10 dní hry bez negatívnych myšlienok

hypnoterapia, koučing, konzultácie, poradenstvo, zdravie, informácie, život, láska, šťastie

Chcete jednoduchý spôsob, ako skutočne zmeniť svoj život?

Ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne ste mali rovnaké životné výzvy už dlhšiu dobu bez zmeny riešenia. Nastal čas vyskúšať niečo iné, namiesto riešenia toho, čo je zlé. Keď sa stretnete s negatívnym nápadom, myšlienkou, najlepšou odpoveďou je premýšľať sami o sebe:

„Ako môžem vyriešiť, alebo vylepšiť, túto životnú výzvu?“

Úlohou je okamžite sa začať sústrediť na riešenia. Keď sa spýtate dobrú otázku, dostanete dobrú odpoveď.

Máme tendenciu myslieť si, že znepokojujúce myslenie nám nejakým spôsobom pomáha. Ale pravdepodobne ste sa báli v živote veľa vecí…

Počas desiatich dní začnete vytvárať zvyk okamžite rozpoznať negatívny duševný stav a potom sa zamerať na riešenie toho, čo sa cíti negatívne. Ak budete pokračovať v procese po 10 dní, vytvoríte si trvalý zvyk, ktorý bude vyžadovať len minimálnu snahu.

Tu sú možné riešenia:

  • Ak porušíte jedno z pravidiel, mali by ste začať 10 dní od začiatku. Ak chcete tento efekt dokončiť, musíte dokončiť 10 po sebe nasledujúcich dní. Odmietanie negatívnych myšlienok je trochu ako vzdanie sa drog; Musíte ich úplne prestať používať, inak ste ich naozaj neopustili.
  • Nemôžete sa sústrediť na negatívne myšlienky alebo zostať v negatívnom emočnom stave viac ako päť minút. V ideálnom prípade by mal byť čas oveľa kratší. Päť minút by malo byť dostatok času na rozpoznanie toho, čo sa deje a zastaviť to. Pamätajte, že aj jeden prípad dlhší ako päť minút znamená začať od znova.
  • Máte sa sústrediť na riešenia. Keď začínajú negatívne nápady, okamžite začnite premýšľať o ich možných riešeniach. Strávte čas riešením problémov, namiesto toho, aby ste sa na ne zamerali.

Vymazanie vášho zamerania z negatívneho myslenia.

Jedným zo spôsobov, ako si pomôcť udržať negatívne myšlienky mimo svojho myslenia, je položiť si pozitívne otázky, ako napríklad:

* Čo je dnes super?
* Čo sa mi najviac páči?
* Na čo som hrdý?

Ak naplníte svoju myseľ pozitívnymi myšlienkami, nie je priestor pre negatívne veci! A keďže môžeme vtedy myslieť len na jednu vec, maximálne využitie vašich myšlienok má zmysel.

Vyskúšajte toto 10-dňové dobrodružstvo a zistite, či to mení váš život. Budete sa diviť tomu, že sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k starému spôsobu, ako zvládnuť výzvy vo vašom živote. Takže začnite tento proces dnes a zmeňte svoj život k lepšiemu.

Páčil sa vám článok, zdieľajte ho s priateľmi na FB 🙂

Láska, Mier ♥

Katarína Lihocká

Mojou najväčšou túžbou je šírenie lásky, harmónie, pokoja a zmiernenie obáv, fóbií a odstránenie závislostí sprevádzaním ľudí pomôcť im objaviť v sebe svoj vnútorný pokoj a sebaliečenie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Objavte myslenie zázrakov

    Rada by som sa s vami podelila na týchto webových stránkach so skúsenosťami, ktoré, keď začleníte do svojho života, nepochybne zmenia váš život pozitívnym spôsobom navždy bez námahy a najjednoduchším spôsobom, ako viem, že je to možné! Najdôležitejší zázrak ste vy, ako Človek!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky