hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo

Hypnóza je jednou z brán k podvedomiu

Stáva sa vám niekedy, že niečo robíte a ste tak zaujatí, že ani nevnímate, čo sa okolo vás deje? Stáva sa vám, že cestujete do práce autom, alebo iným dopravným prostriedkom a ani si nevšimnete, ako ste sa dostali do cieľa? Že ste ani nevnímali cestu? Je tomu tak preto, že sa nachádzate práve v stave tranzu. Ide o stav alfa, ktorý zažívame denne.

Ráno sa prebudíme v stave nazývanom beta, ideme sa sprchovať, vstupujeme do stavu alfa. V tomto stave alfa sa nachádzame počas dňa i pri jazde autom, čítaní knihy alebo pozeraní TV. Takže si môžeme všimnúť, že počas dňa sme v hypnóze niekoľkokrát. Hypnóza je prirodzená.

Frekvencie hypnózy v stave:

  • Alfa
  • Beta
  • Delta
  • Theta
  • Poznáme i frekvencie Gamma /pre paranormálne javy/

V tomto článku by som vás rada informovala, ako to s hypnózou je.

Mýty a fakty o hypnóze

Mnoho ľudí je už hypnóze otvorených, pretože si začali uvedomovať, aký v sebe skrýva potenciál. Mnoho je i takých, ktorí majú z nejakého dôvodu pred ňou rešpekt. Majú strach. Je to predovšetkým vyvolané tým, že nás tak naprogramovala naša spoločnosť, sociálne prostredie a médiá. Ak však skutočne porozumiete tomu, čo je to hypnóza a sami sa ju i naučíte aplikovať do svojho života, prinesie to do vašich životov pozitívne zmeny.

hypnoterapia-zdravie-koučing-konzultácie-poradenstvo

 

Najčastejšie mýty o hypnóze

Hypnotický stav je bezvedomie. Túto mylnú predstavu má mnoho ľudí, avšak pravdou je, že hypnotizovaná osoba je pri plnom vedomí. Vedomá časť sa prizerá ako prebieha komunikácia s podvedomím. Pozornosť sa zameria na podvedomie.

Hypnóza je hlboký spánok a hypnotizér ma môže ovládať proti mojej vôli 

V skutočnosti vás nemôže nikto zhypnotizovať! Nie je možné prinútiť klienta, aby konal proti svojej vôli. Klient musí spolupracovať, aby uvoľnil zovretie mysle. Keď je myseľ uvoľnená je na klientovi či návrhy, ktoré mu hypnotizér predkladá príjme alebo odmietne. Ak je sugescia klientovi nepríjemná automaticky klient z hypnózy vystúpi. Niet sa čoho báť. Hypnóza je bezpečná. V skutočnosti je myseľ bdelá.

Z hypnózy sa nemusím zobudiť

Niektorí ľudia sa boja, že sa z hypnózy nemusia nikdy zobudiť. Pravda je taká, že keď by hypnotizér i opustil miestnosť, je na hypnotizovanom, že si uvedomí, že je v hypnóze, že v nej už nechce byť a z hypnózy vystúpi.

Nebudem si nič pamätať

Iba zriedka vloží hypnotizér klientovi sugesciu, aby ostala hlboko v podvedomí, ak je to pre klienta prospešné. Klient si pamätá zo zasadnutia hypnózy všetko.

Čo je to hypnóza

Hypnóza je stav. Stav bytia. Je to predovšetkým forma harmonickej komunikácie so sebou samým. Prináša harmóniu a viac možností do akejkoľvek oblasti. Zažívame všetky hypnózy počas nášho dňa. Do hypnózy vstupujeme dobrovoľne niekoľkokrát počas dňa. Hypnóza je najsilnejšia a najuniverzálnejšia zručnosť, ktorú by ste sa mohli niekedy naučiť.

Obľúbená technika k zníženiu utrpenia, pretože sa dá ľahko naučiť a aplikovať. Jednoduchý spôsob ako pomôcť sám sebe, ale aj iným, byť uvoľnený a šťastný. Je to liečivé umenie venované na pomoc ľuďom prekonať problémy. Je jednou z ciest, ako sa napojiť na svoje jadro. Byť šťastný.

Hypnóza je jednoducho liečenie ľudskej mysle. Hypnóza je vlastné liečenie /sebaliečenie a transformácia/. V stave hypnózy využívame vlastnej kapacity vysporiadať sa s vlastnými problémami. Hypnóza je prírodný duševný stav. Zmierňuje bolesti rôznych stavov fyzických, aj psychických. Je široko rešpektovanou a je to praktický spôsob liečby.

Žite život svojich snov! Je to nielen možné, ~ to je vaše právo od narodenia!

Chcete byť pokojnejší, zdravší, mať viac času na rodinu a konečne svoj život žiť podľa svojich predstáv? Potom kliknite na tento link Kontakt>>  a ja už sa teším na osobné stretnutie s Vami!

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na facebooku 🙂

Prajem príjemný pokojný čas a šťastie každý jeden deň 

Radi by ste prispeli ľubovoľnou čiastkou a podporili tvorbu i chod stránok? Oceňujem vaše dary.

Môj dar:

Ďakujeme.sk

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli.

Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie.

Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí.

Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Všetci sme predovšetkým duchovné bytosti.

Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne. Naučili sa využiť svoj potenciál. Vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>

Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.