tak?

hypnoterapia, koučing, poradenstvo, hypnóza, zdravie, šťastie, láska

Dobrý deň, sladké Anjelské duše!

Ste pripravení na nejaké fantastické prosperity energie?

Myslím, ja, že by som povedala áno!

V poriadku nádherná bytosť, tu je vaša Aktivácia Energie:

Krása tejto aktivácie energie, nie je nič, čo je potrebné urobiť na jej získanie, než čítať slová obsiahnuté v tomto článku a váš pohľad na obrázok nižšie.

Nemusíte robiť nič. Stane sa pre vás práve tu a teraz, ako budete čítať a pozerať sa. Tak jednoduché, že? 

Jediné, čo musíte urobiť, je poskytnúť svoj vedomí súhlas tým, že jednoducho hovoríte áno buď potichu alebo nahlas (cítite áno zo svojho srdca ) a naše nádherné Univerzum urobí všetko potrebné za vás.

Aaaahhh zhlboka sa nadýchnite a potom vydýchnite … príjemné a jednoduché.

Tento obrázok obsahuje aktiváciu energie pre vás.

 

Teraz, tu sú niektoré úplne jednoduché pokyny pre príjem energie: 

Ticho sa pozerajte na obrázok vyššie a urobte hlboký, pomalý, prirodzený nádych. Tento obrázok je zámerne taký a váš pohľad má byť mäkký. Nemusíte sa naň „zamerať“ silno.

Vzhľadom k tomu, nádherná, teplá, milujúca, zlatá energia začne prúdiť do vášho tela cez chodidlá. Predstavte si, že sa naďalej šíri ďalej a ďalej a ďalej celou vašou bytosťou z vašich nôh a chodidiel do členkov, do vašich nôh, do jadra vašej bytosti, víriaca a razí si svoju cestu náručím a do vašich rúk a prstov.

Predstavte si ako si razí svoju cestu do vášho hrudníka, do krku a hlavy, až kým sa úplne naplní s týmto zlatým svetlom energie, a vidíte, že vyteká z vrcholu vašej hlavy.

Zlatá energia prúdi a víri cez chodidlá smerom hore vašim telom, von cez temeno hlavy.

Udržujte tento prúd toku ako aktivačnú energiu, ktorá robí svoju prácu za vás. Presne vie, čo budete potrebovať. Vie, ako odblokovať, čo vám bráni, aké máte skryté bloky, vie, ako aktivovať energiu vo vás, aby zodpovedala, čo si želáte vo svojom živote.

Vediete si skvele!

Len ticho seďte, niekoľko krát sa pomaly a zhlboka nadýchnite, pohodlne, zatiaľ čo energia vo vás dokončí svoju aktiváciu.

Chvíľu takto v tichu seďte a dýchajte.

Teraz po príchode z tejto aktivácie, môžete sa cítiť inak, alebo môžete pociťovať závrat, či smiať sa, alebo môžete mať pocit, počuť bzučanie, alebo nemusíte cítiť vôbec nič. Každá z týchto skúseností je perfektná. Je jedinečná a individuálna. Neexistuje žiadny dobrý alebo zlý spôsob, ako získať energetické liečenie.

A ak čítate toto niekoľko dní alebo týždňov potom, čo som uverejnila tento článok, žiadny problém! Aktivácia sa stane, keď budete čítať tento článok, keď budete čítať a prijímať. Hurá, že ano?!

Ďakujem  s cieľom uľahčiť toto liečenie pre vás, pre vaše šťastie, zdravie, nádheru a prosperitu!

Pre ešte väčšie energetické liečenie, pozrite sa na moje ďalšie energie hojivé články tu: 

 
Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!
Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi 🙂
Láska, Mier, Hudba 
Katarína Lihocká

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí sprevádzaním ľudí pomôcť im objaviť v sebe svoj vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Objavte myslenie zázrakov

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky