Ako sa môžeme naučiť byť šťastný

hapnoterapia, láska, hypnóza, koučing, šťastie

Väčšina z ľudí si myslí, že šťastie buď má alebo nemá. Tak tomu v skutočnosti nie je. Šťastie je našou prirodzenosťou. Našou súčasťou. Prirodzenosť mysle. Keď sme vo svojej prirodzenosti mysle cítime šťastie = lásku. Keď sa od našej prirodzenosti odkloníme, začneme mať pocit, že šťastie nemáme, že nás opustilo, a že ho musíme niekde hľadať.

Nemusíme chodiť nikam. Stačí  „očistiť svoje myšlienky“ a ku svojej prirodzenosti sa navrátime s ľahkosťou. Pocítime šťastie, radosť a lásku z toho, že sme. A to nám stačí. Keď začneme hľadať šťastie mimo seba, od skutočného šťastia sa začneme vzďaľovať. 

Prekážky

Keď sa rozhodneme naladiť na šťastie, na ceste za šťastím nás môžu postretnúť rôzne prekážky. My sa z nejakých obáv potom môžeme zastaviť. Také dve, ktoré určite prídu, sú naša trpezlivosť a pohodlnosť. No keď si tieto prekážky nebudeme všímať a budeme robiť malé krôčiky napriek ich prítomnosti, samé jedného dňa zmiznú. Prestanú sa javiť ako naše prekážky a naopak, premenia sa na naše vnútorné poklady.

Keď zotrváme vo vytváraní si svojho šťastia napriek všetkým vonkajším prekážkam, ktoré nás postretnú, výsledky sa skôr, či neskôr dostavia. A tak naše poznanie budeme môcť odovzdávať a zdieľať s ostatnými. S tými, ktorí stratili vieru v seba, nádej a potrebujú naše vnútorné povzbudenie.

Šťastie sa nedá kúpiť

Určite ste to už všetci aspoň raz v živote počuli. Sú ľudia, ktorí si svoje šťastie kupujú. Sú naozaj šťastní? Prečo niektorí ľudia nikdy nebudú šťastní? Pretože šťastie sa nedá kúpiť. Ak som ako Človek naozaj šťastný, šťastie si kupovať nepotrebujem.
šťastie, zdravie, láska, hypnóza, hypnoterapia, koučing, alternatívne liečenie, bytie, zdroj, konzultácie, vedomie

Šťastie je našou súčasťou

Za akýchkoľvek okolností. Takisto ako aj láska. Jedno od druhého nie sú oddelené. Tvoria jeden celok. Jeden bez druhého nemôžu fungovať. Keď pociťujeme šťastie cítime zároveň lásku a naopak. Šťastie sa dá aj natrénovať. Keby sme vedeli, že šťastie sa dá natrénovať, ako čokoľvek iné, ako aj iné naše schopnosti, začali by sme hľadať informácie a učiť sa z nich.

Dennodennými krokmi. Po celý čas nášho života. Veriť, že je to možné! Správne sa naladiť a pustiť sa do toho! 

Čo nám bráni ísť za svojim šťastím?

Sú to naše obavy. Obavy z toho, čo si kto o nás pomyslí. A máme aj strach z prehry. A preto radšej veľa krát ani nezačneme. Svoje priania a túžby potlačíme. Ale všetko čo v živote chceme poznať a naučiť sa, jedným z toho je aj byť  šťastný, sa naučíme len tak, že to budeme precvičovať každý jeden deň a tak ako sme sa naučili chodiť, keď sme boli deťmi, tak sa raz postavíme na svoje vlastné „Nohy šťastia.“

Za svojím šťastím ísť, si bránime sami. Našimi myšlienkami a našimi rozhodnutiami.

Priateľstvo so strachom

Ak je náš strach veľmi veľký, urobme si z neho priateľa. Nakoniec nám bude na našej ceste za šťastím pomáhať. Napriek strachu sa budeme na život pozerať ako na hru, ktorá sa deje nám všetkým a všetko závisí len na našich vlastných rozhodnutiach. Tak je tomu aj s rozhodnutím o strachu. Spriatelíme sa s ním, alebo sa ho budeme naďalej báť? Ako sa rozhodnete vy?

Sú dve cesty Cesta lásky a Cesta strachu.“ Ak sa chceme dostať z cesty strachu na cestu lásky, je potrebné strach prijať taký aký je. Nebojovať s ním! Keď si ho precítime v hĺbke duše, dokážeme ho objať, transformuje sa na lásku. Našu prirodzenosť mysle.

Na jej objavenie slúžia rôzne techniky, ako sú:

 • Meditácie
 • Modlitby
 • Jóga
 • Relaxácie
 • Ho´oponopono
 • EFT
 • Hypnóza
 • a i.

Žime v láske. Žime v šťastí. To si zo srdca želám pre nás všetkých! 

Chcete sa ma na niečo spýtať? Kontakt na mňa nájdete TU >>>

Láska Mier

Katarína Lihocká

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí sprevádzaním ľudí pomôcť im objaviť v sebe svoj vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Objavte myslenie zázrakov

  Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky