hypnoterapia, zdravie, poradenstvo, konzultácie, šťastie, láska,

Ako zistiť, čo je pre vás v živote najdôležitejšie?

Možno preto, že máte pocit, že nie ste dosť dobrý ..

Ak ste ako väčšina ľudí, s ktorými sa stretávam denne, boli ste niekedy hlboko vo vnútri frustrovaný a bez ohľadu na to čo robíte, nezdá sa, že by ste si úplne vytvorili život, ktorý chcete, po akom túžite, alebo sa stali osobou, o ktorej skutočne viete, že ste vo vnútri.

Možno preto, že máte pocit, že nie ste dosť dobrý, alebo že si nemyslíte, že je to pre vás možné. Priemernému človeku denne prebehne hlavou približne až 50 000 myšlienok. Ak sa ľudská bytosť začne s týmito myšlienkami stotožňovať a lipnúť na nich, v tomto bode začína proces „neslobody“.

Všetci túžime po tom, aby sme v živote zažívali hlbokú lásku a hlboký vnútorný mier

Existuje neuveriteľné množstvo rôznych metód, prostredníctvom ktorých sa dá ponoriť hlbšie do duchovného sveta. Pretože v prvom rade sme predovšetkým božskými bytosťami. Priemerný človek venuje niektorej duchovnej metóde, modlitbe, alebo meditácii iba päť minút denne.

Preto sú najlepšie metódy tie, ktoré poskytnú človeku, hlboký zážitok v priebehu niekoľkých minút.

hypnoterapia, koučing, poradenstvo, konzultácie, zdravie, šťastie, láska

Moja osobná skúsenosť bola, keď som chcela dosiahnuť veľmi hlboký vnútorný pokoj, meditovať niekoľko hodín, dní, či ísť hlboko do lesa a tam niekoľko hodín meditovať. Avšak táto metóda hľadania vnútorného pokoja je veľmi nepraktická z hľadiska denného režimu.

Dnes už poznám spôsoby, ako dosiahnuť vnútorný pokoj v priebehu niekoľkých minút, sekúnd, čo využívam pri každodenných činnostiach.

Ak chcete duchovne rásť, jednou z možností je vyskúšať viacero techník a vybrať si tú, ktorá funguje najlepšie vám. Nenahováram vás miešať rôzne techniky a metódy dokopy. Vyskúšajte si ich postupne, aj v prípade, keď už máte so svojou vnútornou energiou vybudovaný vzťah.

Ochota skúšať nové duchovné nápady a metódy vám umožní otvoriť sa hlbším duchovným zážitkom a objaviť, ako rýchlym spôsobom utíšiť myseľ. Ako načúvať vlastnej intuícii.

Medzi technikyktoré používam patria:

 1. Hypnoterapia

 2. Neurolingvistické programovanie /NLP/

 3. Koučing

 4. Konzultácie

 5. Metafory

 6. Self-talk /seba dotazovanie/

 7. Meditácie

 8. Tapping emocionálne traumy /EFT – poklepávanie na body emocionálne traumy/

 9. Ho´oponopono / havajská technika /

 10. Mirroring / zrkadlová technika /

 11. a iné..
 • Túžite objaviť v sebe POKOJ a SEBALIEČENIE ?
 • Nedarí sa vám v akejkoľvek vašej životnej oblasti?

Napíšte mi TU >>> 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Láska, Mier ♥

Katarína Lihocká

Miluje svoj život, taký aký je. V každej jeho chvíli. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce, aby jej dni pretekali medzi prstami. Je žena, matka jednej dcéry a expertka na klinickú hypnózu, relaxácie a meditácie. Jej najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí. Sprevádza ľudí pomôcť im objaviť v sebe vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Katarína je autorka eKnihy 5 Krokov, ako sa stať sám sebe hypnoterapeutom a koučom >> Inšpiruje a motivuje ľudí, aby sa sami naučili žiť slobodne, objavili v sebe pokoj a sebeliečenie. Naučili sa využiť svoj potenciál a vedeli si sami pomôcť a naplno žiť.

Viac o Kataríne nájdete tu,
Moje poslanie >>

Kataríne môžete napísať na katarina@katarinalihocka.sk >>
Pripojte sa na Facebook >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Pozornosť je ohromná sila, ktorá aktivuje všetko v našom živote.

  Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky